اخبار و رویدادها, کنسول

اعلام خرابی Xbox Series X توسط یک یوتیوبر

کنسول-Xbox-Series-X-تيلنو

طبق گقته‌های یک یوتیوبر، کنسول Xbox Series X او که با هدف جعبه گشایی در دسترسش قرار داده شده است، خراب شده و یک صفحه سیاه را نشان می‌دهد. با تیلنو همراه باشید.

در حالی طرفداران در جهان منتظر عرضه کنسول Xbox Series X هستند، برخی افراد به دلایلی خاص این کنسول دریافت کرده‌اند که یکی از این اهداف و دلیل‌ها جعبه گشایی دستگاه است. در همین حین، کنسول یک یوتیوبر با همین هدف به گفته‌ی خودش ظاهرا خراب شده است.

به ویژه که در چند روز گذشته، چند نفر زودهنگام کنسول Xbox Series X را دریافت کرده‌اند. به طور مثال از یکی از این اشتباهات، یک خریدار به صورت تصادفی دستگاه را دریافت کرده است. حالا هم که گفته این یوتیوبر را بابت خرابی کنسول مشاهده می‌کنیم.

تصوير-کنسول-Xbox-Series-X-تيلنو

کلیت داستان از این قرار است که، فردی با نام PAPIGFUNK در YouTube در طی یک قرارداد به شرکت ایکس باکس، کنسول Xbox Series X را زودتر از موعد دریافت کرد. حالا وی این گزارش را داده است که کنسول در دسترسش خراب شده و هر تلاشی که برای روشن شدنش می‌کند صفحه سیاه به او نمایش داده می‌شود.

از طرفی به نظر می‌رسد که کمپانی مایکروسافت کنسول PAPIGFUNK را به علت نقض برخی مقررات قرارداد قفل کرده است. از این مقررات می‌توان به نشان دادن رابط کاربری (UI) و منوی ایکس باکس سری ایکس اشاره کرد که فرد اجازه انجام این کار را نداشته است.

برای خرید ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس وارد فروشگاه تیلنو شوید و این کنسول‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید..

همان طور که به نظر می‌رسد این اتفاق برای برخی از کاربران ترسناک است. در گذشته هم گفته شده بود که کنسول Xbox Series X بیش از حد داغ می‌کند ولی کمپانی مایکروسافت به سرعت ابهامات این قضیه رو رفع کرد. حالا هم به نظر می‌رسد که مشکلات PAPIGFUNK چیزی جز تحریم مایکروسافت برای او نیست تا موقعی که کنسول Xbox Series X عرضه جهانی شود.

کنسول-ايکس-باکس-سري-ايکس-تيلنو

حتی گفتن تمام این‌ها می‌توان گفت که اقدام کمپانی مایکروسافت، تنبیهی غلط بوده و تصور خرابی کنسول ایکس باکس سری ایکس را در ذهن مخاطبان به وجود می‌آورد. مایکروسافت می‌توانست به همین دلیل اقدامی قانونی علیه یوتیوب یا این کاربر (PAPIGFUNK) انجام دهد.

لازم به ذکر است که کنسول Xbox Series X (ایکس باکس سری ایکس) در تاریخ 10 نوامبر سال 2020 که چیزی به آن نمانده، عرضه جهانی می‌شود.

این را هم بگوییم که اگر قصد خرید این کنسول را داشتید، می‌توانید با قیمتی مناسب آن را از فروشگاه تیلنو خریداری فرمایید.

حالا وقت آن رسیده که دیگر تصمیم خود را بابت کنسول نسل جدیدی پر حاشیه‌مان بگیریم. به نظر شما دلایل اتفاقاتی که در بالا گفته شد چه می‌تواند باشد؟ آیا شما به خرید این کنسول فکر کرده‌اید؟

نظرتان را با کاربران و تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *