بررسی ویدیویی, گیم پلی بازی, نقد و بررسی, نقد و بررسی بازی, نمایش و پیش نمایش

لتس پلی و بررسی بازی WWE 2K Battlegrounds

لتس پلی و بررسی بازی WWE 2K Battlegrounds

بازی WWE 2K Battlegrounds که یک نسخه فرعی از مجموعه WWE شرکت 2K به شمار می‌رود، کشتی‌گیرهای معروف را در حالت کارتونی و آرکید به تصویر می‌کشد تا بتوانید با استفاده از آن‌ها به تجربه بازی بپردازید. این بازی برخلاف نسخه‌های اصلی سری WWE از حال و هوای شبیه‌ساز دور می‌شود و بیش‌تر حالت تخیلی و آرکید دارد. با تیلنو و لتس پلی و بررسی بازی WWE 2K Battlegrounds همراه باشید.

در ادامه می‌توانید ویدیو لتس پلی و برررسی بازی WWE 2K Battlegrounds را مشاهده کنید:

تماشا در یوتوب:

پس از شکست بازی WWE 2K 20 که عملا یک فاجعه تلقی می‌شد، شرکت 2K Sports تصمیم گرفت چند وقتی به فرنچایز معروف کشتی کج خود استراحت دهد تا بتواند بعدها با ایده‌های بهتر و جذاب‌تری وارد کار شود. همین موضوع باعث شد تا بازی WWE 2K 21 هیچ وقت رنگ واقعیت را به خود نبیند و منتشر نشود. اما در این میان، سازندگان بیکار ننشستند و تصمیم گرفتند نسخه‌ای فرعی با نام WWE 2K Battlegrounds را وارد بازار کنند؛ اثری که دیگر آن حالت شبیه‌ساز معروف مجموعه دبلیو دبلیو ای را ندارد. در این بازی، شما کشتی گیرهای معروف را با چهره‌های کارتونی و فانتزی مشاهده می‌کنید که در شرایط عجیب و به دور از واقعیت با یکدیگر به نبرد می‌پردازند.

اما بازی WWE 2K Battlegrounds هم مورد تحسین قرار گرفته نشد و نمرات متوسط و رو به پایینی دریافت کرد. البته گیم‌پلی سریع این بازی در کنار طراحی هنری جذاب آن باعث می‌شود بتوانید ایرادات آن را نادیده بگیرید و از مبارزه با چهره‌های معروف در شرایطی متفاوت لذت ببرید. از جمله محبوب‌ترین اشخاصی که در این بازی وجود دارند می‌توانیم به افرادی مانند جان سینا (John Cena)، راک (The Rock) و استون کلد (Stone Cold اشاره کنیم).

نظر شما در مورد لتس پلی و بررسی بازی WWE 2K Battlegrounds چیست؟ آیا شما از تجربه این بازی لذت می‌برید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *