بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تمام پایان‌های بازی Sons Of The Forest

راهنمای تمام پایان‌های بازی Sons Of The Forest

داستان بازی The Forest به ما یاد داد که جهان ساخته شده در این عنوان، پر از رمز و رازهای مختلف است. نسخه‌ی دوم این سری یعنی Sons Of The Forest نیز از این قاعده مستثنی نیست و پایان‌بندی‌های عجیب و غریب آن، این مسئله را بیش از پیش به ما یادآور می‌شوند. برای بدست آوردن هر کدام از این پایان‌های دیدنی اما، شما نیاز دارید تا چند کار مشخص را قبل از رسیدن به نقطه‌ی آخر، انجام دهید. در این مقاله ما عملیات لازم برای باز کردن هر کدام از پایان‌های بازی Sons Of The Forest را که شامل دو پایان اصلی و یک پایان مخفی می‌شوند، آماده کردیم تا راحت‌تر بتوانید مزد زحمات خود در جهان آن را بگیرید. در نظر داشته باشید که محتویات این مقاله شامل اتفاقات بازی بعد از باز کردن درب Golden Arm است و به همین دلیل شامل اسپویلر‌های فراوانی می‌باشد.

پایان‌های بازی Sons Of The Forest

پایان بازی Sons Of The Forest با یک سکانس گیج کننده شامل بحث و جدل چندین کلون با یکدیگر شروع می‌شود. در ادامه یک شهر بزرگ در آینده به شما نشان داده می‌شود. از آسمان رعد و برق می‌آید و در پشت تصویر می‌توانید یک سیاره‌ی خراب شده و ماه آن را تماشا کنید، آیا این سیاره، زمین خودمان است؟ البته که این یکی دیگر از رمز و رازهای دنیای بازی The Forest است و شاید در آینده جواب آن را بگیریم.

در ادامه وقتی سر خود را می‌چرخانید، یک هیولای جهش یافته را می‌بینید که شباهت بسیاری به غولی که در ساختمان شامل زره طلایی دیدید، دارد. بعد از این، خود را در یک ساحل می‌بینید، در کنارتان یک هلیکوپتر منتظر است تا شما را به منطقه‌ای امن انتقال دهد. از این نقطه به بعد، چندین پایان بندی مختلف برای بازی Sons Of The Forest وجود دارند که بر اساس کارهایی که در طول بازی کردید می‌توانید یکیشان را بدست بیاورید.

پایان بد: در صورت انتخاب این پایان اچیومنت‌های Left Behind و Fight Demons را دریافت خواهید کرد

مقداری دورتر از هلیکوپتر یک کوله‌پشتی را می‌توانید ببینید. اگر این کوله را بردارید، هلیکوپتر بلافاصله بدون شما منطقه را ترک می‌کند. شما در ساحل باقی می‌مانید و اچیومنت “Fight Demons” را دریافت می‌کنید. این اندینگ در مقایسه با باقی آن‌ها و با توجه به اتفاقات داستان، بسیار ناراحت کننده و بد است. البته که در نهایت برداشت هرکدام از ما از این پایان‌ها و معنایی که دارند می‌تواند متفاوت باشد.

پایان خوب: سوار هلیکوپتر بشوید و اچیومنت “Fought Demons” را دریافت کنید.

برای بدست آوردن این پایان، کافیست کوله پشتی ذکر شده را نادیده بگیرید و سوار هلیکوپتر بشوید. به محض اینکه وارد شوید، اولین همراه و رفیق قدیمیتان یعنی Kelvin، نیز با شما همراه می‌شود. البته اگر او را نکشته باشید.

بهترین پایان یا همان پایان مخفی: همه زنده می‌مانند و اچیومنت “Keep Your Friends Close” را دریافت می‌کنید.

سومین و آخرین پایان بازی Sons Of The Forest مختص کسانی است که توانسته‌اند دو همراه خود را زنده نگه‌ دارند. برای بدست آوردن این پایان مخفی، موارد زیر را نیاز دارید:

  • Kelvin اولین یار و همراه شما است. او مقداری بدردنخور و گاهی اوقات اعصاب خورد کن ظاهر می‌شود، اما بحرحال برای بدست آوردن این پایان بندی نیاز دارید که او را تمام مدت زنده نگه دارید. از آنجایی که کلوین قدرت مبارزه ندارد، برای انجام این کار می‌توانید او را را در یکی از مناطق امن به صورت دائم مستقر کنید.
  • ویرجینیا، خانوم جهش یافته‌ای که در اولین دیدارتان از دست شما فرار می‌کند، دومین همراهتان در این بازی به حساب می‌آید. این شخصیت برخلاف کلوین، قابلیت مبارزه دارد و می‌تواند به صورت همزمان یک شاتگان و کلت را در دست داشته باشد. تنها مشکل ویرجینیا آن است که هوش مصنوعیش بسیار خشن است و مدام به دنبال دشمنان می‌رود. به همین دلیل بهتر است هر وقت که دشمنی او را تحریک به مبارزه کرد، به دنبالش بروید و جانش را نجات دهید. در نظر داشته باشید که ویرجینیا از همان ابتدا با شما همراه نمی‌شود و باید با انجام کارهایی، با او دوست شوید.

برای بدست آوردن پایان مخفی Sons Of The Forest، هم کلوین و هم ویرجینا زمانی که به ساختمان دارای درب Golden Arm می‌روید، باید همراه شما باشند. این سازه در نقطه‌ای دور افتاده از جزیره قرار گرفته، پس آماده یک پیاده روی طولانی همراه با کشتن تعدادی موجودات و هیولاهای و جهش یافته باشید. از آنجایی که این سفر آخرین مقصد شما در بازی خواهد بود، از آوردن بهترین آیتم‌های خود اطمینان حاصل کنید.

بعد از گذر از درب طلایی، مسیر خود را تا آخرین اتاق ادامه دهید تا دوباره به دنیای بیرون برسید و سوار هلیکوپتر شوید. هردو دوستتان به شما می‌پیوندند و همگی نجات پیدا می‌کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *