اخبار و رویدادها, کنسول

کنسول Xbox Series X و S به شما اجازه می دهد که قسمت هایی از بازی ها را برای آزادسازی فضای ذخیره سازی پاک کنید

کنسول Xbox Series X و S

کنسول Xbox Series X به شما این اجازه را می دهد که قسمت‌هایی از بازی‌هایتان را برای آزادسازی فضای ذخیره سازی پاک کنید. البته این بخشی اختیاری است ولی امیدواریم که رایج باشد. با تیلنو همراه باشید.

xbox series x and xbox series s

ویژگی جدید مدیریت ذخیره سازی نیز، در حال آمدن به کنسول ایکس باکس سری اس است. جیسون رونالد (Jason Ronald)، مدیر برنامه‌های Xbox در آخرین پادکست ایکس باکس توضیح داد که این یک ویژگی اختیاری است که در دسترس سازندگان قرار می‌گیرد و آن‌ها قادر خواهند بود تا از آن در بازی در حال ساختشان استفاده کنند. پیشرفت‌های مانند این کمک می‌کند که کاربران به فضای بیشتری از 1 ترابایت دسترسی داشته باشند.

رونالد توضیح داد:

حتی فراتر از سخت افزار، ما در واقع پیشرفت‌ها و بهبود‌هایی را با رابط کاربری جدید انجام داده‌ایم که مدیریت ذخیره شما را راحت‌تر کنیم. به عنوان مثال؛ یکی از ویژگی‌هایی که قصد داریم اضافه کنیم، برای این است که شما توانایی حذف برخی اجزای بازی در حال تجربه خود را داشته باشید

او در ادامه گفت:

مثلا شما در حال تجربه بخش کمپین (داستانی) یک بازی هستید ولی از طرفی بعدا می‌خواهید به طور قطعی، فقط وارد بخش مولتی پلیر (چند نفره) شوید. اگر سازندگان این بازی از موضوع مدیریت ذخیره سازی پشتیانی کنند و در بازی‌شان از آن استفاده کنند، شما می‌توانید پخش کمپین (داستانی) آن بازی را به خواست خود حذف کنید. در واقع این یعنی شما کنترل بیشتری نسبت به قبل روی فضای ذخیره سازی کنسول خود دارید و بسیار از این ماجرا سود می‌برید

Xbox Series X

گیمر‌ها می‌توانند خیلی زیاد بابت این موضوع خوشحال باشند که می‌توانند اول به تجربه بخش داستانی بازی در دستگاه خود کنند و سپس به سراغ بخش آنلاین یا چند نفره آن بازی بروند. اگرچه تمامی آثاری که به این شکل هستند بتوانند از این موضوع پشتیبانی کنند که دیگر برای گیمر‌ها دلبری می‌کنند. به طور مثال می‌توان از بازی‌های بعدی سری محبوب Call of Duty انتظار این قابلیت را داشت.

حالا نظرتان چیست؟ به نظر شما کنسول Xbox Series X و Xbox Series S  با حواشی دورش به فروش مورد نظر و خوبی دست یابد؟ و از طرفی دیگر موضوع مدیریت فضای ذخیره سازی کنسول‌های نسل بعدی کمپانی Xbox چقدر می‌تواند برای گیمر‌ها اهمیت داشته باشد؟ نظرتان را با کاربران و تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamesradar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *