راهنمای بازی, بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای پیدا کردن تمام اسلحه‌های بازی The Callisto Protocol

راهنمای پیدا کردن تمام اسلحه‌های بازی The Callisto Protocol

اکثر بازی‌های ترسناکی که به شما برای مقابله با دشمنان سلاح‌های مختلف می‌دهند، منابع لازم برای استفاده از این سلاح‌ها مانند تیر را کمیاب می‌کنند تا شما قبل از شلیک هر گلوله با خود فکر کنید که آیا این دشمن ساده ارزش تیر شما را دارد یا خیر؟ بازی The Callisto Protocol نیز از این قاعده مستثنی نیست، و با وجود آن که به شما تفنگ‌های فراوانی برای از بین بردن هیولاهای آن می‌دهد، در مقابل منابع لازم برای استفاده از آن‌ها را کم می‌کند. به همین دلیل است که بهتر است شما هنگام مقابله با دشمنان در این بازی، از تمام اسلحه‌های موجود بتوانید استفاده کنید تا نگرانی‌ای از تمام شدن تیر یکی از آن‌ها نداشته باشید. در حالی که تعدادی از تفنگ‌ها به صورت اتوماتیک و با کامل کردن مراحل پیدا می‌شوند، برخی دیگر از آن‌ها در نقاط مختلف بازی مخفی شده‌اند و با توجه به محیط تاریک قمر کالیستو، پیدا کردنشان سخت شده است. در مقاله‌ی راهنمای پیدا کردن تمام اسلحه‌های بازی The Callisto Protocol ما مکان تمام تفنگ‌های بازی را برای شما مشخص کرده‌ایم، تا دردسر کمتری برای کشتار دشمنان خود داشته باشید.

سلاح Stun Batton

Stun Button اولین سلاحی است که شما در این بازی به صورت اتوماتیک و در چپتر Outbreak بدست می‌آورید. این باتوم تنها Melee Weapon شما در طول بازی خواهد بود و شما آن را در اتاقی که دو فن بزرگ همراه با چند دشمن دارد، بدست می‌آورید. پس از کشتن هیولا‌های اتاق ذکر شده، به درون کانال کولر می‌خزید و در یک کات سین این سلاح در دستان جیکوب قرار می‌گیرد.

سلاح Hand Cannon

این سلاح نیز درست به مانند Stun Batton به صورت اتوماتیک و در چپتر Outbreak برای شما آزاد می‌شود و اولین تفنگ دور زن شما به حساب می‌آید. در قسمت‌های پایانی چپتر ذکر شده، الیاس این سلاح را برای جیکوب پرتاب می‌کند و بعد از آن شما می‌توانید با رفتن به Reforge (مکان اصلی آپگرید کردن در این بازی) آن را تعمیر کنید و داستان را پیش ببرید.

راهنمای پیدا کردن تمام اسلحه‌های بازی The Callisto Protocol

سلاح Skunk Gun

شما می‌توانید Skunk Gun را بعد از پیدا کردن شماتیک آن در چپتر Aftermath به نزدیک‌ترین Reforge ببرید و بسازید. بعد از گذشتن مدتی از این چپتر، شما به یک منطقه زیرزمین مانند به نام Basement D3 می‌رسید و در این محیط،  یک جعبه فیوزی که هنوز نمی‌توان از آن استفاده کرد را مشاهده می‌کنید. بعد از دیدن این جعبه، مسیر تقریبا مستقیم بازی را ادامه دهید تا به تعدادی دشمن برسید. بعد از کشتن آن‌ها، فیوزی را برروی زمین پیدا خواهید کرد. احتمالا شاید اولین فکر شما این باشد که از آن برای باز کردن درب روبرویتان استفاده کنید. بجای انجام این کار، به عقب برگردید و آن جعبه فیوزی که در گذشته دیدید را فعال کنید و بعد از باز شدن درب، وارد کانال کولر شوید و در اتاق بعدی شماتیک Skunk Gun را پیدا کنید.

سلاح Riot Gun

Riot Gun نیز از آن سلاح‌هایی است که شما به صورت اتوماتیک و در چپتر Lost بدست می‌آورید. با گذشتن از تعدادی مناطق برفی و برخی از راهرو‌های داخلی، به یک اتاق می‌رسید که دنی در آن با تعداد زیادی از دشمنان در حال مبارزه است. به او کمک کنید تا زنده بماند، بعد از این اتفاق در یک کاتسین، دنی این شاتگان را به شما تحویل می‌دهد.

سلاح Tactical Pistol

اسلحه‌ی Tactical Pistol بعد از پیدا کردن شماتیک آن، در نزدیک‌ترین Reforge قابل ساختن است. در قسمتی از چپتر Below شما وارد اتاقی می‌شوید که در آن سه دشمن کور، از چپ، راست و روبرو به سراغ شما می‌آیند. این دشمنان رو شکست دهید و مسیر مستقیم درب روبروی خود را پیش بگیرید تا به یک خرابه آهنی که می‌توانید از آن بپرید، برسید. در درب ورودی اتاق بعدی یک دشمن وجود دارد، او را بکشید و سپس شماتیک تفنگ را از میز سمت راست این منطقه، بردارید.

راهنمای پیدا کردن تمام اسلحه‌های بازی The Callisto Protocol

سلاح Assault Rifle

مانند باقی اسلحه‌های این لیست، Assault Rifle نیز بعد از پیدا کردن شماتیک آن، در نزدیک‌ترین Reforge قابل ساختن است. در بخش انتهایی چپتر Colony، هنگامی که به دنبال یک کلید در منطقه‌ی Slums هستید، به یک نردبانی می‌رسید که به یکی از خانه‌های خراب شده راه دارد. هنگامی که از این نردبان بالا رفتید، وارد دستشویی که در پشت شما قرار گرفته بشوید و در سینک آن، شماتیک مسلسل را پیدا کنید. حواستان به دشمنی که بلافاصله بعد از پیدا کردن آن به شما حمله می‌کند نیز باشد.

اگر به غیر از اسلحه‌های بازی The Callisto Protocol به دنبال آشنایی بیشتر با این عنوان هستید، سری به این مقاله‌ی ما بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *