راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش بازی Red Dead Redemption: ده نکته برای نابود کردن مخفیگاه خلافکاران (قسمت دوم)

بازی Red Dead Online

در ادامه قسمت اول، به نکاتی در مورد پاکسازی و نابود کردن مخفی گاه‌های باندها در بازی Red Dead Online می‌پردازیم؛ حالا به پنج نکته اساسی و مهم‌تر رسیدیم که با رعایت آن‌ها می‌توانید راحت‌تر این عملیات ارزشمند و پولساز را انجام دهید. با تیلنو همراه باشید.

پاکسازی این مخفی گاه‌ها، به تنهایی و شاید اوایل بازی کار بسیار دشواری است و اکثر بازیکنان ترجیح می‌دهند که به کارهای آسان‌تر در بازی Red Dead Online بپردازند. اما با این نکاتی که ما در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، می‌توانید این کار را راحت‌تر انجام داده و مهارت بیشتری در تیراندازی کسب کنید. هم‌چنین با انجام این ماموریت‌ها می‌توانید امتیازات تجربی بیشتر (XP) و پاداش‌های خوبی کسب کنید که واقعا به زحمتشان می‌ارزند.

بازی Red Dead Redemption II، شاهکاری از راکستار است که حدودا ۲ سال پیش منتشر شد. اگر تاکنون موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، می‌توانید برای خرید بازی Red Dead Redemption 2 با بهترین قیمت به سایت تیلنو مراجعه نمایید.

۵- شاتگان ‌های مفید در بازی Red Dead Online

Tips For Taking Down Gang Hideouts in Red Dead Online 10

در فاصله‌های نزدیک، مبارزات روی اسب و دفع حمله پر تعداد دشمنان، شاتگان‌ها بیشترین تاثیر را دارند. در بازی Red Dead Online تعداد زیادی شاتگان خوب برای انتخاب وجود دارد و شاید بهترین انتخاب برای هر سبک کمی دشوار به نظر بیاید.

بیشتر بازیکنان تازه وارد، Pump Action Shotgun را می‌خرند که در سطح پنج بازی در دسترس قرار می‌گیرد و ظرفیت ۵ گلوله‌ای دارد. اما بازیکنان با تجربه‌تر، از شاتگان‌های Repeating Shotgun و Semi-Auto Shotgun استفاده می‌کنند که به ترتیب در سطوح ۱۱ و ۴۲ باز می‌شوند.

۴- همه دشمنان را بیرون بیاورید

بازی Red Dead Online

موقع رویارویی با مخفی گاه‌های باندها در بازی Red Dead Online، بازیکنان هر NPC را که می‌بینند را باید سریعا از بین ببرند چون با این کار می‌توانند سطح خود را سریع‌تر ارتقا ‌دهند. با این کار مقدار زیادی از امتیازهای تجربه را به سرعت برق کسب می‌کنید، مخصوصا که اگر یک بازیکن از Speciality Ammo استفاده کند و شلیک به سر یا همان هدشات زیادی داشته باشد.

یکی دیگر از پاداش‌هایی که بعد از کشتن دشمنان به دست می‌آورید، غنائم و پول‌های درون جیب آن‌هاست. NPCهای کشته شده، آیتم‌های بسیار خوبی دارند، از جمله دندان‌های طلا، مهمات، Tonic و آیتم‌هایی که برای کامل کردن مجموعه‌های Collector به آن‌ها نیاز دارید.

۳- مراقب اسلحه‌ های Gatling باشید

بازی Red Dead Online

بیشتر مخفی گاه‌های باندها، به یک اسلحه Gatling مجهز می‌شوند که فقط منتظر است بازیکنی غیر منتظره وارد حریم آن‌ها شود. این اسلحه‌ها، با شلیک پشت سرهم و مداوم کار را بسیار برای شما سخت می‌کنند و بهتر است که در همان ابتدا به سراغ آن‌ها بروید.

بهترین کار در هنگام برخورد با یکی از این اسلحه‌ها، خم شدن و منتظر ماندن برای فرصتی مناسب جهت کشتن مامور این اسلحه است. یکی دیگر از کارهایی که حتما باید انجام دهید، شیرجه زدن است و لازمه که برای فرار از گلوله‌ها و پناه گرفتن، در این کار مهارت پیدا کنید.

۲- یک Repeater خوب در بازی Red Dead Online

Tips For Taking Down Gang Hideouts in Red Dead Online 10

اسلحه‌های Repeater زیادی برای انتخاب در بازی Red Dead Online وجود دارند. برخی از آن‌ها واقعا شگفت انگیزند و برخی دیگر چنگی به دل نمی‌زنند. بسیاری از بازیکنان Evans Repeater را خیلی دوست دارند که از ۲۶ ظرفیت برای مهمات بهره می‌برد.

این اسلحه گرچه از محدوده برخورد و دقت کم رنج می‌برد، اما در عوض سرعت آتش و بارگذاری فشنگ سریع‌تری دارد. اسلحه‌ فوقالعاده دیگر در این خانواده، Lancaster Repeater به شمار می‌رود. این اسلحه از ۱۴ ظرفیت مهمات بهره می‌برد و در سطح ۱۲ باز می‌شود.

۱- فاصله خود را حفظ کنید

بازی Red Dead Online

بعضی اوقات بهترین کار، حفظ فاصله و استفاده از اسلحه‌های دوربرد است. این روش در مواقعی موثر است که بازیکن خارج از محدوده مخفی گاه باشد و می‌داند که تعداد دشمن آنقدر زیاد است که به یک باره نمی‌تواند همه آن‌ها را از بین ببرد.

پاداش دیگری که می‌توانید با حفظ فاصله به دست بیاورید، امتیازات اضافه تجربی برای شلیک‌های موفق از راه دور در بازی Red Dead Online است. یک اسلحه Bolt Action Rifle، در سطح هفت قابل دسترسی است و با دوربینی با دید گسترده که روی آن می‌توان نصب کرد، کارش را برای شلیک‌های از راه دور به خوبی انجام می‌دهد.

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بازی‌های پر جزییات است که در آن ظرافت خاصی خرج شده و دارای ایستراگ‌های بسیاری است. شما می‌توانید در بلاگ تیلنو یا ۱۰ مورد از مخوف‌ترین راز های بازی Red Dead Redemption 2 آشنا شوید.

شما چقدر از این نکات در بازی Red Dead Online استفاده خواهید کرد؟ آیا زحمت پاکسازی مخفی گاه‌ها به پاداشی که می‌دهند، می‌ارزد؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید