راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

بهترین اسلحه‌های بازی Starfield، مجموعه‎‌ای از سلاح‌‎های گرم هستند که با کاوش در کهکشان می‌‎توانید آن‌ها را به دست بیاورید. برخی از آن‌ها را با پیشروی در روند داستان به دست خواهید آورد، و برای برخی دیگر باید در هزاران سیاره به ماجراجویی بپردازید و مراحل فرعی را تکمیل کنید. البته با وجود ویژگی Weapon Mod و قابلیت Weapon Engineering، شما شاید بتوانید سلاح‌‎های بهتری بسازید. همچنین در نظر داشته باشید که این مطلب بخش‌‎هایی از داستان بازی را لو می‌‎دهد.

سلاح Heller’s Cutter

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

Cutter احتمالا بهترین سلاح‎‌ بازی محسوب می‎‌شود، زیرا نه تنها با استفاده از آن می‎‌توانید به دشمنان آسیب وارد کنید، بلکه یک ابزار نیز به شمار می‎‌رود. با استفاده از Cutter می‌‎توانید منابعی جمع آوری کنید که برای پیشروی در روند کمپین ضروری هستند. از همه مهم‌‎تر مهمات بی‎نهایت این سلاح است، بااینکه شارژ سلاح پس از مدتی تمام می‎‌شود، اما پس از مدتی دوباره شارژ خواهد شد.

Cutter را به صورت عادی از ابتدای کار خواهید داشت، اما Heller’s Cutter در مرحله‌‎ای با نام Back to Vectera آزاد خواهد شد. همچنین Heller’s Cutter پرک Disassembler نیز دارد، که بیست و پنج درصد آسیب بیشتری به ربات‎‌ها وارد می‎‌کند.

سلاح Deadeye

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

سلاح Deadeye براساس هفت تیرهای معمولی که همه با آن آشنایی دارند ساخته شده است، اما نسخه منحصر به فردی از آن‌ها محسوب می‌شود که همراه با Modهای از قبل قرار داده شده به دستش می‎ آورید. Modهای این هفت تیر شامل: Laser Sight، Compensator، تیرهای Penetrator و Hair Trigger می‎ شوند. این سلاح را با پیوستن به Freestar Collective Rangers کسب خواهید کرد.

سلاح Arc Welders

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

Cutterها تیرهایی با برد متوسط شلیک می‌‎کنند و به همین دلیل آسیب زیادی وارد به دشمنان وارد نمی‎‌شود، اینجاست که Arc Welderها به کمک شما می‎‌آیند. این نوع از سلاح‎‌ها آسیب و برد بیشتری دارند، اما برخلاف Cutterها تیر آن‌ها محدودیت دارد. در مرحله‎‌ای که باید سفینه افسانه‎‌ای Mantis را نابود کنید، یکی از Arc Welderها را پیدا خواهید کرد.

سلاح Fiscal Quarter

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

سلاح اتوماتیک و منحصر به فرد Fiscal Quarter را پس به اتمام رساندن ماموریت All That Money Can Buy به دست خواهید آورد. این سلاح Rate of Fire بسیار بالایی دارد و شامل Modهای دوربین کوتاه، Compensator، Tactical Grip، تیرهای Armor Piercing و Hair Trigger می‎‌شود. همچنین پرک Shattering تیرهای این سلاح را حتی از محکم‌‎ترین زره‎‌ها نیز عبور می‌‎دهد.

سلاح Experiment A-7

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

بااینکه Experiment A-7 تنها یک شاتگان کمیاب است، اما قطعا جزو بهترین سلاح‎‌های بازی Starfield قرار می‎‌گیرد. به غیر از برد مناسب برای یک شاتگان، این سلاح هشت ماد نیز دارد که شامل Long Barrel، Laser Sight، Reflex Sight، Choke، Tactical Stock، تیرهای Hair Trigger، Flechette و Fully Automatic می‌‎شود. همچنین پرک Exterminator، سی درصد آسیب بیشتری به موجودات بیگانه وارد می‎‌کند. این سلاح را در مرحله Entangled که بخشی از ماموریت‌‎های بخش داستانی محسوب به دست خواهید آورد.

سلاح Unmitigated Violence

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

برای به دست آوردن سلاح Unmitigated Violence باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ماموریت Unearthed – در انتهای این ماموریت باید بین Emissary و یا Hunter یکی را انتخاب کنید، فراموش نکنید که در کنار Emissary بمانید.
  • ماموریت Revelation – در مرحله Revelation که آخرین کوئست بخش داستانی نیز به حساب می‌آید، پس از شکست دادن باس فایت The Hunter، سلاح Unmitigated Violence را به دست می‎‌آورید.

Unmitigated Violence داری تعداد زیادی Mod و سه پرک است. پرک‌‎های آن شامل موارد زیر می‎‌شوند:

  • Frenzy – شانس کمی برای ایجاد حالت Frenzy در دشمنان
  • Radioactive – به صورت تصادفی آسیب رادیواکتیو به دشمنان وارد می‎‌کند.
  • Instigating – به دشمنانی که سلامتی آن‌ها کامل است، دو برابر آسیب وارد می‎‌شود.

سلاح Eternity’s Gate

راهنمای بدست آوردن بهترین اسلحه‌های بازی Starfield

سلاح Eternity’s Gate را نیز با شکست دادن یکی از دشمنان Starborn به دست خواهید آورد، اما در کوئست Unearthed باید با Hunterها همراه شوید، در ادامه نیز باید Emissary را در ماموریت Revelation شکست دهید. Eternity’s Gate یک Particle Beam Rifle افسانه‌‎ای است، که هر دو نوع آسیب فیزیکی و انرژی را به دشمنان وارد می‎‌کند. همچنین شامل پرک‎‌های زیر نیز می‎‌شود:

  • Skip Shot – چهارمین شلیک دو تیر را به سمت دشمن پرتاب می‌‎کند.
  • Handloading -تیرهای Volatile آسیب بیشتری وارد می‌کنند، اما با ثبات نیستند.
  • Anti Personnel – ده درصد آسیب بیشتر درمقابل انسان‎‌ها.

البته انتخاب سومی نیز در Unearthed وجود دارد که با هیچکدام از گزینه‌‎ها متحد نمی‎‌شوید. در این صورت باید با Hunterها و Emissaryها در کوئست Revelation مبارزه کنید. از طرفی دیگر می‎‌توانید این دو گروه را با هم متحد کنید، اما در این صورت دو سلاح آخر این لیست را دریافت نخواهید کرد.

فراموش نکنید که هیچکدام از آیتم‌‎های شما، که سلاح‌‎ها نیز جزو آن‌ها محسوب می‎‌شوند، به New Game+ راه پیدا نخواهند کرد.

اگر به تازگی ماجراجویی در جهان وسیع Starfield را آغاز کرده‌‎اید، فراموش نکنید که سری به مطلب راهنمای بازی برای مبتدیان بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *