اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, کنسول

زمان پری لود بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

بازی Cyberpunk 2077

دو روز دیگر یعنی همزمان با روز Game Awards 2020، سرانجام انتظارات بعد از ۸ سال به پایان می‌رسد و بازی Cyberpunk 2077 عرضه می‌شود.

روز ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر) روز مهمی خواهد بود؛ روزی که جشنواره Game Awards 2020 برگزار می‌شود و جوایز به بهترین بازی‌های سال می‌رسد، اما این عرضه‌ی Cyberpunk 2077 است که این روز را بسیار خاص و استثنایی کرده است. بلاخره بازی Cyberpunk 2077 پس از ۸ سال، تاخیر‌های پیاپی و سخت‌ها و آسانی ها سرانجام ۲۰ آذر منتشر خواهد شد و احتمالا انقلابی نوین را در این صنعت بوجود خواهد آورد. در این روز بلاخره دوران صبر طولانی میلیون‌ها گیمر تمام می‌شود و می‌تواند تمام وقت خود را وقف این بازی کنند.

با توجه با عرضه‌ی نزدیک بازی Cyberpunk 2077، کمپانی CD Projekt Red اقدام به انتشار زمان پری لود این بازی کرده است. بر طبق اطلاعات منتشر شده تمام کاربران کنسول ایکس باکس وان که بازی را پیش خرید کرده‌اند از  ۱۴آ‌ذر می توانسته‌اند اقدام به دانلود بازی کنند. شرایط برای کاربران PS4 متفاوت است، کسانی که این بازی را بر روی کنسول نسل هشتمی سونی پیش خرید کرده‌اند، از ۱۸آذر (۸دسامبر) می‌تواند دیتای بازی را دانلود کنند. (توجه داشته باشید که پری لود به معنای دانلود دیتای بازی است نه اجرای آن)

در ادامه CD Projekt Red دست به انتشار زمان دسترسی بازی در مناطق مختلف زده است. بنابر اطلاعات منتشر شده تمام کاربران کنسولی‌های مقصد بازی (تمام کنسول‌های نسل هشتمی و نهم مایکروسافت و سونی) از نیمه شب ۱۰ دسامبر (۲۰آذر) به بازی دسترسی دارند. البته شرایط در PC و سرویس گوگل استادیا فرق دارد؛ دسترسی به بازی در دو پلتفرم مذکور در نیمه شب به وقت گرینویچ (GMT 0) می‌باشد. این به آن معنا است که تمام مناطق در لحظه‌ای مشخص به بازی دسترسی پیدا می‌کنند اما در ساعت محلی متفاوت، به فرض مثال بازی Cyberpunk 2077 در ساعت ۱ بامداد به وقت پاریس در دسترس کابران فرانسوی قرار می‌گیرد؛ و همزمان در ساعت ۳ بامداد به وقت موسکو کاربران منطقه نصف النهار موسکو به بازی دسترسی خواهند داشت. کاربران ایرانی پلتفرم رایانه‌های شخصی (PC) به وقت ۳:۳۰ ایران دز روز ۲۰آذر توانایی تجربه‌ی بازی را بدست می‌آورند. (البته CD Projekt Red اعلام کرد بعضی افراد به صورت غیر مجاز، قبل از عرضه‌ی رسمی بازی به آن دسترسی پیدا کرده‌اند)

Cyberpunk release map

بازی Cyberpunk 2077 در ۲۰ آذر امسال به صورت رسمی برای پلتفرم‌های PC، ایکس باکس وان، سرویس گوگل استادیا، PS4، ایکس باکس سری ایکس و اس و PS5 منتشر خواهد شد. هم اکنون می‌توانید در صورت تمایل به خواندن پیش نمایش بازی Cyberpunk 2077 مشغول شوید تا درباره‌ی خرید آن بهتر تصمیم گیری کنید؛ اگر قصد خرید دارید می‌توانید همین حالا این بازی را از تیلنو پیش خرید یا تهیه کنید.

منبع : IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید