اخبار و رویدادها, بازی

استودیو Yellow Brick Games توسط کارمندان یوبیسافت و بایوور تاسیس می‌شود

Yellow Brick Games

چند تن از کارمندان سابق استودیو یوبیسافت و بایوور با جذب نیرو قصد تاسیس استودیو بازی‌سازی Yellow Brick Games را دارند. همراه تیلنو باشید.

تعدادی از کارمندان سابق کمپانی‌های بازی‌سازی، مانند یوبیسافت و بایوور با تشکیل تیم و استخدام نیرو‌های مختلف قصد تاسیس استودیو بازی‌سازی Yellow Brick Games را در کانادا دارند. در این تیم، نام افرادی مانند Mike Laidlaw طراح هنری مجموعه Dragon Age نیز دیده می‌شود. تاسیس کنندگان این استودیو قصد دارند بازی‌های AAA ساخته و عرضه کنند. افراد این استودیو قول دادند بازی‌های باکیفیت و خاصی را ساخته و عرضه کنند. بازی‌هایی که با جمع شدن بازی‌ساز‌های مختلف و باتجربه در کنار یکدیگر می‌تواند خیلی‌خاص، پخته و صدالبته جذاب باشد.

Yellow Brick Games

گردهم آمدن کارمندان کمپانی‌های بازی‌سازی مختلف برای تاسیس استودیو بازی‌سازی بدون‌شک خبر خوبی برای گیمرها است و جمع‌شدن ایده‌های مختلف و تجربه‌های مختلف می‌تواند باعث خلق بازی فوق‌العاده جذابی شود. استودیویی که این بار با ایده‌های خود پیش می‌رود و بیشتر تفکرات خود را در بازی پیاده‌سازی می‌کند، حال می‌تواند بدون هیچ نگرانی از دستورهای تجاری شرکت‌های بزرگ ایده‌های جذاب و خلاقانه را در اثر خود پیاده‌سازی کند. شاید پایه‌های صنعت ویدیو و گیم و تزریق خون تازه به این صنعت دوست‌داشتنی را بتوان در بازی‌های مستقل و خلاقانه دید. بازی‌ها و بازی‌ساز‌هایی که بدون ترس و واهمه‌، ایده‌ها و ذهنیت‌های خود را اعمال می‌کنند و از بازخورد‌های احتمالی هم نگرانی ندارند؛ هدفی صرفا تجاری نداشته و به بازی‌های ویدیویی عشق می ورزند. امیدواریم در استودیو Yellow Brick Games شاهد بازی های جذابی باشیم و از تجربه بازی‌های مختلف این استودیو نوپا لذت ببریم. درنهایت موفقیت هر استودیو بازیسازی و هر اثری در این صنعت دوست‌داشتنی به نفع گیمر‌ها است و باعث لذت بردن هرچه بیشتر از علاقه مشترک همه گیمر‌ها خواهد شد.

راستی، با توجه به پایان نسل هشتم اگر قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید پلی استیشن ۵، کنسول نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر شما درباره Yellow Brick Games و ایده‌های تیم تشکیل دهنده آن چیست؟ بنظر شما می‌توانیم شاهد بازی‌های خوبی از این استودیو باشیم؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gameindustry

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید