اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی, کنسول

بازی Assassin’s Creed Valhalla: محتویات پس از عرضه‌ی بازی مشخص شد

بازی Assassin's Creed Valhalla

همان طور که انتظار می‌رفت، بازی Assassin’s Creed Valhalla دارای محتویات پس از عرضه‌ی جالبی خواهد بود. دو بسته‌ی الحاقی پولی، به روز رسانی‌های رایگان، سفر به پاریس و ایرلند محتویات Post-Launch این بازی موردانتظار را تشکیل می‌دهند.

بازی Assassin's Creed Valhalla

مجموعه‌ی Assassin’s Creed در سال‌های اخیر همواره میزبان محتویات پس از عرضه‌ی مناسب و جذابی بوده است. این روند رو به جلو، از بازی Assassin’s Creed Origins شروع شد و در بازی Assasssin’s Creed Odyssey به اوج رسید. حال با توجه به اطلاعات، بازی Assassin’s Creed Valhalla هم قرار است ادامه‌ دهنده‌ی این راه باشد. یوبیسافت، با انتشار یک تریلر محتویات پس از عرضه‌ی این بازی را مشخص کرد که می‌توانید آن را از طریق این لینک مشاهده کنید.

والهالا هم مانند Origins و Odyssey، در ابتدا میزبان دو بسته‌ی الحاقی بزرگ پولی خواهد شد. Expansion Pack نخست با نام Wrath of the Druids در بهار سال ۲۰۲۱ در دسترس قرار خواهد گرفت. این بسته‌ی الحاقی، بازیکنان را به سرزمین ایرلند خواهد برد تا آن‌ها در طبیعت بکر و وحشی این کشور، به ماجراجویی بپردازند. داستان این Expansion Pack در مورد مبارزه با یک فرقه‌ی مذهبی و افراطی با نام Danu است. بازیکنان در این بسته‌ی الحاقی به تصرف قلعه‌ها، استاد شدن در زمینه‌ی قاچاق کالا و به دست آوردن اطمینان پادشاهان محلی خواهند پرداخت. ماجراجویی در ایرلند، مانند نسخه‌ی اصلی بازی در یک محیط Open World خواهد بود و بازیکنان می‌توانند از نقشه‌ی پرجزئیات ایرلند، نهایت لذت را ببرند. یوبیسافت در این چند سال احیر ثابت کرد که تخصص مناسبی در محتویات پس از عرضه دارد. از آن جایی که بسته‌های الحاقی ادیسی و اوریجنز به شدت جذاب و کامل بودند، انتظار می‌رود چنین سونوشتی هم منتظر بازی Assassin’s Creed Valhalla باشد. اگر قصد دارید با این بازی بیش‌تر آشنا شوید، می توانید به مطالعه‌ی ۱۵ نکته‌ای که باید در مورد بازی Assassin’s Creed Valhalla بدانید مراجعه کنید.

دومین بسته‌ی الحاقی که برای والهالا منتشر می‌شود، The Siege of Paris نام دارد و در تابستان سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. در این بسته‌ی الحاقی، بازیکنان به محاصره و حمله به شهر پاریس می‌پردازند تا نیروهای شاه Charles را از پا درآورند. در واقع، تسخیر پاریس یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای تاریخ وایکینگ‌ها خواهد بود و از این لحاظ، احتمالا با داستان و مبارزات به شدت جذابی روبرو خواهیم شد. هنگامی که بازیکن به لایه‌های این شهر نفوذ می‌کند، می‌تواند با مردم و افراد مختلف متحد شود تا پادشاهی فرانسه را از درون نابود کند.

شما می‌توانید با خرید Season Pass این بازی که قیمتی ۴۰ دلاری داره، به هر دو بسته‌ی الحاقی نام برده، دسترسی پیدا کنید. هم چنین باید اشاره کنیم آن دسته از بازیکنانی که نسخه‌ی Ultimate یا Gold بازی Assassin’s Creed Valhalla را خریداری کننند، می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی این دو Expansion Pack‌ بزرگ، بپردازند. Season Pass والهالا، علاوه بر این دو بسته‌ی الحاقی، شامل یک ماموریت جدید و خاص هم خواهد شد. نام این مرحله The Legend of Beowulf است که باید در طول آن به پیدا کردن و مبارزه با یک موجود عجیب غریب و مرموز، بپردازید. داستان این مرحله‌ی خاص، در خاک بریتانیا جریان دارد و به محص عرضه خود بازی، برای خریداران Season Pass در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Assassin's Creed Valhalla

در همین حال، علاوه بر محتویات پولی، بازی Assassin’s Creed Valhalla میزبان به روز رسانی‌های رایگانی هم خواهد شد. برای مثال، حالت Discovery Mode که در اوریجینز و ادیسی هم حضور داشت، در تاریخ نامشخص از سال ۲۰۲۱، در قالب یک به روز رسانی رایگان به این اثر اضافه خواهد شد. Discovery Tour حالتی است که بازیکن می‌تواند به عنوان یک گردشگر، وارد آن شود و با جزئیات مختلف، از افسانه‌ها گرفته تا جزئیات طراحی و ساخت بناها، آشنا شود. علاوه بر این حالت، یوبیسافت به روز رسانی‌های رایگان دیگری را هم برای بازی در نظر گرفته که به صورت فصلی، عرضه خواهند شد.

اولین فصل والهالا، در آذر ۹۹ (دسامبر ۲۰۲۰) شروع خواهد شد. این فصل محتویاتی مانند فرصت غارت مجدد شهرها و روستاها، یک محیط جدید در منطقه‌ی Ravensthorpe، یک محیط جدید در محل سکونت ایور (Eivor)، آیتم‌های تزئینی جدید برای کلاغ، اسب و کشتی را شامل خواهد شد. علاوه بر این محتویات، مهارت‌ها، آیتم‌ها و ابزارهای جدیدی هم به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد و بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. مورد دیگری که باید به آن اشاره کرد، اضافه شدن جشنواره‌ای به نام Yule است که هنوز از جزئیات اصلی آن خبر نداریم.

فصل سوم والهالا، در اسفند ۹۹ (مارچ ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد و جشنواره‌، آیتم‌ها و یک حالت جدید را در بر خواهد داشت. هم چنین، دو فصل دیگر هم برای بازی در نظر گرفته شدند، اما هنوز محتویات و تاریخ عرضه‌ی دقیق آن‌ها به صورت عمومی منتشر نشده است.

با توجه به این محتویات پس از عرضه، بازی Assassin’s Creed Valhalla‌ قرار است همین طور بزرگ و بزرگ‌تر شود. این اثر در زمان عرضه هم به اندازه‌ی کافی بزرگ و پرجزئیات خواهد بود اما قصد ندارد در همین نقطه متوقف شود؛ محتویات پس از عرضه می‌توانند این بازی را به کامل‌ترین شکل ممکن برسانند. از آن جایی که اتفاقات مشابهی برای بازی Assassin’s Creed Odyssey رخ داد، می‌توانیم حسابی برای والهالا و محتویان آینده‌ی آن، هیجان زده باشیم.

بازی Assassin's Creed Valhalla

اگر اخبرا دنیای بازی‌های ویدیویی را دنبال کرده باشید، احتمالا خبر دارید که چند روز پیش خبر تمام شدن روند توسعه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد. این بازی قرار است در تاریخ ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) برای ایکس باکس سریز ایکس و اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شحصی و Google Stadia منتشر شود. هم چنین، نسخه‌ی مخصوص پلی استیشن 5 دو روز بعد و همزمان با تاریخ عرضه‌ی خود کنسول، یعنی ۲۲ آبان منتشر خواهد شد.

در پایان اگر قصد دارید پیش از عرضه‌ی Valhalla به تجربه‌ی جدیدترین و یکی از موفق‌ترین بازی‌های مجموعه بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Assassin’s Creed Odyssey مراجعه کنید. برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla به فروشگاه تیلنو بروید و این بازی را با بهترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما در مورد محتویات پس از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla چیست؟ آیا این محتویات می‌توانند به هر چه بزرگ‌تر شدن بازی و درنهایت به موفقیت آن کمک کنند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gaming Bolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید