اخبار و رویدادها, بازی

بازی Total War: Warhammer 3 به صورت رسمی معرفی شد

بازی Total War: Warhammer 3

استودیو Creative Assembly پس از انتشار دو نسخه‌ی بسیار موفق از مجموعه‌ Total War Warhammer، با نمایش یک تریلر از نسخه‌ی سوم این سری محبوب رونمایی کرد. با تیلنو همراه باشید.

بازی‌های سبک استراتژیک و مخصوصا سری Total War همیشه طرفداران مخصوص به خود را داشته و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، استودیو Creative Assembly با انتشار یک بازی جدید از این سری تحت عنوان Warhammer در سال ۲۰۱۶ توانست موفقیت‌های بسیار را کسب کرده و این موفقیت را با ساخت نسخه‌ی دوم تا حد بسیار بیشتری ادامه دهد. حال زمان آن رسیده بود که آخرین قطعه‌ی پازل این سه‌گانه تکمیل شود و این استودیو سراغ ساخت سومین نسخه از این مجموعه برود. بازی Total War: Warhammer 3 به گفته‌ی سازندگانش بازیکنان را با جادویی‌ترین و پرعظمت‌ترین نبرد‌هایی که تا به حال دیده‌اند رو ‌به‌ رو می‌کند. در مقاله‌ای جداگانه به معرفی بهترین بازی‌های MMO پرداختیم.

پس از معرفی رسمی بازی Total War: Warhammer 3 ناشر این اثر یعنی شرکت Sega در مصاحبه‌ای از بخش داستانی بازی بسیار تعریف کرد و درباره‌ی آن گفت:

چشم انداز ما از ابتدا خلق مجموعه‌ای بود که به بازیکنان اجازه‌ی سفری باورنکردنی را به دنیایی که همه‌ی ما عاشق آن هستیم بدهد.

یان راکسبورگ (Ian Roxburgh)، کارگردان این بازی نیز در مصاحبه‌ای از حس و حال خود درباره‌ی ساخت نسخه‌ی سوم این مجموعه گفت:

پشتیبانی و حمایت بی‌نظیر بازیکنان برای اطمینان در موفقیت دو نسخه‌ی اول، میزان جاه طلبی ما را بسیار افزایش داده و ما نمی‌توانیم منتظر تجربه‌ی اثر جدیدمان توسط آن‌ها بمانیم.

بازی Total War: Warhammer 3

با توجه به کیفیت بسیار بالای دو نسخه‌ی قبلی این سری و استقبال فوق‌العاده هواداران این مجموعه، ساخت نسخه‌ی سوم دور از انتظار نبود. نکته‌ی دیگری که قابل توجه است، توانایی بالای استودیو Creative Assembly در ساخت آثار استراتژیک هم‌ زمان است که به خودی خود می‌تواند موفقیت بازی Total War: Warhammer 3 را تضمین کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا نسخه‌ی سوم سری Total War: Warhammer می‌تواند مثل دو بازی قبلی این مجموعه یک اثر استراتژیک جادویی را تحویل مخاطبان دهد؟ دیدگاه خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

برای خرید انواع لوازم و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

منبع: وبسایت IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید