اخبار و رویدادها, بازی

حضور شخصیت Soap در بازی Call of Duty: Warzone لو رفت

بازی Call of Duty: Warzone

حضور شخصیت Soap، شخصیت بسیار محبوب سه گانه اصلی Modern Warfare، به عنوان یک شخصیت قابل بازی در بازی Call of Duty: Warzone و بازی Black Ops: Cold War لو رفت. همراه اخبار تیلنو باشید.

وقتی طرفداران مجموعه‌ی محبوب کال آف دیوتی متوجه شدند که شخصیت محبوب John “Soap” MacTavish در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare حضور ندارد سیار ناامید و ناراحت شدند. اما خبر خوب این است که به نظر می‌رسد این شخصیت محبوب به زودی راهی Call of Duty: Warzone شود.

مجموعه‌ی کال آف دیوتی گروهبان سوپ را در بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 به بازیکنان معرفی کرد. وی همچنین یکی از شخصیت‌های اصلی سه گانه‌ی Modern Warfare بود که به تازگی عضو حوخه‌ی کماندویی کاپتان پرایس در انگلیس نیز شده بود. اکتیویژن در هنگام ریبوت این باری در سال 2019 خبر بازگشت او را اعلام کرد، اما وی هیچوقت در آن بازی حضور پپیدا نکرد. ولی به تازگی خبری مبنی بر اینکه او با بسته‌ای به نام Soap Operator Bundle به بازی Call of Duty: Warzone خواهد آمد، لو رفته است.

بازی Call of Duty: Warzone

Saop از زمان MW3 تا به الان در سری کال آف دیوتی حضوری نداشته است. در بازسازی نسخه‌ی MW اشاره‌ای به او شد اما تا به حال حضور وی را بر روی صحنه ندیده‌ایم. او در اسپین‌آف‌ها و بسته‌های دی‌ال‌سی مختلف بازی Call of Duty: Mobile حضور داشته، اما حالا نزدیک به یک دهه است که نقش به سزایی در هیچ نسخه‌ی اصلی از بازی ایفا نکرده است. با همین اوصاف انتظار می‌رود که حضور او در وارزون به عنوان یک Operator یا شخصیت قابل بازی مورد توجه طرفداران این مجموعه قرار بگیرد.

این بسته ممکن است بخشی از بتل پس سیزن یک برای COD Warzone و COD Black Ops باشد. باتوجه به تصاویر لو رفته هزینه‌ی این بسته 2400 پول درون بازی یا همان CP و شامل اسکین‌های جدید سه سلاح جدید، یک Charm جدید، یک حرکت پایانی یا همان Finishing Move، یک Calling Card، یک نشان یا امبلم و یک اسپری است. این بسته همچنین شامل دو ماموریت اپراتور جدید است که دو اسکین جدید را برای شما باز می‌کند. هنوز برای حدس زدن جزئیات زود است، اما به نظر می‌رسد که Soap با تمام قوا برای یک نبرد جدید آماده است.

اگر این خبر معتبر باشد، Soap Operator Bundle جدیدترین مورد اضافه شده به بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Warzone خواهد بود. بازیکنان می‌توانند به وارزون و شخصیت‌هایش از طریق بازی‌های Modern Warfare و Cold War دسترسی پیدا کنند. همچنین این بازی به عنون یک بتل رویال مستقل به طور رایگان نیز در دسترس کاربران است.

امیدواریم که هواداران از تجربه‌ی جدید با شخصیت اسکاتلندی محبوب خود خوشحال شوند. حضور او به عنوان یک بسته‌ی الحاقی یا اسپین‌آف مورد جدیدی نیست، اما اگر اگر این خبر تایید شود حضور او در دنیای مشترک وارزون می‌تواند پایه‌گذار اتفاقات بزرگ‌تری باشد. اگر او به Modern Warfare نیز بازگردد می‌تواند نشان دهنده‌ی این باشد که اکتیویژن برای آینده‌ی این مجموعه نقشه‌های بزرگی در سر دارد. ولی در حال حاضر فعلا طرفداران باید به امکان بازگشت Soap به بازی Call of Duty: Warzone اکتفا کنند.

نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟ آیا مایل به بازی با Soap در وارزون هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید