اخبار و رویدادها, بازی

بازی The Elder Scrolls Online رایگان شد

بازی The Elder Scrolls Online

بازی The Elder Scrolls Online که یک بازی در سبک MMORPG است، این آخر هفته در طی یک رویداد رایگان خواهد شد. با تیلنو همراه باشید.

در تعطیلات آخر هفته، بازی The Elder Scrolls Online یک رویداد رایگان در همه‌ی سیستم‌ها خواهد داشت. در حالی که بازیکنان همچنان منتظر Elder Scrolls 6 هستند، می‌توانند با کمی بازی آنلاین عطش خود از این بازی را از بین ببرند.

بازی Elder Scrolls Online یک بازی MMORPG است که بسیار با سایر نسخه‌های این مجموعه‌ی محبوب ارتباط برقرار می‌گیرد. این بازی چپترهایی دارد که در آن می‌توانیم بسیار عمیق‌تر از نسخه‌های اصلی مانند Skyrim و Morrowind در مکان‌های آشنای بازی کاوش کنیم. این اثر اولین بار در سال 2014 منتشر شد و در اول نقدهای خیلی خوبی بر آن وارد نبود، اما با گذشت زمان و با اصلاح کردن برخی موارد و اضافه کردن آیتم‌های متفاوت به بازی آن را بسیار محبوب‌تر و لذت بخش‌تر کرد. با اینکه هنوز نقص‌هایی وجود دارد که سازندگان می‌توانند به راحتی آنها را رفع کنند، این اثر هنوز ارزش تجربه‌ی رایگان در یک آخر هفته را دارد.

رویداد رایگان بازی The Elder Scrolls Online از هم اکنون تا تاریخ 4 دسامبر (19 آذر) ادامه دارد. در این تاریخ این اثر در تمامی پلتفرم‌ها رایگان است. از جمله: رایانه‌های شخصی ویندوز، مکینتاش، استیدیا، ایکس باکس وان و حتی پلی استیشن 4 (با اینکه با خرید شرکت بتسدا توسط مایکروسافت انتظار نمی‌رفت). اگرچه این رویداد برای کاربران استیدیا تنها در برخی مناطق جغرافیایی فعال است. همچنین برای بازیکنانی که برای اولین بار در حال تجربه‌ی این اثر هستند نسخه‌ی پایه‌ی بازی و  500 تا Crowns یا همان ارز درون بازی در نظر گرفته شده است.

بازی The Elder Scrolls Online

برای شرکت در آخر هفته‌ی رایگان بازی در استیدیا، کاربران باید در Stadia Pro ثبت نام کنند که در حال حاضر یک ماه آزمایشی رایگان ارائه می‌دهد. بنابراین در حالی که کسانی که اکانت Stadia Pro ندارند نمی‌توانند از رویداد رایگان الدر اسکرولز استفاده کنند، اما هنوز راهی برای بازیکنان هست تا ثبت نام کنند و از این فرصت استفاده کنند. Stadia Pro به طور استاندارد ماهیانه 9.99 دلار هزینه دارد و هر ماه چندین بازی رایگان نیز برای این سرویس عرضه می‌شود. اما اگر می‌خواهید تنها آخرهفته‌ی رایگان این بازی را تجربه کنید می‌توانید تنها از یک ماه آزمایشی استفاده کنید و پس از آن این سرویس را لغو کنید. همچنین به نظر می‌رسد آخر هفته‌ی آزمایشی رایگان استیدیا تنها محدود به بخری مناطق و مکان‌های خاصی باشند، اگرچه موارد استثنا شده صریحا ذکر نشده‌اند.

همچنین کسانی که در آخر هفته‌ی رایگان بازی شرکت می‌کنند فرصت خرید The Elder Scrolls Online را با تخفیف 60 درصدی خواهند داشت. این فروش برای هر پلتفرم در زمان متفاوتی به اتمام می‌رسد. کاربران رایانه‌های شخصی ویندوز، مکینتاش و ایکس باکس وان می‌توانند تخفیف را تا 9 دسامبر (19 آذر)، استیدیا تا 10 دسامبر (20 آذر) و پلی استیشن 4 تا 22 دسامبر (2 دی) فرصت استفاده از این تخفیف را دارند.

این اولین بار نیست که در ESO  یک رویداد رایگان برای بازی ارائه می‌شود، اما هرکسی که به این بازی علاقه‌مند است باید حداقل این بار امتحان کنند. مخصوصا اگر 60 درصد تخفیف، بازی را برای هدیه دادن در فصل تعطیلات زمستانی مقرون به صرفه‌تر کند.

نظر شما در مورد این رویداد چیست؟ آیا تابحال بازی The Elder Scrolls Online را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *