اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, کنسول

بازی Ghost of Tsushima برای PC منتشر می‌شود؟

بازی Ghost of Tsushima

براساس اخبار و شایعات پخش شده در اینترنت، بازی Ghost of Tsushima علاوه بر کنسول پلی استیشن 4 برای پلتفرم پی سی نیز منتشر خواهد شد. با تیلنو همراه باشید.

در طول تاریخ کنسول‌های خانواده پلی استیشن، شرکت سونی همواره بازی‌های اختصاصی خودش را تنها در دسترس دارندگان کنسول‌های مذکور قرار داده است. اما از مدتی پیش این روند تغییر کرده و بازی Horizon: Zero Dawn به عنوان یکی از آثار انحصاری کنسول پلی استیشن 4 برای پلتفرم پی سی نیز منتشر شده است. پس از عرضه نسخه PC بازی Days Gone، این کمپانی از تصمیم خود برای انتشار دیگر بازی‌های انحصاری خود برای پلتفرم مذکور خبر داد. با این وجود که سونی به صورت رسمی اثری که به زودی نسخه پی سی آن منتشر می‌شود را اعلام نکرده، اما بسیاری از بازیکنان اعتقاد دارند که این اثر، محصول تحسین شده استودیو ساکرپانچ (Sucker Punch) یعنی بازی Ghost of Tsushima است.

شایعات مربوط به انتشار بازی گوست آو سوشیما برای پلتفرم پی سی، باری دیگر به لطف کاربری به نام _Dinov مورد توجه قرار گرفته است. او متوجه شده که باکس آرت بازی مذکور به روز رسانی شده و لوگوی Only on PlayStation از روی آن حذف شده است. او این امر را نشانه‌ای بر عرضه قریب الوقوع نسخه پی سی بازی گوست او سوشیما معرفی کرده است. نکته حائز اهمیت این است که در گذشته لوگوی ذکر شده از روی باکس آرت آثاری مختلفی حذف شده، اما هیچگاه برای پی سی منتشر نشدند. در نتیجه این امر را نباید نشانه‌ای قطعی از عرضه بازی مذکور برای پی سی دانست.

بازی Ghost of Tsushima

با وجود تمام موارد گفته شده، انتشار نسخه پی سی بازی مذکور چندان غافلگیر‌کننده و تعجب‌آور نیست؛ زیرا سونی به صراحت از هدفش برای انتشار نسخه پی سی تعداد بیشتری از بازی‌های انحصاری پلی استیشن در آینده گفته است و بازی Ghost of Tsushima بهترین گزینه برای تحقق این امر محسوب می‌شود. این بازی که یکی از بهترین آثار انحصاری کنسول PS4 است، نه تنها توانسته مخاطبین را جذب کند، بلکه نظر مثبت منتقدین را نیز جلب کرده است.

به احتمال زیاد استودیو ساکر‌پانچ در حال ساخت دنباله بازی گوست آو سوشیما بوده و این اثر برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. در صورتی که این ادعا به حقیقت تبدیل شود، بدون شک عرضه بازی ذکر شده برای پلتفرم پی سی تاثیر زیادی در افزایش مخاطبین و بازیکنان آن خواهد داشت. تجربه اثر مذکور روی PC و لذت بردن از آن، ممکن است به خرید کنسول PS5 و تجربه بازی ذکر شده منجر شود. تا‌کنون محصول بعدی استودیو ساکر‌پانچ به صورت رسمی معرفی نشده و ممکن است کار این استودیو با بازی گوست آو سوشیما در همان نسخه اول آن به پایان رسیده باشد. استودیوی مذکور پیش از این آثار مختلفی از جمله سری بازی‌های Sly Cooper و Infamous را به بازار عرضه کرده است. با این حال با توجه به موفقیت‌های بازی Ghost of Tsushima انتظار می‌رود که محتوا‌های بیشتری با محوریت آن عرضه شوند. پیش بینی می‌شود در رویداد PlayStation State of Play که به زودی برگزار خواهد شد، نسخه پی سی اثر مذکور معرفی شود.

در صورتی که تا‌کنون موفق به تجربه بازی گوست آو سوشیما نشده‌اید، از لینک زیر می‌توانید آن را خریداری کنید:

به نظر شما بازی گوست او سوشیما برای پی سی منتشر می‌شود؟ آیا با عرضه بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای پی سی موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

 

منبع: Gamerant

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *