بازی, گیم پلی بازی, نمایش و پیش نمایش, یادداشت

بازی Marvel’s Avengers: نکاتی که باید پیش از شروع بازی بدانید

بازی Marvel's Avengers

اگر می‌خواهید در چند روز آینده به تجربه‌ی بازی Marvel’s Avengers بپردازید و در دنیای ایرقهرمانی آن غرق شوید، نکاتی وجود دارد که می‌تواند به هر چه لذت‌‌تر بخش بودن روند بازی کمک کند و به شما اجازه دهد که نهایت استفاده را از بازی ببرید.

بازی Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۹برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، Google Stadia و رایانه‌های شخصی منتشر شد. نسخه‌ی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سریز ایکس این بازی هم در پاییز ۹۹ و بعد ار عرضه‌‌ی این دو کنسول، منتشر خواهد شد. Marvel’s Avengers توانست تا حدودی نظرات منتقدان و کاربران را جلب کند و تجربه‌ی سرگرم کننده‌ای را ارائه دهد. هر چند که ایراداتی مانند تکراری شدن مبارزات و داستان بر بازی گرفته می‌شود، اما این اثر دارای نکات مثبتی نیز هست که می‌تواند یک تجربه‌ی ابرقهرمانی جذاب را برای دوست داران دنیای مارول ارائه دهد.

جدید‌ترین اثر Marvel در دنیای بازی‌های ویدیویی، قصد دارد که در طول بازی، بخش‌های مختلفی مانند کمپین داستانی و بخش PvE را در اختیار بازیکن قرار دهد. علاوه بر این، با توجه به اطلاعات استودیو Crystal Dynamics، سازنده‌ی Marvel’s Avengers، قصد دارد در یک مدت زمان طولانی از اثر خود پشتیبانی کند و با عرضه‌ی به روز رسانی‌های متعدد ارزش تجربه‌ی بازی خود را بالاتر ببرد. Marvel’s Avengers داری مکانیک‌های بسیاری در گیم پلی است و سیستم‌ها و Comboهای فراوانی را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. درست است که بخش آموزشی بازی به خوبی کار می‌کند و در حد نیاز نکاتی که بازیکن باید رعایت کند را بازگو می‌کند، اما در این بین ممکن است برخی از بازیکن‌ها درباره‌ی بعضی از این مکانیک‌ها سردرگم شوند و نتوانند آن طور که باید از همه‌ی مکانیک‌های بازی استفاده کنند. اگر کسی که قصد دارد به تجربه‌ی این بازی بپردازد باید یک سری از نکات را یاد بگیرد تا در روند مبارزات به مشکلی برنخورد. به عبارتی دیگر، فهمیدن این نکات می‌تواند تجربه‌ی لذت بخش‌تری را به بازیکن ارائه دهد.

بازی Marvel's Avengers

ابتدا کمپین داستانی Reassemble را بازی کنید

هنگامی که وارد بازی Marvel’s Avengers می‌شوید، با دو بخش داستانی متفاوت برخورد خواهید کرد. این نکته بسیاری از بازیکنان را سردرگم کرده و برخی از آن‌ها به جای این که در ابتدا بخش داستانی آفلاین را بازی کنند، به تجربه‌ی بخش PvE پرداخته‌‌اند. در منوی بازی با دو گزینه با نام‌های Reassemble و Initiative برخورد خواهید کرد. درست است که هر دو گزینه به روایت یک داستان جذاب می‌پردازند، اما واجب است که پیش از وارد شدن به بخش Initiative وارد کمپین داستانی Reassemble شوید. گزینه‌ی Reassemble همان طور که از نامش پیدا است، به روایت داستان گروه انتقام جویان در حین گردآوری دوباره می‌پردازد. داستان این گونه شروع می‌شود که انتقام جویان به خاطر پاره‌ای از مسائل با یکدیگر به مشکل می‌خورد و از هم جدا می‌شوند. پنج سال پس از این جدایی‌ها زمین با یک خطر بزرگ روبرو می‌شود و دوباره به قدرتمند‌ترین محافظان خود نیاز پیدا می‌کند. در این حین، بازیکن در نقش شخصیتی به نام کامالاخان یا همان Ms. Marvel، وارد یک ماجراجویی عظیم می‌شود و طی آن به انتفام جویان در گردآوری و متحد شدن دوباره، کمک می‌کند. بخش Initiative هم دارای یک روایت داستانی است که تمرکز خود را بر روی وقایع پس از داستان Reassemble می‌گذارد. اما این بخش، یک تفاوت بزرگ با Reassemble دارد و آن این است که Initiative یک بخش PvE است که در طول آن باید با دوستان خود به بازی بپردازید. این گونه که هر کدام از شما یکی از شخصیت‌ها را انتخاب می‌کنید و در ادامه، به جنگ با دشمنان می‌روید. ولی همان طور که گفته شد، به طور قطعی ابتدا به سراغ Reassemble بروید تا بتوانید یک تجربه‌ی جذاب را پشت سر بگذارید.

بخش Avengers Initiative خود دارای یک داستان مجزا است که به تعریف اتفاقاتی که پس از داستان Reassemble می‌افتد، می‌پردازد. در نتیجه، Initiative بخش‌های بسیار مهمی از داستان اصلی بازی را اسپویل می‌کند و باعث می‌شود که اتفاقات مهمی برای شما آشکار شود و به روند بازی شما لطمه بزند. حتی اگر خیلی علاقه دارید که هر چه زودتر به تجربه‌ی بخش آنلاین و چندنفره هم بپردازید، باید بدانید که Reassemble هم دارای مراحلی است که قابلت آنلاین دارند و در طول آن‌ها، شما باید با دوستان خود بازی کنید. هنگامی که Reassemble را تمام کردید و در جریان داستان‌ها و اتفاقات بازی Marvel’s Avengers قرار گرفتید، آن موقع وقت تجربه‌ی Initiative فرا می‌رسد و می‌توانید به صورت آنلاین و PvE به نبرد با دشمنان بروید و آن‌ها را از پا درآورید. توجه کنید هنگامی که به درصد ۵۲ تکامل یا Completion Rate بازی Marvel’s Avengers رسیدید، در واقع بخش داستانی اصلی را تمام کرده‌اید. پس، نیم نگاهی به این درصد هم بکنید تا در جریان حساب کار و داستان قرار گیرید.

زیاد نگران تجهیزات و آیتم‌ها نشوید

همان طور که در تیتر مشاهده کردید، نیاز نیست که آنقدر به تجهیزات و Level خود در بخش Reassemble توجه کنید و وسواس زیادی به خرج دهید. شما در روند بازی Marvel’s Avengers همواره آیتم‌ها و تجهیزاتی پیدا می‌کنید که یا با Level شما همسان هستند یا این که کمی از سطح شما قوی‌تر هستند. هم چنین، توجه کنید هنگامی که به نیمه‌ی بخش داستانی رسیدید، فروشگاه بازی برای شما باز می‌شود و می‌توانید در آن، تجهیزات یا gearهایی بخرید که دارای قدرت زیادی هستند و می‌توانند در امر مبارزات به شما کمک کنند.

علاوه بر این مورد، در بازی Marvel’s Avengers آیتم‌هایی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقاء تجهیزات خود استفاده کنید و Level آن‌ها را بهبود ببخشید. پس، همواره در طول تجربه‌ی خود از بازی Marvel’s Avengers نیم نگاهی به محیط اطراف برای پیدا کردن این نوع از آیتم‌ها بکنید و دقت کنید که آن‌ها را از دست ندهید؛ چرا که از دست دادن آن‌ها می‌تواند باعث شود که دیگر مانند قبل نتوانید به راحتی دشمنان خود را از پا درآورید.

بازی Marvel's Avengers

مهارت Running Attack را هر چه زودتر باز کنید

در بازی Marvel’s Avengers شما اجازه دارید که شخصیت موردعلاقه‌ی خود را همان گونه که دوست دارید شخصی سازی کنید. این شخصی سازی تنها به موارد ظاهری خلاصه نمی‌شود و درخت مهارتی وجود دارد که می‌تواند شخصیت شما را با افکار سبک موردعلاقه‌تان، هماهنگ کند. دست شما در این مورد باز است و می‌توانید ابرقهرمان خود را هر گونه که خواستید ارتقاء دهید، اما ما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل یکی از Skill Pointهای هر شخصیت را صرف باز کردن مهارت Running Attack کنید، چرا که این قابلیت می‌تواند برتری خاصی را در طول مبارزات با دشمنان، به شما بدهد. Running Attack به شما اجازه می‌دهد هنگامی که در حال دویدن هستید، به دشمنان خود ضربه‌ی مهلکی را وارد کنید و بخش بزرگی از خط سلامتی آن‌ها را کاهش دهید. هر شخصیت در بازی Marvel’s Avengers دارای دو نوع Running Attack است. یکی از آن‌ها سرعت بیشتری دارد و آن یکی به شما اجازه می‌دهد که Damage بیشتری به دشمن خود وارد کنید. نام مهارت اولی Fast Running Attack است. پس از استفاده کردن از این مهارت، شما می‌توانید تنها به یکی از دشمنان خود ضربه بزنید. مهارت دوم که Powerful Running Attack نام دارد به شما اجازه می‌دهد تنها با یک بار استفاده، همزمان به چندین دشمن ضربه وارد کنید و موقعیت خوبی را در میدان مبارزه برای خود به دست آورید. پس، به طور حتمی یک Skill Point را برای یکی از این دو مهارت کنار بگذارید، چرا که می‌توانند کمک بسیار خوبی به شما کنند. حتی پیشنهاد می شود که اگر Skill Point اضافی دارید، هر دوی آن‌ها را باز کنید.

حال ممکن است که با خود بپرسید که چرا باز کردن یک Skill آن قدر مهم است؟ پاسخ ساده است. اکثر مبارزات و جنگ‌هایی که در بازی Marvel’s Avengers رخ می‌دهد، به طور معمول با دویدن دو جبهه به سمت هم شروع می‌شود. این گونه که وقتی شما دشمنان را می‌بینید به سمت آن‌ها حمله ور می‌شوید؛ یا از طرفی دیگر هنگامی که شما می‌خواهید از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر بروید، دشمنان جلوی شما را گرفته و به شما حمله خواهد کرد. حال اگر شما یکی از دو مهارت Running Attack را باز کرده باشید، می‌توانید از همان ابتدای شروع مبارزه، برتری مهمی را به دست آورید و Damage عظیمی هم به دشمنان خود وارد کنید.

یکی از بهترین شخصیت‌هایی که شما می‌توانید این قابلیت را با آن اجرا کنید، کامالاخان یا همان Ms. Marvel است. او هم می‌تواند در مبارزات تک به تک قدرتمند واقع شود و هم در مبارزاتی با جمعیت بالا خودی نشان دهد. Running Attack و کامالا خان زوجی هستند که می‌توانند با یکدیگر برتری خاصی را به شما بدهند و باعث شوند که هر چه راحت‌تر از دست دشمنان خلاص شوید.

فراموش نکنید که بازی Marvel’s Avengers اجازه‌ی لغو کردن برخی از حملات را به شما می‌دهد

برخی از حملات‌ یا Attackها بازی Marvel’s Avengers، دارای یک انیمشین طولانی هستند یا نیاز به شارژ شدن چند ثانیه‌ای دارند. این نوع از حملات بیش‌تر بر روی دو شخصیت هالک (Hulk) و ثور (Thor) دیده می‌شود. هنگامی که شما می‌خواهید از این نوع حملات استفاده کنید، دشمنان بیکار نمی‌شینند و سعی می‌کنند که به شما ضربه بزنند یا شما را Stun کنند. پس هنگامی که می‌خواهید از این حملات استفاده کنید و حس کردید که دشمنان می‌توانند در حین شارژ شدن این حملات به شما ضربه بزنند، فراموش نکنید که می‌توانید آن‌ها را لغو کنید و در یک فرصت زمان مناسب‌تر به استفاده از آن‌ها بپردازید.

این حملات را می‌شود به سه صورت متفاوت لغو کرد. پریدن (Jump)، جاخالی دادن (Dodge) و استفاده از قدرت اصلی ابرقهرمان‌ها (Heroic Ability). پریدن و جاخالی دادن، در همه‌ی مواقع ایده آل هستند و نه تنها به شما خسارت وارد نمی‌کنند، بلکه باعث می‌شوند که از یک حمله‌ی بزرگ با خسارتی بالا، فرار کنید. اما دقت کنید تا هنگامی که Heroic Ability شما تا انتها پر نشده است، از آن استفاده نکنید، چرا که تنها در حال هدر دادن آن هستید و نمی‌توانید هیچگونه ضربه‌ی چشم گیری را به دشمنان خود وارد کنید. به عبارتی دیگر، استفاده از Heroic Ability به عنوان یک عنصر دفاعی، به گونه‌ای فلسفه‌ی حمله و دفاع را به هم می‌ریزد و باعث می‌شود که نتوانید آن طور که باید مبارزات را تجربه کنید. اما فراموش نکنید که استفاده از Heroic Ability هنگامی که تا انتها پر است، کار بسیار مثبتی است؛ چرا که شما نه تنها از یک ضربه‌ی سهمگین فرار می‌کنید، بلکه یک Damage بزرگ را هم به دشمن خود وارد می‌کنید. پس این موراد را در ذهن خود نگه دارید تا در فرصت مناسب از آن‌ها استفاده کنید.

بازی Marvel's Avengers

دشمنان خود را Stun کنید

اگر در طول مبارزات به خط سلامتی دشمنان خود توجه کرده‌اید، به احتمال زیاد متوجه خط کوچ زیرین آن شده‌اید. آن خط، میزان احتمالی Stun شدن دشمنان شما را نشان می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از حملاتی که باعث گیج شدن دشمناننتان می‌شود، این خط را پر کنید. به طور معمول، Heavy Attack در پر کردن این خط، موثرتر است و می‌تواند هر چه زودتر دشمنان شما را Stun کند. اما توجه کنید که در ابتدای بازی شما نمی‌توانید زیاد از این قابلیت stun کردن بر روی دشمنان خود استفاده کنید. از آن جایی که در ابتدای بخش داستانی با دو شخصیت Hulk و کامالاخان به ماجراجویی می‌پردازید، نمی‌توانید نهایت بهره را از این ویژگی ببرید. هم هالک و هم کامالاخان اصرار دارند که ضربات متمرکز و قدرتمندی به دشمنان خود وارد کنند، پس بعید است که خط Stun دشمنان پیش از کشته شدن آن‌ها پر شود. به عبارتی دیگر، از آن جایی که دشمنان ابتدای بازی ضعیف هستند و از خط سلامتی کمی برخوردارند، به احتمال زیاد سریع کشته می‌شوند و شما نمی‌توانید خط Stun آن ها را پر کنید و از این قابلیت استفاده‌ی لازم را ببرید. اما توجه کنید که این ویژگی در سایر شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers استفاده‌ی زیادی دارد. احتمال Stun کردن دشمنان با دو شخصیت بیوه‌ی سیاه (Black Widow) و آیرون من (Irom Man) بیش‌تر از سایر شخصیت‌ها است. ضربات این دو به جای این که Damage بیش‌تری به دشمنان وارد کند، خط Stun آن‌ها را پر می‌کند، چرا که حملات این دو کشنده نیست، بلکه تنها با هدف گیج کردن دشمنان استفاده می‌شود.

حال نکته‌ی مهم این است هنگامی که خط Stun دشمن‌ها پر شد و آن‌ها به عبارتی Stun شدند، هدف چیست؟ هنگامی که خط Stun آن‌ها تا ته پر شد، این افراد هوشیاری خود را از دست می‌دهند و شما می‌توانید حملاتی با نام Takedown را بر آن‌ها وارد کنید. این Takedown در دو زمینه به نفع شما است؛ اول این که Damage چشم گیری بر دشمنان وارد می‌کند و به طور معمول، افراد ضعیف‌تر را به طور کامل می‌کشد و دوم این که برخی از آیتم‌هایی که از میانه‌ی بازی به سمت پایان به دست شما می‌رسد، قابلیت‌هایی دارند که می‌تواند با Takedown ترکیب شود و اجازه زدن یک Finisher را به شما دهد. هم چنین توجه کنید که اگر آیتمی دارید که می‌تواند به بیش‌تر شدن Damage یک Takedown کمک کند، دنبال آیتم دیگری نیز بگردید که بتواند خط Stun دشمنان را سریع‌تر از همیشه پر کند. اگر بتوانید چنین کاری انجام دهید، می‌توانید در مبارزات سخت‌تر بازی Marvel’s Avengers بر دشمنان خود برتری کسب کنید و آن‌ها را تک تک از پا درآورید.

مراحل Harm Mission مخصوص هر انتقام جو را کامل کنید

بخش داستانی Reassemble حجم بزرگی از ماموریت‌های مختلف را به شما می‌دهد که می‌توانید در طی روندشان، با قابیلت‌ها و نوع مبارزه‌ی هر انتقام جو بیش‌تر آشنا شوید و از صفر تا صد آن‌ها را یاد بگیرید. اما اگر حتی تمامی جزئیات شخصیت‌ها را یاد گرفتید، می‌توانید با مراجعه به مراحلی با نام Harm Mission اطلاعات بیش‌تری را از انتقام جویان و سبک مبارزات آن‌ها به دست آورید. به عبارتی دیگر، اگر بخواهید از که از مبارزات و گیم پلی بازی Marvel’s Avengers یک تجربه‌ی کامل و با ارزش به دست آورید، کامل کردن مراحل Harm Mission ضروری است.

شما می‌توانید اتاق Harm را در میانه‌های روند بازی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. شما در این مکان شش نکته‌ی آموزشی یا Tutorial پیدا می‌کنید که می‌توانید در آن قابلیت‌های منحصر به فرد هر شخصیت را متوجه شوید و از آن‌ها در روند مبارزات استفاده کنید. فرا گرفتن این ویژگی‌ها، از میانه تا پایان بازی کمک بسیاری به شما می‌کند و اجازه می‌دهد که دشمنان خود را خیلی راحت‌تر از پا درآورید. هم چنین، از آن جایی که در طول بازی Marvel’s Avengers همواره کنترل شخصیت‌های مختلفی را در دست می‌گیرید، مراجعه به این نکات آموزشی می‌تواند کنترل شما را بر روی شخصیت‌های مختلف افزایش دهد. این مورد، بیش‌تر در بخش داستانی Reassemble به کار می‌آید.

بازی Marvel's Avengers

روند افزایش level شخصیت خود را مهم بگیرید

در بازی Marvel’s Avengers هر گاه که شخصیت‌های مختلف یک Level ارتقاء یابند، قوی‌تر می‌شوند و آمارهای مختلف آن‌ها افزایش می‌یابد. پس، همواره به روند افزایش سطح ابرقهرمانان توجه کنید و آن را نادیده نگیرید. هنگامی که متوجه شدید فاصله‌ی کمی تا سطح بعدی باقی مانده است، تا می‌توانید از Heroic Ability خود استفاده کنید تا علاوه بر نابود کردن دشمنان، سریع‌تر Level-Up شوید. اگر این کار را انجام دهید، می‌توانید در مدت زمانی کوتاه‌تر به سطح‌های قوی‌تری برسید.

هر چه سریع‌تر به تجربه‌ی مراحل Avengers Iconic Missions بپردازید

از آن جایی که به مراحل Harm Mission اشاره کردیم، بد نیست که بدانید انجام دادن و پشت سرگذاشتن Iconic Missionها، می‌تواند روند تجربه‌ی شما را متنوع‌تر کند. اولین Iconic Mission که شما با آن برخورد می‌کنید، مربوط به هیولای سبز دوست داشتنی دنیای مارول، یعنی هالک، است. مرحله‌ی Iconic او با نام Condition: Green نمایش داده می‌شود

انجام دادن Iconic Missionها به شما اجازه می‌دهد که لباس‌های بیش‌تری برای شخصیت‌های خود پیدا کنید و از آن‌ها بهره ببرید. اگر این مراحل را پشت سر بگذارید، می‌توانید ظواهر کلاسیک شخصیت‌های مارول که پیش‌تر در کمیک بوک‌ها نشان داده شده است را باز کنید. برای مثال، در یکی از این مراحل می‌توانید یک لباس قدیمی از شخصیت هالک را که مربوط به کمیک‌ بوک‌ها سده‌ی پیش است را مشاهده و Unlock کنید. هم چنین، نکته‌ی دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که با پشت سر گذاشتن این مراحل، به تجهیزات و Lootهای با ارزشی هم دست پیدا می‌کنید که شانس یافتن آن‌ها در روند اصلی بازی، کم‌تر از مراحل Iconic است. البته تمام کردن این مراحل به این سادگی‌ها هم نیست و در برخی از آن‌ها بازی شما را مجبور به انجام دادن کار‌های سختی می‌کند. برای مثال، در یکی از آن‌ها باید با Heroic Ability یکی از شخصیت‌ها، تعداد معینی از دشمن‌های خود را نابود کنید. بنابراین، دقت کنید هر زمانی که با این مراحل برخورد می‌کنید، به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید و به هیچ وجه آن‌ها را از دست ندهید.

در هنگام شروع مبارزات، ابتدا Turretها و دشمنان هوایی را نابود کنید

از یک جایی به بعد، مبارزات بازی Marvel’s Avengers به شدت چالش برانگیز می‌شود و اگر شما نتوانید که سریع واکنش نشان دهید، خیلی سریع خواهید مرد. این نوع از مبارزات تنها مختص به Boss Fight نیست و دشمنان معمولی را هم شامل می‌شود. در برخی از صحنه‌ها، تعداد بسیار زیادی از دشمنان ریز و درشت به شما حمله می‌کنند و می‌خواهند که دخل شما را بیاورند. در این مواقع، بهتر است در ابتدا سراغ ماشین‌های خودکاری که به شما تیر پرتاب می‌کنند بروید. این نوع از دشمنان در بازی با نام Turret شناخته می‌شوند. Turretها نوعی اسلحه‌ی خودکار هستند که بر روی زمین و سایر مکان‌ها قرار می‌گیرند و به سمت شما تیر شلیک می‌کنند. هنگامی که با دسته‌ی بزرگی از دشمنان برخورد کردید و دیدید که در آن منطقه Turret وجود دارد، الویت خود را روی نابود کردن این اسلحه‌های خودکار بگذارید. هم چنین، دسته‌ی دیگری از دشمنان وجود دارند که بر روی هوا معلق هستند و از بالا به شما Damage وارد می‌کنند و در طول تمامی مبارزه، از بالا همه‌ی اتفاقات را می‌بینند.

اما نکته‌‌ای که حائز اهمیت است و باید  به آن اشاره شود، این است که Turretها و Flyerها همان طور که گفته شد، از بالا شما را برانداز می‌کنند. پس هنگامی که دیدید یکی از این دو به سمت شما شلیک می‌کنند، از دست سایر دشمنان زمینی خود فرار کنید تا ابتدا این‌ها را نابود کنید. منتها از آن جایی که این نوع از دشمن‌ها درون کادر دوربین قرار نمی‌گیرند و در ابتدا قابل مشاهده نیستند، شما باید با استفاده از جهت تیراندازی آن‌ها را ردیابی کرده به سمتشان حمله ور شوید. هم چنین اگر در حال تجربه‌ی بخش چند نفره هستید، می‌توانید با استفاده از دو شخصیت بیوه‌ی سیاه و آیرون من یا فرستادن آن‌ها به سمت این دسته از دشمنان، آن‌ها را هر چه سریع‌تر نابود کنید. بیوه‌ی سیاه و مرد آهنی بهترین گزینه‌های روی مبز برای مقابله با Turretها و Flyerها هستند؛ چرا که با توجه به قابلیت‌هایشان می‌توانند با اهداف پروازی راحت‌تر و موثرتر مبارزه کنند.

بازی Marvel's Avengers

در پایان، اگر هنوز به تهیه‌ی پرهزینه‌ترین بازی ویدیویی دنیای مارول اقدام نکرده‌اید و قصد دارید به تجربه‌ی آن بپردازید، می‌توانید برای خرید بازی Marvel’s Avengersبه لینک داده شده مراجعه نمایید.

نظر شما درباره‌ی این نکات چیست؟ به نظر شما آیا نکات گفته شده می‌تواند به تجربه‌ی بک بازیکن از بازی Marvel’s Avengers کمک کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Spot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید