بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین اسلحه‌ های بازی Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

بهترین سلاح‌های بازی Cyberpunk 2077 را به راحت‌ترین حالت ممکن می‌توان پیدا کرد؛ پس اگر دوست دارید خیلی زودتر از بقیه بازیکنان به این سلاح‌ها دست پیدا کنید،‌ همراه تیلنو باشید.

سایبرپانک 2077 ساخته محبوب و حاشیه‌ساز سی دی پراجکت رد، گان پلی جذابی را تقدیم مخاطبان می‌کند. گان پلی بازی به لطف تنوع بسیار بالای سلاح‌ها به شدت لذت بخش است و نمی‌توان به این سادگی‌ها از آن دل کند. شاید بهترین سلاح‌های بازی در جریان ماموریت‌های اصلی بدست بیایند، اما تعدادی از آن‌ها نیز در ماموریت‌های فرعی و بخش‌های مختلف نقشه قرار دارند. حال اگر قصد دارید بهترین سلاح‌هایی که در ماموریت‌های جانبی و مکان‌های خاص بازی پیدا می‌شوند را دریافت کنید، ادامه مطلب را از دست ندید.

Divided We Stand

سایبرپانک 2077

این سلاح رایفل را می‌توانید با اتمام مرحله Stadium Love بدست آورید. در این مرحله انتخاب بین انجام کار محول شده (که برای جلوگیری از اسپویل صحبتی از آن نمی‌کنیم) و کشتن تمام افراد به شما بستگی دارد. اگر کار را انجام دهید ۴۴ پوینت بدست می‌آورید، اما اگر همه را قتل‌عام کنید می‌توانید این سلاح را از روی جسد آن‌ها بردارید. توانایی خاص این سلاح باعث می‌شود که بتوانید همزمان به پنج نفر شلیک کنید. حال تصمیم با شما است، ۴۴ پوینت یا کشتن یک‌باره پنج نفر در یک اتاق با این سلاح؟

Overwatch Sniper

سایبرپانک 2077

این سلاح یکی از بهترین اسنایپر‌های بازی است. برای دریافت آن باید در جریان مرحله فرعی Riders on the Storm روح را نجات دهید (با انجام مرحله متوجه منظور خواهید شد). قدرت بالا، صداخفه‌کن و سرعت ریلود بالا، همه و همه این سلاح که ما را به یاد بازی محبوب اورواچ نیز می‌اندازد، آن را یکی از بهترین اسلحه‌های سایبرپانک 2077 می‌کند.

Skippy

سایبرپانک 2077

این پیستول قدرتمند و زیبا را می‌توانید در محلی که در عکس روبرو مشخص شده پیدا کنید. دو مود آتش مختلف برای سلاح در نظر گرفته شده: اول Stone Cold Killer و دوم Puppy-Loving Pacifist. مود اول به شما اجازه می‌دهد که هدشات‌های خیلی راحت‌تری بگیرید، اما مود دوم برای آسیب رساندن به پای دشمنان کارایی دارد؛ تفاوت این دو مود را در صورت اینکه قصد داشته باشید به صورت حرفه‌ای بازی کنید در خلل گیم پلی متوجه خواهید شد.

Gold-Plated Baseball Bat

بازی سایبرپانک 2077

این سلاح سرد قدرتمند، در استخر خانه Denny در جریان مرحله Second Conflict پیدا می‌شود. سلاح قدرتمندی که آسیب‌های مخربی وارد می‌کند و احتمال گیج کردن دشمن و اعمال خون‌ریزی روی او را دارد.

Widow Maker

سایبرپانک 2077

این رایفل قدرتمند را می‌توانید بعد از کشتن Nash’s در جریان مرحله Ghost Town از روی جنازه او بردارید. سرعت بالای شلیک،‌ قدرت بالا، شلیک گلوله‌های اضافه شاتگان و اعمال افکت سم روی دشمنان، Widow Maker را تبدیل به یکی از بهترین سلاح‌های بازی کرده است.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

سلاح‌های بهتری را در Cyberpunk 2077 پیدا کرده‌اید؟ کدام یک از آن‌ها را دریافت کردید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید