اخبار و رویدادها, رویدادهای گیمی, کنسول

جشن عرضه کنسول Xbox Series X و Xbox Series S در تاریخ ۱۰ نوامبر برگزار خواهد شد

کنسول-Xbox-Series-X-و-Xbox-Series-S-تيلنو

کمپانی مایکروسافت در حال تدارک دیدن جشنی به مناسبت عرضه‌ی دو کنسول نسل نهمی خود، یعنی Xbox Series X و Xbox Series S است. با تیلنو همراه باشید.

مایکروسافت اعلام کرد که در تاریخ 10 نوامبر سال 2020، به مناسبت نزدیک شدن به روز عرضه‌ی دو کنسول Xbox Series X و Xbox Series S، یک جشن آنلاین برگزار خواهد کرد. ولی با این وجود، متذکر شد که نباید انتظار خاصی را از این مراسم داشته باشیم. در واقع، این جشن فقط برای نشان دادن تلاش این شرکت برای ساخت کنسول، نمایش بازی‌ها و روند از پیش تعیین شده‌ی مایکروسافت در نسل نهم کنسول‌های خانگی خواهد بود.

کنسول-ايکس-باکس-سري-ايکس-و-اس-تيلنو

فیل اسپنسر گفت:

ما از شما دعوت می‌کنیم تا کنسول مورد انتخاب خود را گرفته و در کنار تیم Xbox، توسعه دهندگان محبوب خود و شرکای ما به بازی کردن بپردازید.

اگر بخواهیم تصورات یا انتظارات خود از این مراسم را بگوییم، با کار به شدت سختی روبرو هستیم. اما از آن جایی که تیم ایکس باکس این مراسم را برگزار می‌کند، به احتمال زیاد با نمایش جدیدی از بازی‌ها و مصاحبه با توسعه دهندگان مختلف، روبرو خواهیم شد.

کنسول Xbox Series X با قیمت 500 دلار و کنسول Xbox Series S با قیمت 300 دلار در تاریخ 10 نوامبر سال 2020، به صورت جهانی عرضه خواهند شد.

منبع: VG247

برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

آیا به نظر شما این مراسم بدون هیچگونه غافلگیری خاصی انجام خواهد شد یا تیم ایکس باکس در حال پنهان کردن محتوای خاصی است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *