اخبار و رویدادها, بازی, پی سی

بازی Age of Empire 4 به طور کامل قابل بازی است

بازی Age of Empire 4

بالاخره بعد از یک‌سال بی‌خبری، استودیو World’s Edge سازنده بازی Age of Empire 4 اطلاعاتی جدید درباره بازی منتشر کرد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد ساخت بازی به اتمام رسیده و سازندگان در حال برطرف کردن مشکلات فنی آن هستند. همراه تیلنو باشید.

سری بازی Age of Empire همیشه جزو محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌های استراتژی تاریخ بوده است. سری بازی محبوبی که بعد از انتشار نسخه اول و روبرو شدن گیمر‌ها با مکانیزم‌های جذاب و روایت داستانی خیلی ‌خوب بازی، جای خودش را در قلب گیمر‌ها پیدا کرد. شروع کار بازی با اولین روز‌های انسان‌های اولیه و پیشرفت‌های مکرر تا رسیدن به اوج تمدن در سال‌های دور، تجربه‌ای بود که تا زمان انتشار اولین نسخه Age of Empire شبیه به آن را ندیده بودیم. مجموعه‌ای که با انتشار نسخه‌های مختلف روز به روز به محبوبیتش در سرتاسر جهان افزوده شد و بدون‌ شک در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های استراتژی PC است. در مراسم گیمز کام ۲۰۱۷ بود که با تریلری سینماتیک، برای اولین بار شاهد نمایش بازی Age of Empire 4 بودیم. اخبار متفاوتی تا سال ۲۰۱۹ از بازی منتشر شد و ناگهان سکوت خبری بزرگی از سوی مایکروسافت شروع شد.

بازی Age of Empire 4

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

سکوت خبری بزرگ مایکروسافت باعث نشد تا این کمپانی بزرگ بی‌خیال Age of Empire شود. انتشار Age of Empires 3: Definitive Edition و عرضه بروزرسانی‌های مختلف برای Age of Empires 2: Definitive Edition طرفداران این سری بازی را مدتی مشغول خاطره بازی با نسخه‌های قدیمی کرد. حال شانون لوفتیس مدیر استودیو World’s Edge اعلام کرد که بازی Age of Empire 4 کاملا قابل بازی است و تیم سازنده درحال برطرف کردن مشکلات فنی آن هستند.

نمی‌‌خوام چیزی بگم که شما حسودی کنید ولی ما توی واشنگتن و ونکوور هر روز داریم Age of Empire 4 بازی می‌‌کنیم.

باتوجه به صحبت‌های لوفتیس، بنظر می‌رسد که خیلی زود شاهد اعلام تاریخ انتشار بازی خواهیم بود و طرفداران می‌توانند بار دیگر امپراطوری خود را بسازند و انسان‌های اولیه را به اوج شکوه و عظمت برسانند.

نظر ما درباره سری بازی Age of Empire چیست؟ بنظر ما بازی Age of Empire 4 می‌تواند موفق ظاهر شود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: PC Games

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *