راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

رمز تمام گاوصندوق های بازی Signalis

رمز تمام گاوصندوق های بازی Signalis

 Signalis عنوانی مستقل در سبک ترسناک بقا هست، که ادای احترامی به بزرگان این ژانر نیز می‌‎کند. یکی از این نمونه‎‌ها گاوصندوق‎‌ها هستند که باز کردن بعضی از آن‎‌ها بسیار سخت و بعضی دیگر آسان خواهد بود. خوشبختانه برای پیدا کردن Codeهای گاوصندوق‎‌ها، یک راه سریع وجود دارد تا رمز آن‎‌ها را یکجا پیدا کنید، که ما در این راهنما قصد داریم نحوه به دست آوردن آن را برای شما توضیح دهیم.

چگونه رمز گاوصندوق های بازی Signalis را یکجا پیدا کنیم؟

شما می‌توانید کد تمام گاوصندوق‌ها را در یک نقطه پیدا کنید. درحالی که به جست و جو در راهروهای تاریک بازی مشغول هستید، به احتمال زیاد یک یادداشت با چند فرکانس پیدا خواهید کرد، که رمز گاوصندوق‌‎های بازی با استفاده از پیام‌هایی رمزگزاری شده در این فرکانس‌ها توسط یکی از اعضای تیم گمشده در حال پخش هستند. با اینکه پس از یک الی دو ساعت در بازی به رادیو دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید خود شما راز این گاوصندوق‌ها را کشف کنید، اما پیدا کردن آن‌ها تا حدودی ممکن است گیج کننده و  یا حتی طاقت‌فرسا شود.

همانطور که در تصویر زیر می‎‌بینید، این یادداشت شامل تعدادی عدد می‎‌شود. این Note را می‎‌توانید در کنار دری که با استفاده از سه کلید با نام عناصری مانند آب، هوا و آتش نام‎گذاری شد‎ه، پیدا کنید. بعد از برداشتن آن، با استفاده از منو Collectibleها می‎‌توانید به این یادداشت دسترسی و در زمان نیاز دوباره آن را مطالعه کنید.

رمز تمام گاوصندوق های بازی Signalis

همانطور که احتمالا حدس زده‌‎اید این اعداد فرکانس‎‌های رادیویی هستند، که وقتی به آن‌ها گوش می‌‎دهید کدی با پنج یا شش عدد برای شما ظاهر می‎‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌‎توان به گاو صندوق‎‌ها دسترسی پیدا کرد.  متن کنار هر فرکانس نیز نشان دهنده تصویری است که بر روی گاو صندوق مورد نظر شما نقش بسته، تا به راحتی آن را پیدا کنید. تعدادی از Safeهای بازی اختیاری هستند، اما در هر صورت بهتر است که مراحل زیر را برای پیدا کردن رمز دنبال کنید:

  • رادیو را روی ایستگاه مورد نظر تنظیم کنید
  • رمزی که در اختیار شما قرار داده می‌شود را یادداشت کنید
  • با استفاده از متن کنار هر فرکانس و تصویر نقش بسته روی هر گاوصندوق، کیس مورد نظر را پیدا کنید.

به عنوان مثال، اگر رمز گاو صندوق Tree را نیاز دارید، رادیو را روی فرکانس 185.000 تنظیم کرده و منتظر رمز بمانید. بعد از اینکه رمز برای شما نمایش داده شد به راحتی گاوصندوقی که تصویر درخت بر روی آن است را باز کنید. بعد از اینکه روال کار دست شما بیاید، پیدا کردن رمزها بسیار راحت خواهد شد. اما باز کردن دو گاو صندوق Sword و Classroom کمی چالش برانگیز خواهند بود و نیاز به توضیحات بیشتری دارند.

پیدا کردن رمز گاوصندوق Classroom

Classroom Safe اولین مورد از گاوصندوق های بازی Signalis است، که قبل از پیدا کردن رادیو با آن مواجه خواهید شد، پس باید از روش متفاوتی رمز آن را پیدا کنید، و در این مسیر تعدادی راهنمای محیطی به کمک شما خواهند آمد. وقتی که یادداشتی با نام Service Request Form F-29 را پیدا کردید، آن را مطالعه کنید. خواهید دید که یک فردی از Reset شدن رمز گاو صندوق گلایه‌‎مند است اما آن رمز به شما داده نمی‎‌شود.

برای پیدا کردن آن باید به محیط شروع بازی بازگردید، در آن‌جا یک Note با نام Mon & Tochter High-Security Wall Safe پیدا می‎‌کنید که رمز گاوصندوق را 204512 معرفی کرده است. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم ممکن است در Playthrough شما رمزها متفاوت باشند، در این صورت بهتر است که یادداشت مورد نظر را پیدا کنید تا رمز درستی در اختیار شما قرار داده شود.

پیدا کردن رمز گاوصندوق Sword

برخلاف بقیه فرکانس‌‎ها، رمز این گاو صندوق به راحتی در اختیار شما قرار نمی‌‎گیرد، درواقع این فرکانس تعدادی عدد پخش می‎‌کند، اما وقتی که به گاوصندوق می‎‌رسید خواهید دید که رمز را باید به صورت حروف وارد کرد. برای به دست آوردن رمز نیاز به یک Note دارید تا هر عدد را به حرف مربوطه ترجمه کنید. این Note را در طبقه دوم اقامتگاه کارگران (Worker Accommodations) در اتاق بازجویی (Interrogation Room) می‎‌توانید پیدا کنید.  وقتی که به این اتاق می‌‎رسید، یادداشتی مانند تصویر زیر پیدا خواهید کرد، ممکن است که جزییات این یادداشت برای شما متفاوت باشد، پس حتما به اتاق بازجویی بروید و آن را بردارید.

رمز تمام گاوصندوق های بازی Signalis

در سمت راست اعداد وجود دارند، که به ترتیب از عدد 1 تا 9 چیده شده‌‎اند و پایین آن نیز عدد صفر وجود دارد. در سمت چپ نیز حروف هستند، که البته در بازی ما یکی از آن‎‌ها یعنی حرف F حذف شده بود. بااینکه به راحتی می‌توانید این معما را حل کنید، اما ما برای شما کار را آسان کردیم و رمز گاو صندوق Sword که 48434 است را به دست آوردیم.

طبق گفته سازندگان، رمزهای گاوصندوق های بازی Signalis در هر پلی‌ترو به صورت Random تولید می‎‌شوند، اما تا به امروز همه رمزها مشترک بوده‎‌اند، پس اگر تمام فرکانس‌‎ها و رمزها را در کنار یکدیگر جمع‎‌آوری کنیم، رمزهایی که دنبالشان هستید شامل موارد زیر می‌‎شوند. با وجود این که جدول زیر تمام موارد رندوم را نیز پوشش می‌دهد اما در نهایت برای تجربه‌ی کامل بازی هم که شده، تمامی نوشته‌ها را بهتر است خودتان جمع آوری کنید.

علامت گاوصندوق فرکانس رادیو رمز گاوصندوق
ماه ۰۵۱.۰۰۰ ۲۰۴۵۱۲
خورشید ۰۸۰.۰۰۰ ۸۲۴۵۹
ترازو ۱۱۷.۰۰۰ ۸۲۳۳۵
رخ ۱۴۵.۰۰۰ ۱۶۷۸۵
درخت ۱۸۵.۰۰۰ ۱۵۰۸۳
شمشیر ۲۳۹.۰۰۰ ۴۸۴۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *