راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته اول سیزن ۶ از چپتر ۲)

فورتنایت

سیزن جدید Fortnite نیز از راه رسید و طرفداران برای کسب هرچه بیشتر و سریع تر XP، می‌توانند چالش‌های هفتگی آن را انجام دهند. با راهنمای چلنج های هفته اول سیزن 6 از چپتر 2 فورتنایت، همراه تیلنو باشید.

با شروع سیزن جدید فورتنایت، بیشتر گیمرها دوست داشتند نحوه برگزاری چالش‌های هفتگی در سیزن جدید را متوجه شوند. اپیک گیمز نیز بدون تغییر خاصی چالش‌های هفتگی فورتنایت را در دسترس قرار داد تا همه متوجه شوند، تغییری در این چالش‌ها نسبت به سیزن قبل، اتفاق نیفتاده است. اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، باید بدانید که چالش های هفتگی فورتنایت از دو بخش تشکیل می‌شوند؛ اپیک و لجندری چلنج‌ها. چالش‌های اپیک از چند بخش جداگانه تشکیل شده‌اند و برای دسترسی به تمام چالش‌ها، باید آن‌ها را به ترتیب انجام بدهید. برای تکمیل آن‌ها باید کارهای مختلفی را انجام دهید و آخر سیزن هم قابل انجام هستند. از طرفی، لجندری چلنج‌ها قرار دارند. چالش‌هایی که به نسبت اپیک چلنج‌ها XP بیشتری در اختیار گیمر قرار می‌دهند اما تنها یک هفته برای تکمیل هرکدام از آن‌ها زمان دارید. به طوری که بعد از پایان هفته، چالش‌ها حذف شده و دیگر امکان تکمیل آن‌ها وجود ندارد. برای تکمیل چالش‌های لجندری، یک ماموریت خاص را باید به دفعات انجام دهید تا تمام مراحل این چالش به اتمام برسد. راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهمی درباره فورتنایت باشد. همچنین اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 6 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب فصل جدید بازی فورتنایت شروع شد؛ تمام تغییرات سیزن ۶ چپتر ۲، تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Collect mechanical parts from vehicles, trailers, buses, or tractors با نابود کردن وسایل نقلیه، پنج قطعه مکانیکی به دست آورید
Hunt Wildlife سه حیوان شکار کنید
Craft a Hunter’s Cloak آیتم Hunter’s Cloak را بسازید
Craft Primal weapons using bones and makeshift weapons با استخوان و تجهیزات باستانی، سه سلاح پرایمال بسازید
Craft Mechanical weapons using mechanical parts and a makeshift weapon با استفاده از قطعات مکانیکی، سه سلاح مکانیکی بسازید
Talk to characters با سه کاراکتر مختلف صحبت کنید
Find golden artifacts near The Spire سازه‌های طلایی را در اطراف برج‌های بازی پیدا کنید

نام و توضیح کوتاه چالش‌های هفته اول سیزن 6 فورتنایت، حسابی ترسناک و عجیب و غریب به نظر می‌رسند؛ اما در عمل، کار ساده‌ای در پیش دارید. برای به دست آوردن قطعات مکانیکی، کافی است هر وسیله نقلیه‌ای که سر راه خود دید نابود کنید. با این روش خیلی راحت و سریع، پنج قطعه مورد نیاز را پیدا خواهید کرد. برای شکار حیوانات، نقشه خاصی وجود ندارد. کافی است تا وقتی در گشت و گذارهای خود حیوانی دید، آن را شکار کنید. Hunter’s Cloak یکی از آیتم‌های به درد بخور این سیزن به شمار می‌رود. برای ساخت آن، به یک گوشت و دو استخوان نیاز دارید. خیلی راحت بعد از شکار کردن حیوانات این آیتم‌ها را به دست می‌آورید و با باز کردن کوله پشتی و رفتن به قسمت کرفتینگ، این آیتم را می‌سازید. برای ساخت سلاح با قطعات مکانیکی، کافی است تا با استفاده از قطعاتی که از نابودی ماشین‌ها به دست آوردید، مشغول به ساخت سلاح شوید. البته توجه کنید که همه سلاح‌ها را نمی‌توان با قطعات مکانیکی ساخت؛ با چک کردن بخش کرفتینگ، متوجه این قضیه خواهید شد. برای ساخت سلاح‌های پرایمال نیز درست باید معکوس ساخت سلاح‌های مکانیکی عمل کنید. با شکار، متریال‌های مورد نیاز را کسب کرده و برای ساخت سلاح‌های پرایمال دست به کار شوید. تقریبا در هرکجای نقشه، حداقی یک NPC وجود دارد. برای تکمیل ساده‌ترین چالش هفته جدید فورتنایت، کافی است تا با سه کاراکتر مختلف صحبت کنید. آخرین چالش هفته اول فورتنایت، شما را برای پیدا کردن سه مجسمه لامای طلایی به سمت برج‌ها می‌فرستد. مکان تمام این برج‌ها روی نقشه پایین مشخص شده اما حواستان باشد که این برج‌ها نگهبانان خشمگینی دارند و به محض دیدن شما، به سمتتان حمله‌ور خواهند شد.

برای تماشای تصویر در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.

راهنمای چالش های فورتنایت

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Craft Items (3) ۳ آیتم بسازید
Craft Items (6) ۶ آیتم بسازید
Craft Items (9) ۹ آیتم بسازید
Craft Items (12) ۱۲ آیتم بسازید
Craft Items (15) ۱۵ آیتم بسازید

برای تکمیل چالش‌های لجندری این هفته، باید ۱۵ بار کرفت کنید. خیلی راحت هر آیتمی را که دوست دارید بسازید تا این چالش نیز به اتمام برسد.

این تمام نکاتی بود که برای تکمیل چالش های هفته اول سیزن 6 فورتنایت باید می‌دانستید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. راستی، کنترلر DualSense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه موجود هستند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *