اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

نسخه نسل بعد بازی The Witcher 3 Wild Hunt ویژگی رهگیری پرتو و موارد جدیدی را اضافه می کند

بازی PS5

استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، قرار است نسخه جدیدی از بازی محبوبش The Witcher 3 Wild Hunt برای کنسول‌های نسل بعدی (نهم) و رایانه‌های شخصی منتشر کند که برای همه دارندگان این بازی در پلتفرم‌های: رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان در قالب آپدیتی رایگان به اشتراک گذاشته می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

the witcher 3

بازی The Witcher 3 Wild Hunt، یک بازی ویدئویی به سبک اکشن-نقش آفرینی که همراه با محیطی جهان باز و سوم شخص می‌باشد که بازیکنان در آن کاراکتر گرالت ریویا، یک شکارچی هیولا را که به عنوان ویچر (Witcher) شناخته می‌شود کنترل می‌کنند. این بازی توسط استودیوی لهستانی CD Projekt Red ساخته شده است. ابتدا به‌طور همزمان در تاریخ ۱۹ مه ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و سپس در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰‍۱۹ سی‌دی پراجکت رد، این بازی را برای نینتندو سوئیچ نیز منتشر کرد. این بازی سومین قسمت در مجموعه بازی‌های ویچر است که از رمانی با نام ویچر؛ نوشتهٔ نویسنده لهستانی آندژی ساپکوفسکی به اقتباس درآمده است.

حال این استودیو لهستانی محبوب قرار نسخه جدیدی از بازی The Witcher 3  برای پلتفرم‌های نسل جدید (نهم) یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس (اس) و رایانه‌های شخصی با ویژگی‌های جدیدی از جمله رهگیری پرتو (Ray Tracing)، زمان بارگذاری (Loading) سریعتر، دو اکسپنشن توسعه دهنده بازی و تمامی محتوای‌های اضافی و… را به آن اضافه کند که این موضوع بسیاری از طرفداران فرانچایز ویچر را خوشحال کرده است و بسیاری از آنها، The Witcher 3 Wild Hunt را در لیست بازی مورد انتظار نسل بعدی خود قرار داده‌اند. البته هنوز درمورد زمان انتشار آن صحبتی نشده است ولی همانطور که انتظار می‌رود، وقتی که زمان عرضه این بازی فرا برسد به صورت جداگانه برای پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس (اس) قابل دسترسی و خرید خواهد بود.

در کل این موضوع، پیشنهاد سخاوتمندانه‌ای است که حتی پیچیدگی‌ و مشکل‌هایی که سازندگان برای ارتقای آن به نسل بعد ممکن بود داشته باشند را ندارند و به عنوان یک بازی برای کنسول‌های جدید پیش رو، یک ارتقای قابل تحمل و لذت بخش مانند نسخه نسل فعلی خواهد بود. خرید بازی The Witcher 3 Wild Hunt با ویژگی‌های گفته شده، در نسل فعلی و دریافت آپدیت رایگان برای کنسول‌های نسل بعدی پیشنهاد ما به شما است. این کار خیلی به صرفه‌تر از خرید بازی در زمان انتشار کنسول‌های نسل نهمی در بازار است، حتی از نظر قیمتی!

منبع: Eurogamer

برای خرید بازی The Witcher 3 Wild Hunt به لینک مراجعه کنید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید