راهنمایی و آموزش, اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی

راهنمای دریافت تجهیزات سریال ویچر در بازی The Witcher 3

راهنمای دریافت تجهیزات سریال ویچر در بازی The Witcher 3

آپدیت نسل نهمی عنوان The Witcher 3 مدتی پیش در دسترس علاقه‎‌مندان قرار گرفت و با وجود اینکه بازیکنان PC با برخی مشکلات فنی دست و پنجه نرم می‎‌کنند، بروزرسانی نسل نهم بازی، دنیای فوق‎‌العاده این اثر اکشن نقش آفرینی را از هر زمانی زیباتر جلوه می‌‎دهد. البته درکنار ارتقاهای گرافیکی، این آپدیت Questهای جدیدی را نیز به بازی اضافه کرده است.

یکی از مهم‌‎ترین کوئست‎‌های اضافه شده در این آپدیت، In The Eternal Fire’s Shadow است، که در منطقه Devil’s Pit می‎‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. Devil’s Pit یکی از مناطق تقریبا بلااستفاده در بازی بود، اما بسیاری از طرفدران بر این باور هستند که این منطقه در یکی از مراحلی که به نسخه نهایی راه پیدا نکرده، مورد استفاده قرار گرفته است. با به اتمام رساندن کوئست In The Eternal Fire’s Shadow، یک سلاح و زره به دست می‎‌آورید که برای طرفداران سریال اقتباسی Netflix آشنا خواهند بود، زیرا همان زره‎‌ای است که  Geralt با نقش آفرینی Henry Cavill در سریال از آن استفاده می‎‌کند. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا نحوه به دست آوردن این زره و سلاح را برای شما توضیح دهیم.

زره و سلاح Netflix در The Witcher 3

لول (Level) پیشنهادی برای شروع این کوئست، سطح پانزده است، که در شروع بازی با تمام کردن چند مرحله به راحتی به آن می‎‌رسید. البته برای بازیکنان با سطح بالاتر محدودیتی وجود ندارد و به راحتی می‌‎توانند این کوئست را به اتمام برسانند و از جوایز آن لذت ببرند. برای شروع Quest در ابتدا باید به منطقه Devil’s Pit بروید که در مرکز نقشه قرار دارد و در تصویر نیز قابل مشاهده است.

راهنمای دریافت تجهیزات سریال ویچر در بازی The Witcher 3

وقتی که به Devil’s Pit، موقعیت مد نظر ما، Fast Travel کردید، یک Quest Marker جدید در نقشه ظاهر می‌‏شود. در آن جا کشیشی از فرقه The Eternal Fire را خواهید دید که پشت او یک ارابه قرار دارد. بعد از صحبت با او ماجراجویی شما آغاز خواهد شد.

راهنمای دریافت تجهیزات سریال ویچر در بازی The Witcher 3

پس از انجام این کار به مقصد بعدی بروید، دشمنان را نابود کنید و وارد معدن شوید. در معدن یک روح منتظر شما خواهد بود که آماده انتشار یک بیماری خطرناک در دنیا است. بعد از اینکه وارد معدن شدید باید از  حس‎‌های Geralt و Magic Lamp استفاده کنید، اما صدای روح نیز در این مسیر راهنمای شما خواهد بود.

در ادامه Geralt متوجه می‎‌شود که یک Witcher با نام Reinald در آن جا گرفتار شده، البته این گرفتاری بدون دردسر نیست اما برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات داستانی Quest بهتر است که خود شما آن را تجربه کنید. پس از به اتمام رساندن ماموریت همراه با Reinald، دیاگرام‎‌هایی دریافت می‎‌کنید که از مدرسه فراموش شده Wolf هستند. البته این دیاگرام‎‌ها فقط نقشه‎‌های اولیه هستند و برای به دست آوردن نقشه پیشرفته‎‌تر باید به Kaer Morhen سفر کنید. پس از رسیدن به قلعه، Scavenger Hunt جدیدی با نام Forgotten Wolf School Gear Diagrams آغاز می‌‎شود.

راهنمای دریافت تجهیزات سریال ویچر در بازی The Witcher 3

Scavenger Hunt جدید را انتخاب و راهی Kaer Morhen شوید، از آن جا به سمت کتابخانه قلعه بروید، از نردبان سمت چپ بالا رفته و قفسه‌‎ای که می‎‌درخشد را Loot کنید. در این قفسه یک کتاب و یادداشت از طرف Osmund و Vesemir پیدا می‎‌کنید. Osmund در واقع همان ویچری است که با Reinald ارتباط برقرار کرده و او را از این زره آگاه کرده است. در این بخش باید کتاب و یادداشتی که پیدا کرده‌‎اید را در Inventory بخوانید و سپس می‎‌توانید زره و سلاح مورد نظر را در سه نسخه Basic، Mastercrafted و Grandmaster ساخته و از آن‎‌ها استفاده کنید.

راهنمای دریافت تجهیزات سریال ویچر در بازی The Witcher 3

لول مورد نیاز برای استفاده از نسخه Basic، سطح 20، برای Mastercrafted سطح 34 و درنهایت برای Grandmaster سطح 40 می‌‎باشد. اگر واقعا می‎‌خواهید Geralt بازی The Witcher 3 را شبیه سریال این فرنچایز کنید، با پیشروی در داستان می‎‌توانید به ساخت زره‎‌های مخلتف ادامه دهید. بنابراین این زره و سلاح بیشتر برای کسانی مناسب است که دوباره به بازی برگشته‎‌اند اما برای بازیکنان تازه‎‌وارد نیز می‎‌تواند برای بیشتر کردن انگیزه در بالابردن Level مورد استفاده قرار گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *