راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

قابلیت Split Screen در بازی Call of Duty Cold War

بازی Call of Duty Cold War

بخش چند نفره متفاوت و جدید بازی Call of Duty Cold War بسیار عالی و خوب عمل کرده است. پیوستن به یک جوخه و خارج کردن تعداد زیادی زامبی یا ترکاندن دشنان در جای جای نقشه بسیار لذت بخش است. اما سوال اینجاست که آیا این بازی قابلیت Split Screen را نیز دارد؟ برای گرفتن پاسخ این سوال با تیلنو همراه شوید.

قابلیت Split Screen بازی Call of Duty Cold War در PC

بر روی رایانه‌های شخصی متاسفانه شما این قابلیت را در اختیار ندارید. خبرهای بد همیشه منزجر کننده‌اند اما باید گفت که مهم نیست چند کنترلر وصل نمایید، این قابلیت اصلا روی رایانه‌های شخصی تعربف نشده است. البته اگر در آینده تغییری به وجود بیاید، ما شما را در جریان خواهیم گذاشت، چیزی که واقعا امیدواریم اتفاق بیفتد. البته محتمل به نظر نمی‌رسد چون مجموعه Modern Warfare هم بر روی رایانه‌های شخصی هرگز دارای این قابلیت نبودند.

بلاگ تیلنو برای اطلاع‌رسانی و قرار دادن راهنمایی‌های مختلف از بازی‌ها، ایجاد شده و ما در این مجموعه سعی در ایجاد تجربه‌ای مطمئن از بازی‌ها برای شما داریم. پس از مطالعه این راهنمایی در خصوص قابلیت Split Screen این بازی، شما می‌توانید بررسی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از دید معتبرترین سایت‌های دنیا را در بلاگ تیلنو مطالعه نمایید.

قابلیت Split Screen در کنسول‌ها

بر روی کنسول، قضیه بهتر است. تنها کافی است که کنترلر ثانویه خود را به قسمت‌های Multiplayer یا Zombies با کلیدهای X در کنسول‌های پلی استیشن و کلید A در کنسول‌های ایکس باکس، متصل نمایید. شما به ازای هر کنترلری که متصل می‌کنید، به یک اکانت PSN یا Xbox Live نیاز دارید تا وارد لابی شوید.

به خاطر داشته باشید که در سیستم شما حضور دو بازیکن به طور هم‌زمان کمی دشواتر است، پس اگر مشکل و تاخیری در عملکرد مشاهده کردید، به همین خاطر است. در کنسول‌های نسل بعدی احتمالا این مشکل به چشم نیاید یا اصلا وجود نداشته باشد.

هم‌جنین بخش Campaign بازی کاملا تک نفره است و اصلا ربطی به تفاوت پلتفرم‌ها ندارد. بخش داستانی بازی یک تجربه روایتی خطی است، اما این بازی هم مثل سایر بازی‌های این مجموعه بخش تک نفره با ارزش و البته کوتاهی دارد.

مجموعه تیلنو همواره سعی در تجربه‌ای لذت‌بخش و توام با رضایت از خرید و دسترسی به بهترین بازی‌های دنیای گیمینگ برای شما دارد. شما می‌توانید هم‌اکنون بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را از فروشگاه تیلنو سفارش دهید.

شما موفق به تجریه این بازی شدید؟ تجربه‌تون از این بازی را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: RockPaperShotgun.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید