راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش بازی Red Dead Redemption: ده نکته برای نابود کردن مخفیگاه خلافکاران (قسمت اول)

تسخیر و گرفتن مخفی‌گاه‌های باندها در بازی Red Dead Online کمی دشوار است، اما این نکاتی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، به مدیریت و در دست داشتن اوضاع کمک خواهند کرد. با تیلنو همراه باشید.

از روزهای بتا بازی Red Dead Online، نابود کردن مخفی‌گاه‌های باندها هیجان‌بخش و چالش برانگیز بوده است. حالا که بازی Red Dead Online با بسته Frontier Persuits، بسیار شلوغ شده است، بیشتر بازیکنان به دنبال Legendary Animals و رویدادهای جهانی بازی‌اند و پاکسازی مخفی‌گاه‌های باندهای خلاف‌کار، فراموش شده‌اند.

در حالی‌که پاکسازی این مخفی گاه‌ها به تنهایی کاری دشوار و سخت محسوب می‌شود، اما از ارزش بالایی برخوردارند. این کار روش خوبی برای تسلط در مبارزه و کار با اسلحه است و با انجام این ماموریت‌ها می‌توانید امتیازات خوبی را نیز جمع کنید. برای از بین بردن این مخفی گاه‌ها، روش‌های مختلفی وجود دارد که بستگی به سبک بازی بازیکن دارد. در این مطلب چند نکته برای شما وجود دارد که می‌توانید مخفی گاه‌های باندها را به راحتی تسخیر کنید.

بازی Red Dead Redemption II، شاهکاری از راکستار است که حدودا ۲ سال پیش منتشر شد. اگر تاکنون موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، می‌توانید برای خرید بازی Red Dead Redemption 2 با بهترین قیمت به سایت تیلنو مرتاجعه نمایید.

۱۰- شکیبایی در بازی Red Dead Online

بازی Red Dead Online

صبر و شکیبایی در بازی Red Dead Online هنگام نزدیک شدن به مواقع چالش برانگیز، نکته‌ای کلیدی به شمار می‌رود. هنگام مقابله با این مخفی گاه‌ها، صبر از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا باید موقعیت خود را ارزیابی کرده و برای حمله برنامه ریزی کنید.

معمولا در هر مخفی گاهی، حدود ۲۰ نفر حضور دارند و آن‌ها به محض شنیدن اولین گلوله جمع می‌شوند. بازیکنان هم‌چنین باید مراقب نیروهای پشتیبانی باشند که ممکن است سریع برسند و بدون هشدار بازیکن را تحت محاصره قرار دهند.

۹- رهبر باند را نکشید

بازی Red Dead Online

بسیاری از بازیکنان، رهبر باند را در گرماگرم جنگ به اشتباه از مکانش، بیرون می‌کشند و توجهی هم به تیراندازی او ندارند. مراحل آخر پاک‌سازی کل مخفی‌گاه، حتی استرس آورتر است چون که کافی است رهبر باند فردی ترسو باشد که در کمد یا زیر زمین مخفی شده باشد و در لحظه آخر بیرون بیاید. اگر بازیکنی موفق به زنده گرفتن رهبر باند شود، می‌تواند یک نقشه گنج یا یک آیتم Collector کسب کند.

۸- دو اسلحه در هر دو دست

Tips For Taking Down Gang Hideouts in Red Dead Online 10

داشتن توانایی تیراندازی سریع و پی در پی، موقعی که در محاصره کاراکترهای دشمن گرفتید، بسیار مفید خواهد بود. به کارگیری دو اسلحه به طور هم‌زمان، یک ترفند مرگ بار و موثر برای بازیکنان محسوب می‌شود.

برای باز کردن قفل این قابلیت، شما نیاز دارید تا به سطح ۲۵ برسید تا بتوانید جلدی چرمی برای اسلحه دوم خود بخرید. این اجناس قیمت ارزان دارند و در هر General Store، برای فروش در دسترس قرار دارند. بیشتر بازیکنان با تجربه، از اسلحه Navy Revolver برای استفاده در دو دست بهره می‌برند.

۷- در بازی Red Dead Online از Speciality Ammo استفاده کنید

بازی Red Dead Online

Speciality Ammo، از نظر کارایی و عملکرد، فوق‌العاده‌اند. این مهمات می‌توانند یک بازیکن تازه‌کار را در ظرف چند ثانیه تبدیل به یک هفت تیرکش ترسناک کنند. این مهمات نه تنها قدرت توقف بیشتری دارند، بلکه به ازای هر کشتن موفق، امتیازهای تجربی هم اضافه می‌کنند.

Split Point Pamphlet، در سطح ۲۸ باز می‌شود و می‌توانید آن را در هر Fence، خریداری کنید. مهمات Express، در سطح ۳۱ برای اسلحه‌های Rifle ،Repeater ،Revolver و Pistol باز می‌شوند. برای اسلحه‌های Shotgun نیز در سطح ۴۴ قابل استفاده خواهند بود.

۶- از Tonicها استفاده کنید

Tips For Taking Down Gang Hideouts in Red Dead Online 10

به اندازه کافی نمی‌توان بر اهمیت Tonicها در بازی Red Dead Online تاکید کرد. Health Cure و Snake Oil، بیشترین استفاده را در میان Tonicها دارند.

Health Cure، به بازیکنان اجازه می‌دهد در برابر مقدار زیادی از ضربه و آسیب‌ها مقاوم شوند و هم‌چنین کمی نوار سلامتی را نیز تقویت می‌کند. Snake Oil نیز به بازیکنان قابلیت استفاده از Dead Eye به صورت مداوم و البته مدت زمان کوتاهی را می‌دهد و کمی هم نوار این ویژگی را افزایش می‌دهد.

بازی Red Dead Redemption II کی از بهترین و عمیق‌ترین داستان‌های بازی‌ها را دارد. در طول بازی، شاهد تغییرات شخصیتی داچ ون در لیند بودیم که یکی از عوامل موثر در پایان بندی بازی بود. شما می‌توانید تغییرات شخصیتی داچ در بازی Red Dead Redemption 2 را در بلاگ تیلنو مشاهده نمایید.

شما چقدر Red Dead Online بازی می‌کنید؟ آیا به پاکسازی و نابودی مخفی گاه‌های باندها هم اهمیت می‌دهید؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *