راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skyalker Saga؛ اپیزودها را به چه ترتیبی تجربه کنیم؟

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga که به تازگی منتشر شده، به بازیکنان اجازه می‌دهد که اپیزودهای مختلف را به اختیار خود انتخاب کرده و حماسه اسکای واکر را باری دیگر مرور کنند. اما سوالی که مطرح می‌شود این است که ترتیب درست تجربه اپیزودهای مختلف چیست؟ ما در این مقاله از آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga به سوال مذکور خواهیم پرداخت.

ترتیب استاندارد تجربه اپیزودهای بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga یک مجموعه کامل و غنی است که با تجربه آن، می‌توانید به دل دنیای بزرگ جنگ ستارگان بزنید و به ماجراجویی بپردازید. این اثر که نسبت به بازی‌های جنگ ستارگان قبلی دنیای لگو به مراتب کامل‌تر است، دست بازیکن را در گیم‌پلی و ترتیب تجربه داستان حسابی آزاد می‌گذارد. این بازی داستان کامل مجموعه فیلم‌های Star Wars را در خود جای می‌دهد که اگر آن را تجربه کنید، به خوبی در جریان رویدادها قرار می‌گیرید. بنابراین اگر پیش از این به تماشا ۹ فیلم سری حماسه اسکای واکر پرداخته‌اید، در این بازی شاهد محتوای داستانی جدید و قابل توجهی نخواهید بود؛ بلکه داستان اصلی را با حال و هوای بامزه بازی‌های لگو تجربه خواهید کرد.

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga تجربه بازیکنان را به شدت جدی می‌گیرد و به ازای تجربه بخش‌های مختلف، پاداش‌های مختلفی را در اختیار شما می‌گذارد. حال در این میان، یک قابلیت جالب توجه هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که به شما اجازه می‌دهد داستان را به ترتیب و اولویت مورد علاقه خود تجربه کنید. در حالی که تجربه بازی به هر ترتیبی لذت‌بخش به شمار می‌رود، بهتر است ترتیب استاندارد را در پیش بگیرید تا داستان را بهتر درک کنید.

در این میان باید اشاره کنیم که اگر قصد دارید به تجربه این بازی بپردازید، می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga مراجعه کنید.

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga؛ از کجا شروع کنیم؟

هنگامی که وارد بازی شوید، می‌توانید از بین سه شروع با نام‌های The Phantom Menace، A New Hope و The Force Awakens یک گزینه را انتخاب کنید. سه گزینه مذکور نام سه‌گانه‌های مختلف فیلم‌های جنگ ستارگان هستند که هر کدام بازه زمانی خاصی را در بر می‌گیرند. برای مثال، سه‌گانه The Force Awakens که شامل سه فیلم می‌شود، از لحاظ خط زمانی نسبت به دو گزینه دیگر جدیدتر است.

حال باید به سوال اصلی این مقاله پاسخ دهیم؛ برای دستیبابی به بهترین ترتیب از کجا شروع کنیم؟ پیشنهاد ما این است که ابتدا وارد گزینه The Phantom Menace شوید و سپس به ترتیب دو سه‌گانه A New Hope و The Force Awakens را تجربه کنید. The Phantom Menace از لحاظ خط زمانی نسبت به دو سه‌گانه دیگر قدیمی‌تر است و به روایت رویدادهای پدر لوک اسکای واکر، آناکین اسکای واکر یا همان دارث ویدر معروف، می‌پردازد.

حال اگر پیش از این به تجربه نسخه‌های دیگر Lego Star Wars پرداخته‌اید، بهتر است از The Force Awakens شروع کنید؛ چرا که اپیزودهای دو سه‌گانه A New Hope و The Phantom Menace ممکن است برای شما تکراری باشد. در این حال پس از تکمیل The Force Awakens، به سراغ The Phantom Menace بروید و کار را با A New Hope به اتمام برسانید. در حالی که هر یک از سه گزینه مورد بحث داستانی مرتبط به یکدیگر دارند، هرکدام از آن‌ها روایت مستقل و جذاب خود را شامل می‌شوند که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید.

در پایان نظر شما در این باره چیست؟ آیا تا به حال به تجربه بازی‌های جنگ ستارگان شرکت لگو پرداخته‌اید یا بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga اولین تجربه شما است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Rant

اینستاگرام تیلنو
author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *