بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های بازی فورتنایت (هفته دوازدهم فصل پنجم – Chapter 2)

راهنمای چلنج های فورتنایت

چالش‌های هفته جدید بازی Fortnite نیز از راه رسیدند. به رسم هفته‌ گذشته، با راهنمای چالش های هفته دوازدهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت همراه تیلنو باشید.

حدود ۷۵ درصد از سیزن جدید فورتنایت نیز سپری شد و در حال نزدیک شدن به آخرین روز‌های یکی از طولانی‌ترین فصل‌های این بازی هستیم. فصلی که از ۱۳ آذرماه و بعد از ایونت بزرگ گالاکاتوس شروع شد و تا حدود ۳۰ روز دیگر نیز ادامه خواهد داشت. مثل هفته گذشته، این بار نیز با راهنمای چلنج های هفته جدید فورتنایت، همراه شما هستیم. چالش‌های هفته دوازدهم فورتنایت، تمرکز ویژه‌ای روی ماهیگیری و سلاح Harpoon Gun گذاشته و برای تکمیل تمام چالش‌های این هفته، باید قدرت ماهیگیری خود را، حسابی تقویت کنید. بجز ماهیگیری چالش‌های دیگری نیز در این هفته قرار داده شده و سرعت عمل بالایی را از شما می‌طلبد. اگر چالش‌های هفته گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته پیش از بین رفته، اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهد ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته پیش را از دست ندهید، با مراجعه به مطلب راهنمای چلنج های بازی فورتنایت (هفته یازدهم فصل پنجم – Chapter 2)، آموزش تکمیل تمام آن‌‌ها را بیابید.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

اسم چلنج

توضیحات

Deal damage within 15 seconds of gliding (200) تا ۱۵ ثانیه بعد از رسیدن به زمین، ۲۰۰ واحد به دشمنان آسیب بزنید.
Visit Scenic Spot, Gorgeous Gorge, and Mount Kay (1) به مکان‌های Scenic Spot، Gorgeous Gorge و Mount Kay سر بزنید.
Destroy inflatable tubemen llamas at gas stations (3) سه تا از لاما‌های بادی را در پمپ بنزین‌ها نابود کنید.
Find a family portrait from a shipwreck (1) در بقایای کشتی‌ها، پرتره‌های خانوادگی را پیدا کنید.
Throw a fish back in to the water (1) بعد از صید ماهی، دوباره آن را به داخل آب بیندازید.
Hit different opponents with a Harpoon Gun (3) به سه نفر از دشمنان، با سلاح Harpoon Gun آسیب بزنید.
Catch different weapon types from fishing spots (3) از Fishing Spotها سه نوع اسلحه مختلف به دست آورید.

برای به اتمام رساندن چالش اول هفته دوازدهم این سیزن از فورتنایت، باید خیلی سریع عمل کنید، راحت‌ترین و البته پرخطر‌ترین کار، پایین آمدن در اوایل نقشه و درست زیر محل عبور بتل باس (Battle Bus) است. احتمال کشته شدن در این مناطق بسیار بالا است اما می‌توانید با آزمون و خطا این چالش را به اتمام برسانید.

مکان‌های Mount Kay ،Gorgeous Gorge و Scenic Spot روی تصویری که در پایین برای شما قرار دادیم؛ مشخص شده‌اند.

مکان تمام لاماهای بادی نیز در نقشه برای شما نشان داده شده و باید سه تا از این لاماها را از بین ببرید. پیشنهاد می‌کنیم درست در مکان مشخص شده از بتل باس پیاده شوید، چون ممکن است بازیکنان دیگر، در نابودی لاماها پیش‌دستی کنند.

برای پیدا کردن پرتره‌های خانوادگی، باید به چندگوشه از نقشه، سر بزنید. مکان تمامی بقایای کشتی‌ها روی تصویر مشخص شده و با کمی دقت، این تصاویر را نیز پیدا خواهید کرد.

برای صید سه نوع اسلحه مختلف از Fishing Spotها، می‌توانید با قلاب‌های ماهیگیری یا Harpoon Gun مشغول صید اسلحه شوید. پیشنهاد ما برای این چالش استفاده از Harpoon Gun است تا خیلی سریع‌تر این چالش را نیز به پایان برسانید.

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.

راهنمای چالش‌های هفته دوازدهم فورتنایت

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

اسم چلنج

توضیحات

Hit an opponent within 10 seconds of Zero Point Dashing بعد از استفاده‌ی کریستال‌ها یا ماهی‌های زیرو پوینت (Zero Point) به دشمنان آسیب بزنید (۵)
Hit an opponent within 10 seconds of Zero Point Dashing بعد از استفاده‌ی کریستال‌ها یا ماهی‌های زیرو پوینت (Zero Point) به دشمنان آسیب بزنید (۱۰)
Hit an opponent within 10 seconds of Zero Point Dashing بعد از استفاده‌ی کریستال‌ها یا ماهی‌های زیرو پوینت (Zero Point) به دشمنان آسیب بزنید (۱۵)
Hit an opponent within 10 seconds of Zero Point Dashing بعد از استفاده‌ی کریستال‌ها یا ماهی‌های زیرو پوینت (Zero Point) به دشمنان آسیب بزنید (۲۰)
Hit an opponent within 10 seconds of Zero Point Dashing بعد از استفاده‌ی کریستال‌ها یا ماهی‌های زیرو پوینت (Zero Point) به دشمنان آسیب بزنید (۲۵)

شاید سخت‌ترین چالش این هفته، همین لجندری کوئست باشد. برای انجام این چالش، باید بعد از استفاده‌ی ماهی‌های زیرو پوینت (Zero Point) یا شکستن سنگ‌های ناحیه زیرو پوینت و استفاده از کریستال‌های این سنگ‌ها، به دشمنان آسیب بزنید. با استفاده از کریستال‌ها و ماهی‌های زیرو پوینت، قابلیت دبل جامپ (دو بار پریدن) برای شما فعال می‌شود و در مدتی که این قابلیت فعال است، باید دشمن‌ها را پیدا کرده و به آن‌ها آسیب بزنید. دقت کنید که در این چالش، میزان آسیب مهم نیست و تنها برخورد گلوله‌، پیک اکس یا نارنجک شما به دشمن کافی خواهد بود. یکی از ساده‌ترین راه‌ها، فرود آمدن در گلوله‌ زیرو پوینت و درگیری در آن ناحیه با دشمنان است. استفاده از راهی که توصیه کردیم، به شدت خطرناک است اما می‌تواند در مدت کوتاه‌تری جواب‌گو باشد.

اطلاعات بالا تمام آن چیزی بود که برای کامل کردن تمام چالش های هفته یازدهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت نیاز داشتید. با به پایان رساندن تمام اپیک چلنج‌های این هفته، می‌توانید ۱۱۰ هزار XP به دست آوردید. با به پایان رساندن تمام لجندری چلنج‌های این هفته نیز ۱۳۸ هزار XP به دست می‌آورید.

راستی، کنسول‌های نینتندو در فروشگاه تیلنو موجود هستند و می‌توانید برای خرید کنسول نینتندو سوییچ و خرید کنسول نینتندو سوییچ لایت به فروشگاه مراجعه کرده و با بهترین قیمت کنسول مورد علاقه خود را تهیه کنید.

منبع: Fortniteinsider

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *