اخبار و رویدادها, بازی

به روزرسانی جدید بازی Stardew Valley

بازی Stardew Valley

به روزرسانی ۱.۵ بازی Stardew Valley، نوع جدیدی از Beach Farm، تقسیم‌بندی صفحه برای بازی چند نفره و یک منو Advanced Game Options را اضافه خواهد کرد. این اطلاعات به گفته‌ی کارگردان این بازی یعنی اریک بارون اعلام شده است. با تیلنو همراه باشید.

بارون، اسکرین شاتی از منوی جدید بازی Stardew Valley در آخر هفته قبل و در حساب توییتری خود منتشر کرد. در این پست توییتری، تعداد زیادی از قابلیت‌ها و گزینه‌های جدید بازی دیده می‌شوند، از جمله یک Community Center Bundles رمیکس شده، یک ضمانت یک‌ ساله‌ی تکمیلی، یک جعبه جایزه معدنی و یک گزینه که به شما اجازه می‌دهد که بتوانید مانع به وجود آمدن هیولاها در مزرعه خود شوید.

اریک بارون در توییتر خود نوشت:

اگر شما بازیکنی فصلی محسوب می‌شوید و قصد دارید که در هنگام به‌روز رسانی ۱.۵، یک مزرعه جدید افتتاح کنید، من می‌خواهم که چند ویژگی برجسته این به‌روز رسانی جدید را به شما نشان بدهم.

یک نوع مزرعه جدید، Beach Farm یا همان مزرعه‌ ساحلی و یک منوی Advanced Game Options که برخی از موارد بازی را می‌توانید با آن تنظیم کنید، در این به‌روز رسانی اضافه خواهند داشت.

اگر منظور دقیق از ضمانت تکمیلی در گزینه‌های جدید بازی را متوجه نشدید، بارون توضیح داد که این مورد به طور خاص به کلم قرمز اشاره دارد که معمولا در یک سال اول بازی شما در حالت استاندارد، ظاهر نمی‌شود.

اکنون در بازی Stardew Valley بسته‌ای موجود است که نیاز به کلم قرمز دارد، این آیتم در سال اول قابل دسترس نیست و در مزرعه‌ی شما رشد نمی‌کند؛ مگر این ‌که به طور تصادفی در سفر تاجر بتوانید آن را به دست آورید. بارون در توییتی توضیح می‌دهد:

گزینه ضمانت یک ساله تکمیلی، تضمین می‌کند که در سال اول کلم قرمز ظاهر خواهد شد.

البته شایان ذکر است که شما در صورت شروع مزرعه‌ای جدید قادر به تغییر این تنظیمات خواهید بود.

سرویس استیم یکی از بهترین سرویس‌های گیمینگ محسوب می‌شود که برای سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. در بلاگ تیلنو، می‌توانید مقاله ۲۵ بازی برتر سرویس Steam را که باید آن‌ها را تجربه کنید، را مطالعه کنید.

بازی Stardew Valley

هم‌چنین یک Beach Farm جدید در راه است که در بیشتر موارد مانند یک مزرعه معمولی عمل می‌کند و با تمام محصولا قابل کاشت و رشد به صورت سالم، همراه خواهد بود. اگرچه آب‌پاش‌ها در شن کار نخواهند کرد.

بارون در توییت خود آورده است:

من می‌دانم که ممکن است بحث برانگیز باشد (که آب‌پاش‌ها روی شن کار نمی‌کنند)، به همین دلیل است که من به همه هشدار می‌دهم.

بارون خاطر نشان کرد:

من خودم نوعی آبیاری با دست را می‌پسندم. اگر کل به‌روز رسانی جدید را بازی کنید، در پایان ممکن است متوجه شوید که در طول بازی این محدودیت‌های آب‌پاش‌ها چندان هم بد نیست…

به‌روز رسانی ۱.5 بازی Stardew Valley برای انتشار در رایانه‌های شخصی تا سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است و در اوایل سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌ها در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی از زمانی ‌که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد،  بیش از ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و بارون در حال کار روی دو اسپین آف جدید است.

بازی Stardew Valley یکی از بازی‌های مستقلی است که به موفقیت قابل توجهی دست یافت. شما در بلاگ تیلنو می‌توانید بازی‌های مستقلی که تبدیل به آثاری موفق شدند را مشاهده کنید.

نظر شما در مورد این به روز رسانی جدید بازی Stardew Valley چیست؟ شما تاکنون به تجربه این بازی پرداخته‌اید؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید