راهنمایی و آموزش, تروفی بازی, راهنمای بازی

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Tekken 8

راهنمای تروفی تکن 8

نسخه جدید مجموعه فوق‌العاده محبوب تکن که به تازگی منتشر شده و حسابی خوش درخشیده، می‌تواند یکی از آسان‌ترین تروفی‌های پلاتینیوم دنیا را به شما هدیه دهد. پس اگر می‌خواهید به راحتی این تروفی‌ها و اچیومنت‌ها را مال خود کنید، با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Tekken 8 همراه باشید.

راهنمای تروفی تکن 8

اگر به دنبال یک تروفی پلاتینیوم راحت و لذت‌بخش می‌گردید که در کم‌تر از 10 ساعت حاصل شود، باید تمرکز خود را روی بازی Tekken 8 بگذارید؛ نسخه جدید مجموعه فوق‌العاده محبوب تکن (یا به قول ما ایرانی‌ها تیکن) که هم نظرات مثبت منتقدان را به همراه داشته و هم واکنش خوب طرفداران را جذب کرده است. برای کسب تمامی تروفی‌ها و اچیومنت‌های تکن 8 باید در تمام حالت‌های بازی کمی وقت بگذرانید و به مبارزه بپردازید. در ادامه با جزئیات و توضیحات دقیق به شرح راهنمای تروفی Tekken 8 خواهیم پرداخت.

نقشه کلی تروفی‌ها

 • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 3 از 10
 • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: 6 الی 10 ساعت
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: 41 عدد (3 گلد، 9 سیلور، 29 برنز)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: 6 (1 پلاتینیوم و 5 برنز)
 • مجموع تمام تروفی‌ها: 47 عدد
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: صفر، این بازی هیچ تروفی از دست دادنی خاصی ندارد
 • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: صفر، بازی تکن 8 شامل هیچ تروفی گلیچ شده‌ای نمی‌شود
 • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر، شما می‌توانید همه چیز را روی درجه سختی آسان انجام دهید
 • حداقل دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: برای کسب همه تروفی‌ها باید یک بار داستان اصلی (به همراه پایان بندی‌های جایگزین که از بخش Chapter Select ممکن است)، یک دور Arcade Quest Playthrough، تمام 10 عدد Character Episodeها و 10 مسابقه آنلاین را انجام دهید
 • آیا پس از اتمام داستان امکان تکرار مراحل وجود دارد؟ بله، شما می‌توانید به لطف بخش Chapter Select به سراغ مراحل مختلف داستان بروید و کارهای باقی مانده را انجام دهید
راهنمای تروفی تکن 8
Tekken 8 Trophy Guide A fight is about survival.

تمام تروفی‌های بازی Tekken 8 را آزاد کنید

Platinum

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Tekken 8 را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide What a rush!

پنج بار از Heat Bursts استفاده کنید (بخش Offline Player Battle حساب نیست)

Bronze

هنگامی که خط آبی زیر خط سلامتی شما پر شد دکمه R1 (یا دو دکمه ضربدر + مثلث) را فشار دهید. در این شرایط شخصیت شما شروع به برق زدن می‌کند که نشانه از یک Heat Burst است. این کار را پنج دفعه تکرار کنید تا تروفی برای شما باشد. راستی این خط آبی به صورت خودکار و در آغاز هر راند پر می‌شود و نیازی به نگرانی نیست. تنها نکته قابل توجه این است که شما می‌توانید این کار را در همه حالت‌های بازی تکن 8 انجام دهید به غیر از Offline vs، Practice و Replay.

Tekken 8 Trophy Guide I’ll give you a rematch anytime, guv.

یک Player Match را ببرید

Bronze

تروفی مربوط به حالت آنلاین

برای کسب این تروفی وارد بخش آنلتین شوید، گزینه Player Match را انتخاب کنید و سپس در یکی از مبارزات آن به پیروزی برسید. اگر فکر کردید که توانایی شکست یک گیمر دیگر را ندارید، می‌توانید از دوستان خود دعوت کرده و از آن‌ها کمک بگیرید (از قصد به شما ببازند).

Tekken 8 Trophy Guide Excellent!

مجموعا در 10 مسابقه آنلاین شرکت داشته باشید

Bronze

تروفی مربوط به حالت آنلاین

در این نقطه از راهنمای تروفی Tekken 8 به تروفی Excellent! می‌رسیم که برای آزاد کردنش صرفا باید در 10 مسابقه آنلاین شرکت داشته باشید (هر بخشی که خواستید). توجه داشته باشید که پیروزی برای کسب این تروفی ضروری نیست و همینکه مسابقات آنلاین را به پایان برسانید (حتی با باخت) کفایت خواهد کرد. شما می‌توانید در ادامه نام تمام حالت‌های آنلاین بازی مورد بحث را مشاهده کنید:

 • Fight Lounge
 • Ranked Match
 • Quick Match
 • Player Match
 • Group Match
 • Torunamentها
Tekken 8 Trophy Guide Come, humanity! Unleash the dogs of war!

چپتر اول The Dark Awakens را تکمیل کنید

Bronze

تروفی مربوط به حالت داستانی The Dark Awakens

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. برای کسب این تروفی وارد بخش داستانی The Dark Awakens شوید. هنگامی که چند مبارزه ابتدایی را به اتمام برسانید این تروفی در پایان چپتر اول به اتمام خواهد رسید.

Tekken 8 Trophy Guide Hope

چپتر پانزدهم The Dark Awakens را در حالی تکمیل کنید که جین کازاما پیروز شود

Gold

تروفی مربوط به حالت داستانی The Dark Awakens

برای کسب این تروفی باید در چپتر پانزدهم داستان و هنگامی که جین و کازویا در مقابل هم قرار می‌گیرند، در حین کنترل شخصیت جین به پیروزی برسید. به عبارتی دقیق‌تر اگر با جین به پیروزی برسید پایان بندی مخصوص به جین را به دست می‌آورید و اگر به کازویا ببازید، پایان بندی مربوط به کازویا را به دست خواهید آورد.

Tekken 8 Trophy Guide Despair

چپتر پانزدهم بخش داستانی The Dark Awakens را در حالی به اتمام برسانید که کازویا میشیما پیروز شود

Gold

تروفی مربوط به بخش داستانی The Dark Awakens

برای کسب این تروفی باید در مبارزه پایانی میان جین و کازویا شکست بخورید و بگذارید که کازویا پیروز شود. به عبارتی دقیق‌تر باید بگذارید که کازویا در راند پایانی از مبارزه آخر پیروز شود. درست مانند آنچه که در تروفی قبلی گفتیم اگر با جین پیروز شوید پایان‌بندی مخصوص به جین را به دست می‌آورید و اگر به کازویا اجازه پیروزی دهید، پایان‌بندی مخصوص به کازویا را به دست خواهید آورد.

Tekken 8 Trophy Guide This should be fun.

پنج عدد از Character Episodeها را تکمیل کنید

Bronze

تروفی مربوط به بخش داستانی Character Episodes

برای شروع کار اول از همه وارد منو اصلی که شدید گزینه Story را انتخاب کنید و سپس گزینه Character Episode را بزنید. در ادامه باید Character Episodeها پنج تا از شخصیت‌های بازی را تکمیل کنید. هر یک از این اپیزودها از پنج مبارزه کوتاه تشکیل می‌شوند و با توجه به همین، برای کسب تروفی This should be fun. باید مجموعا 25 مبارزه را به اتمام برسانید. اگر هم خواستید این مبارزات را در ساده‌ترین شکل ممکن به اتمام برسانید می‌توانید درجه سختی را تا جای ممکن پایین بیاورید. هنگامی که Character Episode یک شخصیت را کامل کنید، یک تیک سبز در کنار نام او نمایان می‌شود.

Tekken 8 Trophy Guide Power isn’t everything.

10 عدد از Character Episodeها را به اتمام برسانید

Silver

تروفی مربوط به Character Episodes

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Tekken 8 باید اشاره کنیم که روش آزاد کردن تروفی Power isn’t everything. درست مانند This Should Be Fun است که می‌توانید راهنمای آن را در تروفی قبلی ببینید. تنها تفاوت این است که برای تروفی Power isn’t everything. باید به جای پنج عدد، 10 تا از Character Episodeها را به اتمام برسانید. هنگامی که یکی از این مراحل تکمیل شد، یک تیک سبز در کنار نام شخصیت مورد نظر به نمایش در می‌آید.

Tekken 8 Trophy Guide Congrats on the victory!

در Arcade Quest Gong Tournament پیروز شوید

Bronze

تروفی مربوط به حالت داستانی Arcade Quest

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در حالت Arcade Quest به صورت خودکار آزاد خواهد شد. Gong در دومین محیطی است که در این حالت می‌بینید و به محض اتمام آن، تروفی Congrats on the victory! را به صورت خودکار دریافت می‌کنید.

Tekken 8 Trophy Guide The fists reveal the fighter.

به مبارزه بر علیه روح خود بپردازید

Bronze

تروفی مربوط به بخش داستانی Super Ghost Battle

اول از همه باید چپتر اول حالت Arcade Quest را به اتمام برساید تا حالت Super Ghost Battle در دسترس قرار گیرد. در ادامه به منو اصلی بروید و از طریق گزینه Offline، وارد بخش Super Ghost Battle شوید. حالا روح شما در مقابل‌تان ظاهر می‌شود که باید او را شکست دهید. توجه داشته باشید که تروفی The fists reveal the fighter. اینجا به دست نمی‌آید. برای ادامه باید با Arcade Machine تعامل برقرار کنید، روح خود را یک بار دیگر به چالش بکشید و او را شکست دهید. اگر این کارها را درست انجام داده باشید تروفی مورد بحث برای شما خواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide A new star rising in the world of TEKKEN!

مرحله Kobushi Dojo Tournament را در حالت Arcade Quest به اتمام برسانید

Silver

تروفی مربوط به حالت داستانی Arcade Quest

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در حالت Acrade Quest آزاد خواهد شد. Kobushi Dojo در واقع ششمین محیطی است که در این حالت آن را می‌بینید و پس از تکمیل کردنش، تروفی A new star rising in the world of TEKKEN! را به دست خواهید آورد.

Tekken 8 Trophy Guide Get ready for the next battle!

حالت Arcade Quest را به اتمام برسانید

Gold

تروفی مربوط به بخش داستانی Arcade Quest

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند حالت Arcade Quest آزاد خواهد شد. این تروفی پس از تکمیل Champion Cup در آخرین مرحله این حالت به دست خواهد آمد.

Tekken 8 Trophy Guide (Initiating Analysis)

10 تا از CPU Ghostها را در Super Ghost Battle شکست دهید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آفلاین Super Ghost Battle

برای شروع کار باید چپتر اول حالت Arcade Quest را تکمیل کنید تا حالت Super Ghost Battle آزاد شود. در ادامه و از طریق منو اصلی گزینه Offline را انتخاب کرده و وارد Super Ghost Battle شوید. حالا اولین مسابقه در مقابل روح خود را پیروز شوید. در ادامه با Arcade Station تعامل برقرار کرده و گزینه CPU Ghost را انتخاب نمایید. حالا از میان گزینه‌های موجود 10 نفر از این رقبا را انتخاب کنید و همه آن‌ها را شکست دهید. برای راحت‌تر شدن کار بهتر است به آمارشان دقت کرده و ضعیف‌تر دشمنان را انتخاب نمایید.

Tekken 8 Trophy Guide Godfather

Harada_TEKKEN را در بخش Super Ghost Battle شکست دهید

Silver

تروفی مربوط به بخش آفلاین Super Ghost Battle

برای پیشروی در روند راهنمای تروفی تکن 8 و گرفتن تروفی Godfather باید اول از همه حالت Arcade Quest را تکمیل کنید که حدود دو ساعت به طول می‌انجامد. هنگامی که این کار را انجام دهید و حالت مذکور تمام شود، دشمنی با نام Harada_TEKKEN در حالت Super Ghost Battle در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه با توجه به آموزش‌هایی که در راهنمای تروفی (Initiating Analysis) ذکر کردیم به سراغ دشمنان حالت Super Ghost Battle بروید و سپس Harada_TEKKEN را به عنوان دشمن خود برگزینید. هنگامی که این دشمن را شکست دهید تروفی Godfather به حساب PSN شما اضافه خواهد شد.

Tekken 8 Trophy Guide All is vanity.

روح یک بازیکن را شکست دهید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آنلاین

اول از همه وارد بخش Online بازی شوید و گزینه Tekken Fight Lounge را انتخاب کنید. هنگامی که وارد این محیط شوید بازیکنان را در حالی می‌بینید که در سطح محیط به گشت و گذار می‌پردازند. برای ادامه کار با یکی از ایشان تعامل برقرار کنید و بعد از آن روی گزینه زرد Ghost Match کلیک نمایید تا مبارزه شروع شود. هنگامی که در این مبارزه پیروز شوید تروفی All is vanity. برای شما خواهد بود. راستی اگر در حین تعامل با سایر گیمرها گزینه Ghost Match را ندیدید به سراغ افراد دیگر بروید تا این گزینه برای‌تان نمایان شود.

Tekken 8 Trophy Guide I’ll put an end to this.

حالت Arcade Battle را به پایان برسانید

Bronze

تروفی مربوط به حالت آفلاین Arcade Battle Mode

از طریق منو اصلی بازی Tekken 8 وارد بخش آنلاین شوید و سپس گزینه Arcade Battle را انتخاب کنید. این حالت به صورت کلی شامل هشت استیج می‌شود. شما باید در هر هشت استیج به پیروزی برسید تا بتوانید حالت مذکور را تمام کنید. نکته قابل توجه این است که برای راحت‌تر شدن کار می‌توانید درجه سختی را روی پایین‌ترین حالت ممکن قرار دهید.

Tekken 8 Trophy Guide Do you want to learn Marshall Arts?

پنج Combo Challenge را تکمیل کنید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آفلاین Practice

Combo Challengeها که تکمیل‌شان برای آزاد کردن این تروفی ضروری است، در بخش Practice بازی تکن 8 رویت می‌شوند. برای این کار وارد منو اصلی شوید، گزینه Offline را انتخاب کنید و سپس وارد بخش Practice شوید. حالا شخصیت و محیط مورد نظر خود را تعیین کنید. هنگامی که وارد این بخش شدید دکمه Pause را بزنید و گزینه Combo Challenges را انتخاب نمایید.

حالا کافی است پنج تا از این چالش‌ها را به انتخاب خود به پایان برسانید. توجه داشته باشید که انجام این چالش‌ها با شخصیت‌های مختلف ممکن است و نیازی نیست که همه آن‌ها را از طریق یک شخصیت واحد تکمیل کنید. راحت‌ترین راه انجام Combo Challengeهای پنج شخصیت اول است.

Tekken 8 Trophy Guide (This one’s in the bag!)

در بخش Replays & Tips به تمرین کردن بپردازید

Bronze

تروفی مربوط به حالت My Replay & Tips

در این نقطه از راهنمای تروفی Tekken 8 به تروفی (This one’s in the bag!) می‌رسیم. برای شروع به منو اصلی بروید، گزینه Replay را انتخاب نمایید و سپس وارد بخش My Replays & Tips شوید. حالا باید گزینه Replay را انتخاب کنید (توجه داشته باشید که برای ظاهر شدن این گزینه باید در حالت Offline Player vs CPU مبارزه کرده باشید)، مسیر Arcade Quest را در پیش بگیرید و گزینه Ghost Battle را انتخاب نمایید. در ادامه وارد بازی شوید و شخصیت خود را انتخاب کنید و به محض ورود دکمه آپشن را روی دست فشار دهید تا یک منو جدید باز شود. در این نقطه باید تمامی تنظیمات را به گزینه‌های Display، Show Details و Display Without Pausing تغییر دهید.

حالا باید با استفاده از دو دکمه D-Pad چپ و راست در Replay عقب و جلو کنید و با استفاده از L2 و R2 به دنبال Next Tip بگردید. هنگامی که به نقطه مورد نظر رسیدید دکمه دایره را فشار دهید تا ویدیو متوقف شود و سپس دکمه ضربدر یا Train را بفشارید. گزینه Train زمانی در سمت چپ-پایین صفحه دیده می‌شود که عبارت Recommended Sample Combo در بالای صفحه به نمایش درآید. هنگامی که روی Train کلیک کنید تروفی (This one’s in the bag!) بلافاصله آزاد خواهد شد.

Tekken 8 Trophy Guide That was too easy!

یک پیروزی بی‌نقص را به دست آورید (بخش Offline Player Battles حساب نیست)

Bronze

منظور از Perfect Victory یا پیروزی بی‌نقص زمانی است که یک راند از مبارزه را بدون اینکه حتی یک ضربه دریافت کنید به پایان برسانید (توجه داشته باشید که نیاز به پیروزی در یک بازی کامل نیست و یک راند کوتاه کفایت می‌کند. بهتر است برای انجام این کار درجه سختی را روی پایین‌ترین حالت ممکن بگذارید. اما چگونه می‌توان تروفی That was too easy! را کسب کرد؟ برای این کار وارد حالت Arcade Quest شوید، گزینه Super Ghost Battle را انتخاب کنید، مسیر Character Episodes را در پیش بگیرید و وارد Story شوید. حال هنگامی که یک راند را بدون دریافت ضربه یا آسیب به پایان برسانید، تروفی That was too easy! برای شما خواهد بود. فقط توجه داشته باشید که کسب این تروفی از طریق حالت‌های Offline vs، Practice و Replay میسر نیست.

Tekken 8 Trophy Guide Outstanding!

یک پیروزی بزرگ (Great Victory) را به دست آورید (توجه کنید که حالت Offline Player Battles حساب نمی‌شود)

Bronze

خب در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Tekken 8 به موردی می‌رسیم که کسب کردنش می‌تواند حسابی سخت باشد. اما چرا؟ منظور از Great Victory زمانی است که تنها یک درصد از HP شخصیت شما باقی مانده باشد و باز هم بتوانید در مبارزه پیروز شوید. در واقع شما باید بگذارید حریف‌تان آنقدر به شما ضربه بزند تا به HP یک درصدی برسید؛ اما جان خود را از دست ندهید. حال باید با همین خط سلامتی ناچیز دشمن را شکست دهید تا Great Victory حاصل شود.

بهترین راه این است که درجه سختی را روی پایین‌تر حالت بگذارید، وارد Arcade Quest شوید، Super Ghost Battle را انتخاب کنید، مسیر Character Episodes را در پیش بگیرید و سپس روی Story کلیک کنید. فقط توجه داشته باشید که آزاد کردن این تروفی از طریق بخش‌های Offline vs، Practice و Replay وجود ندارد.

Tekken 8 Trophy Guide Behold, the fruits of my labors.

در طی یک Air Combo بیش از 70 واحد به دشمن آسیب بزنید (توجه داشته باشید که بخش Offline Player Battles محسوب نمی‌شود)

Silver

راحت‌ترین راه برای انجام این کار به چپتر اول بخش داستانی The Dark Awakens مربوط می‌شود. این چپتر را تا آنجایی ادامه دهید که جین و کازویا بال در می‌آورند و در طی یک میان پرده کوتاه به سمت یکدیگر لیزر شلیک می‌کنند. سپس با توجه به ویدیویی که در ادامه قرار داده شده در طی یک کمبو هوایی یا Air Combo بیش از 70 واحد به دشمن خود آسیب وارد کنید:

Tekken 8 Trophy Guide (That’s how a true champion fights!)

به یکی از دشمنان 20 واحد Rage Art وارد کنید (به غیر از بخش Offline Player Battle)

Bronze

هنگامی که در حین مبارزات آسیب زیادی ببینید و به ذرات آخر خط سلامتی خود برسید، شخصیت شما شروع به قرمز شدن می‌کند که اصطلاحا به آن Rage Mode می‌گویند. برای فعال کردن این قابلیت باید دکمه R2 را فشار دهید. هنگامی که Rage Art شما فعال شد به دشمن آسیب بزنید تا یک قدم رو به جلو برداشته باشید. هنگامی که این کار را 20 دفعه تکرار کنید تروفی (That’s how a true champion fights!) را به دست خواهید آورد.

Tekken 8 Trophy Guide Your fate is already decided.

با استفاده از یک Heat Engager پنج دفعه قابلیت Heat را فعال کنید

Bronze

در بخش Move Listهای هر شخصیت یک گزینه آبی-بنفش وجود دارد که علامت یک انسان آتش گرفته را نشان می‌دهد. این موارد در واقع Heat Engager هستند. هنگامی که در ابتدای مبارزه و هنگامی که خط آبی زیر HP شما پر است این Heat Engager را فعال کنید، شخصیت شما در یک آتش آبی می‌سوزد و اصطلاحا وارد Heat می‌شود. برای مثال برای روشن کردن Heat شخصیت کلادیو باید دو دکمه  :l-up-right: + :triangle:  را به صورت همزمان فشار دهید.

Tekken 8 Trophy Guide Fear my wrath.

20 عدد Heat Smash به دشمنان خود بزنید (به غیر از بخش Offline Player Battle)

Silver

Heat Smashها زمانی فعال می‌شوند که در حین پر شدن خط آبی Heat Meter، دکمه R2 را دوبار پشت سر هم فشار دهید. راحت‌ترین راه برای انجام این کار این است که در ابتدای هر مبارزه دکمه R1 را به صورت متوالی و سریع فشار دهید تا زمانی که این بخش از راهنمای تروفی Tekken 8 را هم پشت سر گذاشته باشید.

Tekken 8 Trophy Guide You think you can stop me?

10 عدد Heat Dash انجام دهید (به غیر از بخش Offline Player Battle)

Bronze

برای این کار وقتی که نوار آبی زیر خط سلامتی شما پر است دکمه R1 را بزنید و سپس دکمه مربع را فشار دهید تا Heat Dash زده باشید. این نوار آبی در ابتدای هر راند به صورت مجدد پر می‌شود و با توجه به این موضوع، برای آزاد کردن این تروفی باید حداقل 10 راند باز کنید.

Tekken 8 Trophy Guide Under the divine protection of Sirius.

500 واحد از خط سلامتی خود را بازیابی (Heal) کنید (به غیر از بخش Offline Players Battles)

Bronze

شما به احتمال زیاد و به صورت طبعی این تروفی را به دست خواهید آورد. هنگامی که از طرف دشمن آسیب می‌بینید، بخشی از خط سلامتی شما نقره‌ای می‌شود. حال اگر خیلی سریع موفق شوید به دشمن خود ضربه بزنید این قسمت نقره‌ای Heal می‌شود و به خط سلامتی شخصیت اصلی اضافه می‌گردد. هنگامی که 500 واحد از HP خود را از این طریق Heal کردید، تروفی Under the divine protection of Sirius. برای شما خواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide I aspire to greater heights!

به درجه Brawler ارتقا یابید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آفلاین Arcade Quest

این تروفی به صورت خودکار و با پیشروی در روند بخش Arcade Quest آزاد خواهد شد. بدین ترتیب کافی است به تکمیل مرحله‌های این بخش بپردازید تا تروفی I aspire to greater heights! را به دست آورید.

Tekken 8 Trophy Guide I’m actually pretty strong.

به درجه Warrior ارتقا یابید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آفلاین Arcade Quest

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بخش Arcade Quest به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. بدین ترتیب کافی است مرحله‌های این بخش را پشت سر بگذارید تا تروفی مذکور برای شما باشد.

Tekken 8 Trophy Guide There’s no way you can stop me.

به درجه Vanquisher ارتقا یابید

Silver

تروفی مربوط به بخش آفلاین Vanquisher

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بخش Arcade Quest به صورت خودکار آزاد خواهد شد. هنگامی که مرحله‌های این بخش را پشت سر بگذارید تروفی There’s no way you can stop me. برای شما خواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide

یک Hard Floor Break انجام دهید (به غیر از بخش Offline Player Battles)

Bronze

تنها نقشه یا استیجی که امکان زدن Hard Floor Break وجود دارد Descent Into Subconcious است. هنگامی که وارد این استیج شدید شخصیت Lili را بردارید. هنگامی که مبارزه آغاز شد دکمه R1 را پشت سر هم فشار دهید تا شخصیت مذکور Heat Smash خود را انجام دهد. Heat Smash این شخصیت در نهایت دشمن را می‌گیرد و او را به سطح زمین می‌کوبد. در این هنگام خود زمین هم شکسته می‌شود تا تروفی مورد نظر را به دست آورید. توجه داشته باشید که انجام این کار فقط در طبقه اول این استیج یا همان جایی که مبارزه آغاز می‌گردد ممکن خواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide Resuming mission.

یک Wall Blast انجام دهید

Bronze

امکان انجام دادن Wall Blast تنها در دو استیج با نام‌های Midnight Siege و Rebel Hanger ممکن خواهد بود (پیشنهاد ما Midnight Stage است). هنگامی که به سراغ استیج مورد نظر رفتید بهتر است شخصیت Claudio را برگزینید. هنگامی که وارد نقشه Midnight Siege شوید یک دیوار قابل تخریب را مشاهده خواهید کرد که دشمن‌تان باید نزدیک آن باشد. هنگامی که دشمن به دیوار نزدیک بود دکمه L1 را بزنید و سپس دو دکمه D-Pad راست و مربع را به صورت همزمان فشار دهید تا شخصیت اصلی یک مشت قدرتمند بزند. این مشت کاری می‌کند که دشمن به سمت دیوار مذکور پرتاب شود، آن را بشکند و تروفی Resuming mission. را آزاد کند.

Tekken 8 Trophy Guide Sorry for getting rough back there.

یک Wall Bound بزنید (به غیر از بخش Offline Player Battles)

Bronze

کسب این تروفی در سه اسیج Arena، Elegant Palace و Ortiz Farm ممکن است، ولی با این حال راحت‌ترین راه را به شما یاد خواهیم داد. وارد Ghost Battle شوید، شخصیت Claduio را انتخاب و سپس به سراغ استیج Arena (Underground) بروید. هنگامی که وارد شدید رو به دیواری بایستید که در سمت راست شما قرار دارد (دشمن هم باید نزدیک‌تان باشد).  اگر شرایط محیا بودن دکمه L1 را بزنید و سپس دو دکمه D-Pad راست و مربع را به صورت همزمان نگه دارید تا با یک مشت قدرتمند دشمن را به سمت دیوار بفرستید. در این شرایط دشمن به دیوار می‌خورد، آتش می‌گیرد و تروفی آزاد می‌شود.

Tekken 8 Trophy Guide Just relax. You can do it.

یک Ranked Match را ببرید

Bronze

تروفی آنلاین مربوط به بخش Ranked Match

همان‌طور که توضیحات خیلی ساده بیان می‌کنند برای آزاد کردن تروفی Just relax. You can do it. باید یک بازی رنک یا Ranked Match را با پیروزی پشت سر بگذارید. بنابراین کافی است وارد بخش آنلاین شده و از طریق گزینه Ranked Match به یک مسابقه رنک بپیوندند. هنگامی که برای اولین بار در این حال پیروز شوید تروفی Just relax. You can do it. مال شما خواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide (You never learn.)

یک Floor Blast بزنید (به غیر از بخش Offline Players Battle)

Bronze

تنها راه کسب این تروفی مراجعه به استیج The Stratospher است. برای اینکار وارد بخش داستانی The Dark Awakens شوید و چپتر چهاردهم را انتخاب کنید؛ چرا که در این چپتر در قالب شخصیت انجل جین در این استیج قرار می‌گیرید. هنگامی که مبارزه شروع شد دکمه L1 را بزنید و سپس دکمه D-Pad راست و مربع را به صورت همزمان فشار دهید. اگر این کار را درست انجام دهید انجل جین دشمن را به سختی به زمین می‌کوبد و تروفی آزاد می‌شود.

Tekken 8 Trophy Guide How do you take your coffee?

به پایین‌ترین نقطه استیج Ortiz Farm برید (به غیر از بخش Offline Player Battles)

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی تکن 8 به How do you take your coffee? می‌رسیم که برای آزاد کردنش باید به استیج Ortiz Farm بروید و به پایین‌ترین نقطه آن برسید. برای اینکار بهتر است شخصیت لیلی را بردارید و هنگامی که به طبقه اول رسیدید دکمه L1 را نگه دارید و سپس دو دکمه D-Pad راست و مربع (یا ضربدر) را به صورت همزمان فشار دهید تا به طبقه پایین بروید. در ادامه اگر لیلی را برداشته باشید با زدن پشت سر هم دکمه R1 او زمین را نابود می‌کند تا به پایین‌ترین طبقه استیج برسید و تروفی را به دست آورید.

Tekken 8 Trophy Guide My moves are way faster than yours.

در بخش Tekken Ball بیش از 20 بار Devilish Hit انجام دهید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آفلاین Tekken Ball

هدف بخش Tekken Ball این است که با توپ دشمنان خود را مورد هدف قرار بگیرید. حال برای اینکه بخواهید تروفی My moves are way faster than yours. را به دست آورید باید به توپ‌ها حالت Devilish بدهید باید از تکنیک‌های خاص کمک بگیرید (به لیست حرکت‌های داخل بازی سر بزنید). برای Devilish کردن توپ Fast Ball از Power Crush، برای توپ ZigZag Ball از Homing Move و برای Tornado Ball از Tornado Move استفاده کنید. اگر این کار را درست انجام داده باشید توپ تغییر شکل می‌دهد. فقط توجه داشته باشید برای اینکه به تروفی مورد نظر برسید این توپ‌ها باید به دشمن بخورد و به آن‌ها آسیب بزند. این کار را 20 دفعه تکرار کنید و تروفی مورد بحث برای شما خواهد بود.

Tekken 8 Trophy Guide Your money is my money!

مجموعا 10 میلیون واحد G جمع کنید

Silver

برای کسب تروفی Your money is my money! کافی است بخش داستانی The Dark Awaknes را به اتمام برسانید؛ چرا که در صورت انجام این کار 10 میلیون G دریافت می‌کنید. البته تکمیل بخش Arcade Quest هم 10 میلیون واحد G پاداش می‌دهد که برای کسب تروفی کافی است.

Tekken 8 Trophy Guide You’re in for it now!

در بخش Character Customization یک کاراکتر شخصی‌سازی شده را ذخیره کنید

Bronze

تروفی مربوط به بخش Customization

برای کسب این تروفی از منو اصلی وارد Customization شوید و سپس گزینه Character Customization را انتخاب کنید. در ادامه یک شخصیت را انتخاب کرده و گزینه Create New را بزنید. در این مرحله یک جزء از ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید، گزینه Finish Editing را بزنید، روی Save and Exit کلیک کنید، دکمه ضربدر را برای عکس گرفتن بزنید و تروفی را به نام خود ثبت کنید.

Tekken 8 Trophy Guide Please don’t tell my father.

در یک Group Match پیروز شوید

Bronze

تروفی مربوط به بخش آنلاین

Please don’t tell my father. یکی دیگر از تروفی‌های موجود در راهنمای تروفی بازی Tekken 8 است که نیاز به اتصال به اینترنت دارد. برای کسب این مورد وارد بخش آنلاین شوید و گزینه Tekken Fight Lounge را انتخاب کنید. سپس وارد سالن بنفش رنگ شوید و روی یکی از دستگاه‌های Group Battle بنشینید. حالا شخصیت خود را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا یک مسابقه پیدا شود. هنگامی که مچ پیدا شد و وارد بازی شدید در آن به پیروزی برسید تا این تروفی هم آزاد شود.

Tekken 8 Trophy Guide Let the blistering sands consume you.

10 دفعه Tornado را فعال کنید (به غیر از بخش Offline Player Battles)

Bronze

راحت‌ترین راه برای انجام این کار این است که در Character Episodeها شخصیت Azucena را انتخاب کنید. هنگامی که وارد بازی شدید دکمه L1 را بزنید و سپس به صورت پشت سر هم روی مثلث کلیک کنید. سومین ضربه از این کمبو همیشه به یک Tornado ختم خواهد شد. این کار را مجموعا 10 دفعه تکرار کنید تا تروفی مورد نظر آزاد شود.

Tekken 8 Trophy Guide Come on, just try and kill me.

یک Hard Wall Brake بزنید (به غیر از بخش Offline Player Battles)

Bronze

برای انجام راحت این کار شخصیت Claudio را بردارید و وارد استیج Sanctum شوید. حال به سمت دیوار شکستنی سمت راست بایستید (به گونه‌ای که دشمن هم نزدیک باشد). در ادامه دکمه L1 را فشار دهید و سپس دو دکمه D-Pad راست و مربع را به صورت همزمان بزنید. بدین ترتیب شخصیت اصلی دشمن را به سمت دیوار مذکور پرتاب می‌کند و تروفی آزاد می‌شود.

Tekken 8 Trophy Guide No pain, no gain!

در بخش Practice Mode به دشمنان خود 2000 واحد آسیب بزنید

Bronze

تروفی آفلاین مربوط به بخش Practice

از طریق منو اصلی گزینه Offline را انتخاب کنید، وارد Practice شوید و استیج و شخصیت مورد علاقه خود را برگزینید. سپس شروع به مبارزه کنید و از کتک زدن دشمن لذت ببرید. در سمت چپ-پایین تصویر میزان آسیبی که در همان مسابقه به دشمن وارد کرده‌اید نمایش داده می‌شود. این روند را آنقدری ادامه دهید تا مجموع این اعداد به 2000 برسد و تروفی No pain, no gain! آزاد شود.

Tekken 8 Trophy Guide Now it’s time to destroy you.

هنگامی که در Rage Mode قرار دارید مجموعا 1000 واحد به دشمن خود آسیب بزنید (به غیر از بخش Offline Player Battles)

Bronze

شما هنگامی وارد Rage Mode می‌شوید که تنها آخرین بخش از خط سلامتی شخصیت اصلی باقی مانده باشد (به عبارتی دقیق‌تر هنگامی که 20 درصد از جان‌تان باقی مانده باشد). برای راحت‌تر شدن کار درجه سختی را روی Easy قرار داده و به دشمن اجازه دهید شما را کتک بزند تا به رنگ قرمز درآیید؛ چرا که در این حالت وارد Rage Mode شده‌اید. حال هنگامی که در Rage Mode قرار دارید آنقدر دشمن را کتک بزنید تا مجموع آسیب‌های وارد شده 1000 واحد شود. راستی هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید این کار را در هر چند مسابقه که دوست داشتید انجام دهید.

Tekken 8 Trophy Guide You aren’t alone anymore.

چپتر هفتم The Dark Awakens را به اتمام برسانید

Bronze

مربوط به بخش داستانی The Dark Awakens

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بخش The Dark Awakens آزاد خواهد شد. شما زمانی این تروفی را به دست می‌آورید که چپتر هفتم آن را به پایان برسانید.

Tekken 8 Trophy Guide I’ll live on, together with my sins.

چپتر 12 بخش The Dark Awakens را تکمیل کنید

Silver

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بخش The Dark Awakens آزاد خواهد شد. شما این تروفی را زمانی به دست می‌آورید که چپتر 12 را تکمیل کنید.

Tekken 8 Trophy Guide I would do well to follow your example.

در مرحله Operation Rebellion بخش The Dark Awakens بیش از 30 بار متوالی به دشمن ضربه بزنید

Silver

تروفی مربوط به بخش داستانی The Dark Awakens

شما می‌توانید این تروفی را در چپتر دهم بخش داستانی The Dark Awakens به دست آورید. خود بازی Tekken 8 در این مرحله چندین شخصیت را به کنترل شما در می‌آورد. حال برای اینکه تروفی آزاد شود باید یک Hit Chain با 30 ضربه به دست آورید. راحت‌ترین راه انجام این کار برهه‌ای است که کنترل شخصیت Lars را به دست می‌گیرید؛ چرا که با پشت سر هم زدن دکمه R1 او حمله‌های سهمگینی را روانه دشمن می‌کند. به طور کلی انجام این کار زیاد سخت نیست و خود شما به احتمال زیاد به طور خودکار آن را انجام می‌دهید.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی Tekken 8 می‌رسیم. دیدگاه‌ها و سوالات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PowerPyx

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Tekken 8

 1. Mohammadreza گفت:

  سلام.فکر کنم بخش راهنمای تروفی بیخیال شدید دیگه 🙁

  1. بهراد گفت:

   سلام، متاسفانه بخش بلاگ فعلا غیر فعاله. امیدوارم در آینده بتونیم برگردیم.

   1. MJ گفت:

    بخش راهنما تروفی عالی بود
    واقعا حیف شد
    هر چی اتفاق خوبه زودگذره متاسفانه
    چقد منتظر راهنمای final rebirth بودیم

    1. بهراد گفت:

     عذر می‌خوام واقعا چون قول راهنمای تروفی فاینال رو داده بودم.

 2. MJ گفت:

  مرسی بابت راهنمای کاملی که گذاشتید واقعا درجه یک هستید.
  امیدوارم بالاخره راهنمای تروفی
  Final 7 remake و final fantasy Rebirth بذارید.
  بازم ممنون از تیم عالی تیلنو

  1. بهراد گفت:

   ممنون از همراهی همیشگیت، فاینال هم ویدیوهاش آپلود شن، رو سایت می‌ریم. بابت تاخیری که به وجود اومده هم عذرخواهی می‌کنم. یه وقتایی واقعا نمی‌شه که بشه :))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *