تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin's Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla محصول جدید استودیو یوبی سافت، جدیدترین بازی از فرانچایز اساسینز کرید محسوب می‌شود و قصد دارد تا همراه با شخصیت Eivor شما را به سرزمین‌های نورس و قلمرو وایکینگ‌ها ببرد. این بازی بزرگ‌ترین نسخه از مجموعه‌ی AC به حساب می‌آید و تمام‌ کردن بخش داستانی آن به تنهایی حدود ۴۰ ساعت زمان می‌برد. پس اگر می‌خواهید به هنگام تجربه‌ی خود از مراحل اصلی و فرعی، تمام تروفی‌های اثر جدید این استودیوی فرانسوی را نیز به دست بیاورید، با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Assassin’s Creed Valhalla همراه شوید.

پلاتینوم

طلا – ۱ تروفی

نقره – ۱۴ تروفی

برنز – ۳۵ تروفی

برای به دست آوردن تروفی پلاتینیوم این اثر، شما باید بیش از ۱۲۰ ساعت از وقت خود را به گشت و گذار و انجام مراحل بپردازید. همچنین درجه‌های سختی مختلف، تاثیری در روند جمع‌آوری تروفی‌ها ندارد و می‌توانید بازی را بر روی پایین‌ترین درجه‌ی سختی نیز به اتمام برسانید.

Viking Legend

تمام تروفی‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla را به دست بیاورید.

Disorder of the Ancients

تمام اعضای Order Of The Ancients را از بین ببرید. برای به دست آوردن این تروفی شما باید تمام ۴۵ نفر از اعضای این فرقه را بکشید. پیدا کردن این اعضا، نیاز به کمی گشت و گذار در نقشه دارد. (البته خود بازی راهنمایی‌هایی را در رابطه با مکان این شخصیت‌ها به شما می‌دهد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، کاراکتر‌های مد نظر را پیدا کرده و از بین ببرید.)

In the Footsteps of the Gods

مراحل و ماموریت‌های مربوط به مناطق Asgard و Jotunheim را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

As It Was Foretold

خط داستانی “The Prophecy” را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

England Subdued

آرک Hamtunscire را تکمیل کنید. این تروفی نیز با پیشرفت در داستان به صورت خودکار به دست می‌آید.

Overdesign II

زمانی در حال جنگ آتش گرفته‌اید، سه سرباز با درجه‌ی Hard را بدون شکستن سپر آن‌ها، از بین ببرید.

Completionist All the Way

تمام مناطق بازی را ۱۰۰ درصد تکمیل کنید. برای به دست آوردن این تروفی شما نیاز به پیداکردن تمام آیتم‌های جمع‌کردنی هر منطقه از نقشه‌ی بازی دارید. شما می‌توانید میزان پیشرفت خود را در هر منطقه، در Map بازی مشاهده کنید.

We’re in the End Game Now

به میزان قدرت ۲۸۰ در بازی برسید. شما در طول بازی، با جمع‌آوری XP از انجام اعمال مختلف Skill Pointهایی را دریافت می‌کنید که خرج‌کردن هر یک از آن‌ها یک عدد به میزان قدرت کلی شما اضافه می‌کند. از شروع تا اتمام بخش داستانی در مجموع شما صاحب ۱۸۰ اسکیل پوینت می‌شود و برای باقی آن‌ها، باید به انجام مراحل فرعی، فعالیت‌هایی که در نقشه‌ی بازی قابل انجام هستند و پیدا کردن Mysteriesها بپردازید.

Home Sweet Home

Settlement خود را تا سطح ۶ ارتقا دهید. با به اتمام رساندن بخش داستانی اصلی بازی، به صورت خودکار شما به سطح ۴ در این مورد می‌رسید. دو سطح باقی مانده را نیز باید با جمع‌آوری منابع مختلف و مورد نیاز که در دنیای بازی وجود دارد، ارتقا دهید.

Ultimate Refinement

یک بخش از تجهیزات خود را تا بالاترین سطح ارتقا دهید.

Full Mastery

یکی از Mastery Pointهای خود را خرج کنید. شما پس از رسیدن به سطح ۴۰۰ در بازی، پس از هربار لول‌آپ شدن به جای دریافت یک اسکیل پوینت، یک عدد Mastery Point را دریافت می‌کنید. با خرج کردن یکی از این امتیاز‌ها در درخت مهارت Eivor این تروفی را به دست بیاورید.

Slam Master

تمام Flytingsهای حاضر در بازی را تکمیل کنید. Flytingsها جزو دسته‌ی میستری‌ها قرار می‌گیرند و شما با پیشرفت در به دست آوردن آن‌ها، به نوعی فلای‌تینگ‌ها را نیز به دست می‌آورید.

Caladfwlch

شمشیر Excalibur را از داخل سنگ خارج سازید. در سطح نقشه‌ی بازی، ۱۱ صفحه‌ی باستانی وجود دارند که شما باید برای پیدا کردن شمشیر افسانه‌ای Excalibur آن‌ها را به دست آورید. پس از پیدا کردن این صفحات، شما باید به غار Myrddin’s بروید که در مکانش در نقشه مشخص شده است. پس از ورود به آن مکان، صفحات را در مکان لازم قرار دهید تا با شمشیر مواجه شوید. Excalibur را از داخل سنگ خارج کنید تا این تروفی این را به بیاورید.

The Hidden Truth

تمام قطعات ویدیویی را پیدا کنید و در نهایت نیز ویدیوی The Hidden Truth را تماشا کنید. پیدا کردن این قطعات جزو میستری‌ها محسوب می‌شود و پیشروی در پیدا کردن آن‌ها، قطعات ویدیو را نیز برای شما به همراه دارد.

Master Hunter

تمام حیوانات آلفا را از بین ببرید. تمام حیوانات افسانه‌ای که با نام Alpha در بازی شناخته می‌شوند، با گشت و گذار در نقشه پیدا می‌شوند. تنها مواردی باید مورد توجه قرار دهید، هم سطح بودن و توانایی شکست دادن آن حیوان توسط شما است.

Godly Reward

کلاه‌خود ثور (خدای رعد و برق) را به دست آورید. در اولین قدم شما باید Daughters of Lerion را شکست دهید تا سه عدد خنجر را دریافت کنید. مرحله‌ی دوم ورود به منطقه‌ی زیرزمینی در East Anglia است. آخرین کار نیز، قرار دادن این سه خنجر در مکان گفته شده و باز کردن صندوقی که حاوی کلاه‌خود این خدای نورس است.

The Saga Begins

بخش مقدمه‌ی بازی را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

To England

نروژ را ترک کنید و به انگلستان بروید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Hard Choices

آرک داستانی Grantebridgescire را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

The Order Is Revealed

آرک داستانی Lunden را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

The Good Saxon

آرک داستانی East Anglia را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

Take My Hand

آرک داستانی Cent را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

Calling in a Favor

آرک داستانی Suthsexe را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

The Enemy of My Enemy

آرک داستانی Wincestre را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

Rampage

اولین Raid خود را تکمیل کنید. این تروفی نیز با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید. البته اگر می‌خواهید زودتر این تروفی را به دست آورید، می‌توانید به علامت تبری که در نقشه‌ی بازی وجود دارد بروید.

It’s Alive

یک عدد Jomsviking در دهکده‌ی خود بسازید.

Tranquility

اولین پازل مربوط به سنگ‌های ایستا را حل کنید. در مسیر خود برای پیدا کردن میستری‌های بازی، می‌توانید این سنگ‌ها را پیدا کنید و با حل کردن پازل آن‌ها این تروفی را به دست آورید.

Equilibrium

سه عدد از چالش‌های Cairn را تکمیل کنید. این چالش‌ها نیز در دسته‌ی میستری‌ها قرار می‌گیرند.

Old School Treasure Hunt

۵ عدد صندوقچه‌ را از Hoardهای مختلف جمع آوری کنید. هوردها فعالیت‌هایی هستند که شما را به غارت پایگاه و مناطق دشمن می‌فرستند. با انجام هریک از آن‌ها حداقل به یک صندوقچه دست می‌یابید.

Skadi’s Hobby

۱۵۰ متر را بر روی برف سُر بخورید. پیشنهاد می‌کنیم که برای سهولت این تروفی، از کوه‌های شیب‌دار و کمی بلند استفاده کنید.

Witch Hunter

یکی از دختران Lerion را از بین ببرید. برای دریافت این تروفی تنها کافی است تا مکان یکی از شخصیت‌ها را پیدا کرده و آن را از بین ببرید. البته لازم به ذکر است که دختران لریون نیز جزو میستری‌ها محسوب می‌شوند.

Equine Attack

یکی از دشمنان را در حالی که سوار بر است هستید، Assassinate کنید. زمانی که بر روی اسب هستید، با فشار دادن دکمه‌ی دایره بر روی اسب بایستید و سپس با زدن دکمه‌ی R1 دشمن خود را بکشید.

Silent Viking

۱۰ دشمن را بدون شناسایی شدن، به صورت مخفیانه و پشت سر هم از بین ببرید.

Everyday Life

۱۰ عدد از رویداد‌های جهان بازی را انجام دهید. این رویداد‌ها با گشت و گذار در نقشه‌ی بازی و به صورت اتفاقی برای شما به وجود می‌آیند و معمولا مراحلی کوتاه و ساده هستند.

Row Rage

پنج قایق کوچک را با استفاده از کشتی خود، در زیر دو دقیقه نابود کنید. (لازم به ذکر است این تروفی فقط با استفاده از قابلیت Ram به دست می‌آید.)

A Picture of Grace

از روی ۳۰ آیتم شکستی عبور کنید.

Builder

Settlement خود را به سطح ۳ برسانید. این تروفی نیازی به تلاش شما ندارد و صرفا با پیشروی در داستان به صورت خودکار به دست می‌آید.

Pioneer

به منطقه‌ی Vinland (آمریکای شمالی) برسید.

Home Decor

تمام مکان‌هایی که در دهکده‌ی شما برای آیتم‌های تزئینی تعیین شده‌اند، با یک آیتم تزئینی پُر کنید.

Not the Norse You’re Looking For

به صورت موفقیت آمیز از یکی از مناطق دشمن با استفاده از مخفی‌شدن در بین راهب‌ها عبور کنید.

Face My Might

۸ قابلیت را آزاد کنید. با جمع آوری هشت اسکیل پوینت و خرج‌کردن آن‌ها این تروفی را به راحتی به دست می‌آید.

Flying Eivor

توسط یکی از دشمنان، ۳۰ متر پرتاب شوید!

Twinkle Twinkle

یک کرم شبتاب را در دهکده‌ی خود آزاد کنید. این حشرات در شب و به صورت کاملا اتفاقی ظاهر می‌شوند و شما باید حواس خود را برای پیدا‌کردن آن‌ها جمع کنید.

Archaeologist

تمام چالش‌های Roman collector را به اتمام برسانید. این چالش‌ها پس از ساخت یک موزه در دهکده‌ی خودتان آزاد می‌شوند. پس از ساخت موزه، باید در محیط بازی به گشت و گذار بپردازید تا آثار هنری رومی را پیدا کنید.

Orlog Champion

تمام بازیکنان Orlog در دنیای بازی را شکست دهید. اورلوگ یک مینی‌گیم فرعی در بازی است که می‌توانید در مناطق مختلفی از نقشه‌ی بازی، به انجام آن بپردازید.

Good Catch

از هر نوع ماهی، یک عدد را شکار کنید.

Is There Anybody Out There

مشعل‌های روشن نشده بر روی دیوار Hadrian’s Wall را روشن کنید.

It’s Not a Bug, It’s a Feature

اولین ناهنجاری Animus خود را تکمیل کنید. این تروفی در بخش میستری‌ها قرار می‌گیرد و در راستای به دست آوردن تروفی Completionist All the Way آن را به دست می‌آورید.

Seahorse

مجموعا سه کیلومتر را با اسب خود شنا کنید. در نظر داشته باشید که قبل از وارد شدن به یک رودخانه، باید قابلیت Swimming Lessons را در اسطبل دهکده‌تان خریداری کنید تا اسبتان توانایی شنا کردن را داشته باشد.

Dreamcatcher

۱۰ علامت نفرین را از بین ببرید. علامت‌های نفرین در بخش Artifactها دسته بندی می‌شوند.

Worthy

پتک ثور که Mjolnir نام دارد را به دست بیاورید. به دست آوردن این تروفی شامل پنج مرحله است:

  1. دختران لریون را از بین ببرید.
  2. در منطقه‌ی East Angelia کلاه خود ثور را به دست آورید. (بالاتر توضیح داده شده است.)
  3. تمام ۴۵ نفر از فرقه‌ی Order Of The Ancients را نابود کنید. (بالاتر توضیح داده شده است.)
  4. بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید.
  5. حال شما می‌توانید به شمالی‌ترین منطقه‌ی نروژ بروید و با استفاده از تجهیزات دیگر ثور که قبلا آن‌ها را پیدا کرده بودید، پتک این خدای باستانی را نیز به دست بیاورید.

اگر می‌خواهید نظر منتقدان را درباره‌ی اثر جدید یوبی سافت بدانید می‌توانید به مقاله‌ی بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla از دید سایت های معتبر مراجعه کنید. برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز می‌توانید فروشگاه تیلنو را انتخاب کنید.

خرید PS5 و خرید ایکس باکس سری ایکس در فروشگاه تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید این دو کنسول را تهیه کنید.

نظرات و دیدگاه خود را درباره‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla با تیم تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “راهنمای تروفی بازی Assassin’s Creed Valhalla

  1. مصطفی گفت:

    سلام من مرحله فکر کنم اخر باشه رو قسمت شهر hamtunscire میرم یک مرحلش میرم دیگه مرحله بعد واسم تارگتی نمیاره قدرت شهر ۳۳۰ هست قدرت من هم ۲۶۰ یعنی دلیلش کم بودن قدرت من کسی اگه میدونه لطفاً راهنمایی کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *