اخبار و رویدادها, بازی

بازی The Long Dark در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد

اپیک گیمز چند روز قبل اعلام کرد که تا روز کریسمس بازی‌های مختلفی را رایگان خواهد کرد. در طی این مدت، این بار نوبت به بازی The Long Dark رسید. همراه تیلنو باشید.

اپیک گیمز با انتشار فورتنایت خیلی جدی به صنعت بازی‌های ویدئویی ورود کرد. هرچه از انتشار فورتنایت می‌گذشت، اپیک گیمز بیشتر به فکر درآمدزایی از راهی بجز بازی محبوب خود می‌گشت تا اینکه فروشگاه اپیک گیمز را تاسیس کرد. فروشگاهی که از روز تاسیس با پیشنهاد‌های وسوسه کننده برای بازی‌سازان و گیمر‌ها مخاطبان بسیار زیادی جذب کرده است. اختصاص درآمد بیشتری از فروش بازی به سازنده، رایگان کردن هفتگی بازی‌های جذاب و… مزیت‌هایی است که فروشگاه اپیک گیمز برای مخاطبان رقم می‌زند. حال با نزدیک شدن به تعطیلات سال نو میلادی، اپیک گیمز اعلام کرد که بازی‌های مختلف را به صورت روزانه رایگان خواهد کرد. امروز نوبت به بازی The Long Dark رسیده و می‌توانید این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید.

The Long Dark

با اضافه کردن بازی به Library خود می‌توانید هرموقع که دوست داشتید به دانلود و تجربه آن بپردازید. بازی The Long Dark در سبک ماجراجویی و بقا توسط شرکت کانادایی هینترلند ساخته شده است. شما تنها در جنگلی سرد و تاریک گم شده‌اید و باید هرطور که شده زنده بمانید. سرما، حیوانات جنگل، نبود آب و غذا و…، همه و همه جان شخصیت اصلی بازی را تهدید می‌کنند و شما باید با برطرف کردن نیاز‌های طبیعی، درست کردن پناهگاه و حتی ساخت سلاح از خود مراقبت کنید. فراموش نکنید که در این جنگل تاریک تنها نیستید و زامبی‌ها و موجودات جهش یافته‌ای نیز در کمین شما نشسته و منتظر موقعیتی برای تکه تکه کردنتان خواهند بود. نیازی نیست خیلی نگران باشید چرا که سلا‌ح‌های گرم نیز در بازی پیدا می‌شوند اما حواستان باشد که مهمات محدودی در اختیار دارید و باید از آن‌ها به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. بازی The Long Dark بازخورد‌های مثبتی از سوی طرفداران دریافت کرد و می‌تواند بازی خوبی برای تجربه در روز‌های سرد زمستانی باشد. البته توجه داشته باشید که The Long Dark به صورت اپیزودیک و قسمت قسمت منتشر می‌شود و تا الآن میزبان سه اپیزود بوده است. اپیزود‌های بعدی در سال ۲۰۲۱ در درسترس طرفداران قرار خواهند گرفت.

راستی، اگر با توجه به پایان نسل هشتم قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید PS5، و پلی استیشن ۵ دیجیتالی کنسول‌های نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظرتان درباره اپیک گیمز استور چیست؟ تابحال بازی The Long Dark را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید