بازی, یادداشت

راهنمای گرفتن کمیاب ترین آیتم های بازی Sea of Thieves (بخش دوم)

بازی Sea of Thieves

آیتم‌هایی بسیار کمیاب در بازی Sea of Thieves وجود دارند که داشتن آن‌ها به شما قدرتی خاص خواهد داد. در این مطلب به قسمت دوم آیتم‌های فوق‌العاده کمیاب این بازی و نحوه به دست آوردن آن‌ها می‌پردازیم. با تیلنو همراه باشید.

بازی Sea of Thieves یکی از انحصاری‌های خوب مایکروسافت به شمار می‌رود که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. برای خرید بازی Sea of Thieves با بهترین قیمت به وب‌سایت تیلنو مراجعه کنید.

اگر تاکنون بازی Sea of Thieves را تجربه کرده باشید، حتما برایتان پیش آمده که اسلحه یا آیتمی را در وسایل بازیکنان دیگر دیده باشید که نظیر آن را تا آن موقع مشاهده نکرده‌اید. برخی این اسلحه‌ها یا آیتم‌ها جزو کمیاب‌ترین آیتم‌های این بازی محسوب می‌شوند که برای به دست آوردن آن‌ها باید زمان زیادی را صرف کنید. بسیاری از این موارد طلای بسیاری زیادی را نیز طلب می‌کنند و برخی دیگر جزو پیشنهادات محدود و خاص مایکروسافت بوده‌اند که مهلتشان به پایان رسیده است. البته امکان دارد که دوباره این پیشنهادها فعال شوند. برای مطالعه قسمت اول این مقاله می‌توانید به تی بلاگ مراجعه کنید.

۵- بدنه کشتی Triumphant Sea Dog Hull

بازی Sea of Thieves

این بدنه با نوارهای آبی و نارنجی قابل اجرا در طول بدنه ( نزدیک قسمت بالایی) و قابل تشخیص است. روند باز کردن قفل این آیتم به طرزی باورنکردنی زمان‌بر و طولانی خواهد بود. اول شما باید در طول ۲۰۰ مسابقه‌ای که انجام می‌دهید موارد Glorious Sea Dog Anchor ،Wheel ،Figurehead و Cannons را مجهز کنید.

تهیه هر یک از این اقلام نیاز به صرف مقدار زیادی طلا و داشتن سطح شهرتی خاص با Sea Dogs دارد. پس از انجام این کارها باید ۳۰۰۰۰۰ طلای ناقابل صرف خرید این بدنه بکنید. این آیتم جزو موارد نادری است که به عقیده بیشتر بازیکنان ارزش این همه تلاش و طلا را ندارد.

۴- مجسمه سینه کشتی Triumphant Sea Dog Figurehead

Rarest Items in Sea of Thieves and How Get Them

گشودن قفل این مورد شاید کمی از مورد قبلی نیز دشوارتر باشد. این مجسمه سینه کشتی حداقل در ظاهر بسیار زیبا به نظر می‌رسد و به راحتی قابل تشخیص است، اما این‌که به دست آوردنش به تمام زحماتش می‌ارزد یا نه بر عهده بازیکن خواهد بود. در طول بازی در Arena در حالی‌ که باید حداقل ۱۰۰ مسابقه را برنده شوید (شرکت در مسابقه ملاک نیست باید ۱۰۰ بار برنده شوید) باید  Glorious Sea Dog Anchor ،Wheel ،Figurehead و Cannons را نیز مجهز کنید. همان‌طور که در توضیح به دست آوردن آیتم قبلی توضیح دادیم، به دست آوردن این موارد نیز هر کدام دردسر خود را دارند. همانند مورد قبلی نیز در آخر باید ۳۰۰۰۰۰ طلای ناقابل را صرف خرید این مجسمه سینه کشتی بکنید.

۳- جعبه Wondrous Secrets در بازی Sea of Thieves

Rarest Items in Sea of Thieves and How Get Them

این احتمالا کمیاب‌ترین آیتم بازی است که هنوز هم می‌توان آن را به دست آورد. این جعبه یک جعبه‌ی سیاه بزرگ به شمار می‌رود که با طنابی ضخیم بسته شده و دارای مهر و مومی بزرگ به رنگ قرمز با نشانه‌های زرد واضح در کنار آن است. فروش این آیتم ۲۵۰۰۰ طلا را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد که مبلغی نسبتا سنگین محسوب می‌شود. این جعبه را می‌توان در Devil’s Roar (در خشکی یا آب) یافت. جست‌وجوی این منطقه حتی برای گروهی از بازیکنان مشکل خواهد بود و در واقع شانس کمی برای پیدا کردن این جعبه دارید. این آیتم آن‌قدر کمیاب است که بسیاری از بازیکنان با سابقه نیز آن را از نزدیک ندیده‌اند پس اگر شما آن را پیدا کردید شکارچی خوش شانسی محسوب می‌شوید.

۲- تفنگ چخماقی Ebon Flintlock در بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves

متاسفانه این آیتم قدیمی نه تنها بسیار کمیاب است، بلکه دیگر در دسترس نیست. البته امکان دارد در آینده دوباره در دسترس قرار بگیرد. اسلحه Ebon Flintlock یک تپانچه چخماقی ظریف و براقه و همان‌طور که از نامش پیداست، رنگ آن متشکل از سایه‌های مختلف سیاه و خاکستری است. این سلاح از چند طریق مختلف قابل دسترسی بود. شما می‌توانستید با تماشای Inside Xbox در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۸ و ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ این اسلحه را به دست آورید. هم‌چنین این اسلحه را می‌توانستید در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸ در فروشگاه آنلاین بازی خریداری کنید. آخرین راه برای دسترسی به این اسلحه شکیل، تماشای تبلیغات از طریق Twitch Drops به مدت ۳۰ دقیقه بود.

۱- بادبان ‌های Banana Sails

Rarest Items in Sea of Thieves and How Get Them

این راه مخصوص به دست آوردن این آیتم است، اما همه‌ی آیتم‌های مراحل Banana Quests موارد بسیاری کمیابی محسوب می‌شوند. مانند Ebon Flintlock، آیتم‌های Banana با تبلیغاتی قابل دسترسی بودند که فعلا وجود ندارند. این بادبان به رنگ زرد طلایی براق و دارای نشان یک دسته موز سیاه است که توسط الماس‌هایی به رنگ سیاه در میان گرفته شده‌اند. این آیتم با برنده شدن در چالش Quest for the Golden Banana به دست می‌آمد. این چالش تنها برای سه روز پس از عرضه بازی در دسترس بود و فقط یک خدمه این آیتم را از آن خود کرد.

بازی Sea of Thieves یکی از عناوین موجود در سرویس اشتراکی Xbox Game Pass است. این سرویس که به Netflix دنیای بازی‌هایی ویدیویی نیز شناخته می‌شود به شما اجازه می‌دهد که با پرداخت مبلغی بسیار کم‌تر به تجربه بازی‌های بسیاری بپردازید. در بلاگ تیلنو و در مطلبی به آموزش کامل ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) و جواب سوالات شما پرداخته‌ایم.

به نظر شما کدام یک از این آیتم‌های بازی Sea of Thieves ارزش این همه تلاش و زمان را دارد؟ کدام یک از این آیتم‌ها بیشتر از همه توانست نظر شما را به خود جلب کند؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید