اخبار و رویدادها, بازی

بهترین بازی های ویدیویی که در هفته‌ی اول مهر ماه منتشر خواهند شد

بازی های ویدیویی

این هفته برای دوستداران بازی ‌های ویدیویی هفته‌ای جذاب محسوب می‌شود و قرار است که شاهد عرضه‌ی بازی‌های خوبی در آن باشیم. همراه تیلنو باشید.

این هفته به لظف بازی مورد انتظاری مثل Mafia: Definitive Edition، هفته‌ی داغی است. اما مافیا، تنها اثری نیست که این هفته دوباره منتشر خواهد شد و نسخه‌ی کامپلیت ادیشن بازی Roller Coaster Tycon 3 نیز منتشر خواهد شد. همچنین بازی محبوب Serious Sam 4 در کنار‌ نسخه‌ی کنسولی Rebel Galaxy Outlaw این هفته منتشر خواهند شد.

1 مهر (22 سپتامبر)– Rebel Galaxy Outlaw

در دسترس برای: پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ

اکنون که انحصار فروشگاه اپیک گیمز به اتمام رسیده است، این هفته Rebel Galaxy Outlaw برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و استیم نیز منتشر خواهد شد. ان بازی فضایی، خلبان جونو (Juno) را نشان می‌دهد که با بیگانگان مقابله می‌کند. وظیفه‌ی شما در بازی این است که به فضانوردان کمک کنید و برای آن‌ها کار انجام دهید تا بتوانید برای سفینه‌ی خود تجهیزات و سلاح‌های بیشتری خریداری کنید.

3 مهر (24 سپتامبر)–Serious Sam 4

در دسترس برای: رایانه‌های شخصی و استیدیا

با وجود اینکه این نسخه‌ی چهارم از سری Serious Sam است، اما در واقع این نسخه، پیش درآمدی برای این محموعه است. شما باید در نقش سم از زمین در برابر فضایی‌ها حفاظت کنید و به یک باره با تعداد بسیار زیادی از موجودات فضایی رو به رو شوید. از هیولاهای غول پیکر شاخدار گرفته تا مردهای بدون سر. خوشبختانه برای از بین بردن دشمنان دستتان و می‌توانید از تفنگ‌های کلاسیک تا شاتگان خودکار برای به پا در آوردن بیگانه‌ها استفاده کنید.

3 مهر(24 سپتامبر)–RollerCoaster Tycon 3: Complete Edition

در دسترس برای: رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ

سری RollerCoaster Tycon به شما اجازه می‌دهد تا شهر بازی خود را راه اندازی کنید و دستتان را برای ساخت همه چیز باز می‌گذارد، از قیمت بلیط هر وسلیه گرفته تا طراحی آن‌ها. البته که خودتان نیز می‌توانید وسایل پارک خود مانند سورتمه‌ها و ترن‌های هوایی را تجربه کنید. نسخه‌ی کامپلیت ادیشن این بازی، شامل بازی اصلی که در سال 2004 عرضه شد، می‌شود. در کنار نسخه‌ی اصلی، دو بسته‌ی الحاقی بازی که امکان سافاری و پارک آبی را اضافه می‌کند نیز در این نسخه دیده می‌شود.

4 مهر(25 سپتامبر)–Mafia: Definitive Edition

در دسترس برای: پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی

مافیا: دفنتیو ادیشن فقط یک ریمستر نیست، این بازی کاملا از ابتدا ساخته شده است. حتی محتوای داستانی جدیدی نیز به بازی اضافه شده است؛ بنابراین کسانی که نسخه‌ی اصلی بازی را نیز تجربه کرده‌اند باید منتظر سورپرایز باشند. همچنین اگر تجهیزات مورد نیاز را داشته باشید، می‌توانید این نسخه را با کیفیت 4k تجربه کنید.

 هفته‌ی آینده با شروع ماه اکتبر بازی های ویدیویی بزرگی منتشر خواهند شد و ماه بعدی میلادی با عرضه‌ی سه بازی Super Mario Bros. 3 و Crash Bandicoot 4: It’s About Time و Star Wars: Squadrons آغاز خواهد شد.

آیا مشتاق به تهیه‌ی بازی های ویدیویی این هقته هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *