راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

کریتوس در جدیدترین ماجراجویی خود از قابلیت‌های زیادی برخوردار است که می‌تواند به لطف آن‌ها، دشمنان خود را با روش‌ها و حالات مختلفی به سمت اعماق جهنم بفرستد. استودیو Santa Monica این قابلیت‌ها یا Skillها را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که بتوانید مبارزات را کارگردانی کنید و با بهترین استایل ممکن به سلاخی دشمن بپردازید. در ادامه مقاله بهترین Skillهای بازی God of War Ragnraok شما را با این قابلیت‌ها آشنا خواهیم کرد.

بهترین قابلیت های بازی God of War Ragnarok

کریتوس (Kratos) به عنوان یک مبارزه همه فن حریف، بزرگ و قدرتمند تکنیک‌های مختلفی در چنته دارد که می‌تواند از آن‌ها برای قطعه قطعه کردن دشمنان خود استفاده کند؛ حال این قابلیت‌ها می‌توانند بیش‌تر بر پایه قدرت جلو بروند یا بر اساس ریتم و سرعت. اما نکته قابلیت توجه این است که شما برای آزاد کردن این قابلیت‌ها یا Skillها به مقادیر زیادی از XP نیاز دارید که در ادامه کشتن دشمنان و تکمیل ماموریت‌ها به دست می‌آید. اگر به خوبی در دنیای بازی بگردید و فعالیت‌های فرعی را انجام دهید، احتمالا بیش‌تر Skillها را تا آخرین لحظه داستان آزاد خواهید کرد.

با وجود اینکه می‌تواند اکثر این قابلیت‌ها را به دست آورید، اما برای تبدیل شدن به یک مبارزه بهتر باید از برخی از آن‌ها بیش‌تر استفاده کنید. علاوه بر این اگر یک سری Skillهای خاص را در ساعات ابتدایی شروع رگناروک به دست آورید، درگیری‌های بهتر و هیجان انگیزتری را به چشم خواهید دید. بنابراین بهتر است در حین ورود به بازی God of War Ragnarok تمرکز خود را روی به دست آوردن یک طیف از قابلیت‌های خاص بگذارید. اما این قابلیت‌ها کدام هستند؟ در ادامه بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت.

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

بهترین Skillهای گاد آف وار رگناروک کدام‌ها هستند؟

هر اسلحه‌ای در بازی God of War Ragnarok درخت مهارت‌های خاص خود را دارد. این بدان معنی است که شما می‌توانید XPهای خود را روی اسلحه مورد علاقه‌تان سرمایه گذاری کرده و XP کم‌تری را به اسلحه‌های دیگر اختصاص دهید. البته اگر حواس خود را جمع نکنید و به شکل نامتعادلی پیش بروید، تعادل میان قدرت اسلحه‌ها از بین می‌رود و نمی‌توانید به شکل استاندارد به مبارزه و پیشروی ادامه دهید.

با توجه به تمامی این بحث‌ها بهتر است تمرکز خود را روی اسلحه‌های مختلف پخش کنید و بیش از حد به یکی از آن‌ها نپردازید. ترکیب Skillهای مختلف دو اسلحه و استفاده همزمان از آن‌ها می‌تواند مبارزات هیجان انگیزی به وجود آورد تا به تماشای Comboها و نصف شدن دشمنان بشینید. در ادامه به معرفی بهترین قابلیت‌های هر اسلحه خواهیم پرداخت.

بهترین قابلیت‌های اسلحه Leviathan

قابلیت Glacial Permafrost

کار بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok را با Glacial Permafrost شروع می‌کنیم که برای دسترسی به آن باید ابتدا قابلیت Permafrost را آزاد کنیم. Permafrost به شما اجازه می‌دهد که تبر Leviathan خود را با قدرت سرما ترکیب کرده و آسیب بیش‌تری به دشمنان بزنید. حال اگر Skill بعدی با نام Glacial Permafrost را آزاد کنید، این قابلیت را به یک سطح دیگر می‌برید و می‌توانید بیش‌تر از هر زمان دیگری دشمن را با عنصر Frost نابود کنید.

فقط باید توجه داشته باشید که برای استفاده از Skill مورد بحث باید آن را شارژ کنید که ممکن است کمی سخت باشد. اما باور کنید که شارژ کردن قابلیت مورد بحث ارزشش را دارد و در حین استفاده، می‌توانید آسیب فزاینده‌ای بر پیکر دشمنان بزند. علاوه بر تمامی این بحث‌ها، Glacial Permafrost از لحاظ بصری فوق‌العاده چشم نواز بوده و در حین استفاده از آن، می‌تواند به خوبی قدرت پلی استیشن 5 را با چشم‌های خود ببینید.

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

 قابلیت Vengful Sickle و Freezing Throw

در حالی که مبارزات تن به تن و از فاصله نزدیک از هر چیزی قدرتمندتر است و می‌تواند توانایی بازوهای کریتوس را به تصویر بکشد، پرتاب تبر Leviathan و درگیری از راه دور هم مزایا و جذابیت‌های خود را دارد. در واقع شما می‌توانید با باز کردن دو قابلیت Freezing Throw و Vengful Sickle و پرتاب تبر لوایتان به سمت دشمن از راه دور از خجالت‌شان در آیید و دست‌های خود را به خون آلوده نکنید.

فقط باید توجه داشته باشید که حمله کردن از راه دور به اندازه مبارزات نزدیک قدرتمند نیست و می‌تواند ساده‌ترین مبارزه‌ها را چندین دقیقه به طول بکشد. بنابراین بهتر است تعادل میان این دو را حفظ کنید و بیش‌تر به درگیری‌های تن به تن و از راه نزدیک بپردازید. با این حال حمله از راه دور و پرت کردن لوایتان در حین مبارزه و باس فایت‌ها و هنگامی که مبارزات تن به تن فوق‌العاده خطرناک هستند، می‌تواند نجات دهنده و مفید باشد.

قابلیت Whirling Storm

Parry کردن و دفع حمله دشمنان در یک مدت زمان دقیق مشخص، کاری به مراتب سخت است و هر کسی نمی‌تواند از پس آن برآید. اگر شما هم در Parry کردن مشکل دارید و نمی‌توانید به خوبی از این مکانیک بهره ببرید، بنابراین باید تمرکز خود را روی جاخالی دادن یا Dodge کردن بگذارید. حال اگر رویه جاخالی دادن را در پیش گرفته‌اید و از این مکانیک زیاد استفاده می‌کنید، باید قابلیت Whrling Storm را در اولویت‌های خود قرار دهید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد پس از جاخالی دادن خیلی سریع به جریان مبارزه بازگردید و آسیب بیش‌تری به دشمنان بخت برگشته وارد کنید؛ آن هم بدون به وجود آمدن هیچ گونه تاخیری در روند درگیری.

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

قابلیت Serpent’s Snare

در این نقطه از مقاله بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok به Sperpent’s Snare می‌رسیم که به عنوان یک فینیشر فوق‌العاده قابلیت آسیب زدن به یک یا چند دشمن را به صورت همزمان دارد. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت آسیب قابل توجهی به دشمنان بزگ‌تر وارد کرده و دردسر بزرگی برای دشمنان کوچک‌تر درست کنید. در واقع هنگامی که Serpent’s Snare را روی یک دشمن ضعیف استفاده کنید، او به عقب پرت می‌شود و با منفجر شدن، آسیبی نسبی به سایر دشمنان هم می‌زند. البته باید بدانید که شارژ Skill مورد بحث کمی طول می‌کشد و ممکن است شما را بدون دفاع بگذارد؛ اما اگر نحوه استفاده صحیح از آن را یاد بگیرید غیرقابل توقف خواهید شد.

بهترین قابلیت های اسلحه Baldes of Chaos

قابلیت Furios Immolation

 قابلیت Immolation که روی Blades of Chaos قابل استفاده است، عملکرد مشابهی با Permafrost روی تبر Leviathan دارد و به شما اجازه می‌دهد آسیب قابل توجهی به دشمنان خود وارد کنید. تازه می‌توان گفت که Immolation قدرت بیش‌تر از Permafrost دارد و می‌تواند با عنصر آتش، رقبا را به خاکستر تبدیل کند. یکی از نقاط ضعف Blades of Chaos ضربات Melee به نسبت ضعیف آن است. حال اگر قابلیت مورد بحث را آزاد کنید این نقطه ضعف به دست فراموشی سپرده می‌شود تا بتوانید دشمنان اطراف خود را با نهایت خشونت بسوزانید.

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

قابلیت Chaotic Rampage

قابلیت دیگری که در این نقطه از بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok به آن اشاره می‌کنیم، Chaotic Rampage نام دارد. این قابلیت هم درست مانند Immolation ضعف Blades of Chaos در ضربات قدرتمند را می‌گیرد و آن را به یک فرصت بزرگ تبدیل می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از Chaotioc Rampage آسیب قابل توجهی به یک دشمن واحد بزنید و قسمت قابل توجهی از خط HP وی را از بین ببرید. استفاده از این Skill به شدت راه بوده و نیاز نیست برای یادگیری آن زمان زیادی بگذارید. علاوه بر این Chaotic Rampage شامل چند انیمشین مختلف هم می‌شود تا بتواند از لحاظ بصری هم در میدان رزم خودنمایی کند.

قابلیت Spinning Chaos

با وجود اینکه می‌توانید با استفاده از Blades of Chaos به چند نفر از دشمنان به صورت همزمان ضربه بزنید و تمرکز خود را پخش کنید، قادر به استفاده از آن برای مبارزات راه دور نیستید. به عبارتی دیگر کریتوس نمی‌تواند این اسلحه را مانند Leviathan به سمت دشمن پرت کند و سپس آن را برگردارند؛ چرا که زنجیرهای Blades of Chaos بُرد آن را محدود می‌کنند. بنا بر همین موضوع به قابلیتی نیاز دارید که شما را نسبت به دشمن نزدیک نگه دارد تا فاصله ایجاد شده به یک نقطه ضعف تبدیل نشود.

قابلیت Spinning Chaos دقیقا این نقطه ضعف را برطرف کرده و راه حل خوبی برای مقابله با آن در دسترس بازیکن می‌گذارد. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت پس از Evade کردن، به سمت دشمن بروید و با چرخاندن اسلحه‌های خود آن‌ها را به سمت هوا پرتاب کنید. Spinning Chaos در مواقعی که توسط خیل عظیم دشمنان محاصره شده‌اید بهترین عملکرد را دارد و می‌تواند جریان مبارزه را به صورت کلی دچار تحول کند.

بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok

جمع بندی

گاد آف وار رگناروک شامل قابلیت‌های متعددی می‌شود که سعی کردیم برخی از آن‌ها را در مقاله بهترین Skillهای بازی God of War Ragnarok معرفی کنیم. از جمله این قابلیت‌ها که به معرفی‌شان پرداختیم می‌توان به Spinning Chaos، Whirling Storm و Serpent’s Snare اشاره کرد که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. البته این Skillها در پایان روز سلیقه‌ای هستند و شاید شما با یک قابلیت دیگر که در این مقاله به اشاره نشد ارتباط بهتری برقرار کردید.

نظر شما در مورد بهترین قابلیت های گاد آف وار رگناروک چیست؟ شما با کدام یک از این Skillها ارتباط بیش‌تری برقرار می‌کنید؟ جای چه قابلیتی خالی است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *