اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

زره جدید و رایگان بازی The Witcher 3

زره بازی The Witcher 3

آپدیت نسل نهمی بازی The Witcher 3 یکی از بهترین عناوین جهان‌باز و نقش آفرینی چند سال اخیر را، با گرافیکی بهتر و مقداری محتوای جدید در اختیار هواداران قرار داده. به همین علت نیز هزاران بازیکن کامپیوتر‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی، برای تجربه‌ی دوباره‌ی داستان گرالت ریویا، به سراغ این اثر آمد‌ه‌اند و با یک استقبال خوب مشغول به تجربه‌ی این عنوان شدند. سی دی پراجکت رد (سازنده بازی) نیز جهت قدردانی از گیمر‌ها، یک زره جدید و البته رایگان در محیط بازی قرار داده که هرکسی می‌تواند آن را بدون چالشی سخت، بدست بیاورد. ما در این مقاله راهنمای موقعیت و آزاد کردن این زره را برای شما آماده کردیم، تا بتوانید بدون تلف کردن وقت آن را پیدا کنید و دوباره به دنیای وسیع ویچر ۳ برگردید. علاوه بر این زره، لباس‌های گرالت در سریال Witcher نیز به بازی اضافه شدند که راهنمای دریافت آن‌ها را  در این لینک برای شما قرار می‌دهیم.

چگونه زره رایگان و جدید بازی The Witcher 3 را باز کنیم؟

برای دریافت این جایزه رایگان، کافیست بازی خود را باز کنید و به Royal Palace in Vizima بروید. البته اگر در داستان بازی آنقدر پیش نرفته باشید، نمی‌توانید به این منطقه دسترسی پیدا کنید. برای کسانی که می‌توانند به این ساختمان بروند اما، باید بگوییم که قبل از رفتن، به Inventory خود و بخش Quest Items بروید و نامه‌ی ینیفر را مطالعه کنید. در این نامه موقعیت دقیق صندوقچه‌ی حاوی این جایزه‌ی رایگان مشخص شده است.

زره جدید و رایگان بازی The Witcher 3

اگر نامه ینیفر برای شما به اندازه کافی واضح نبود، می‌توانید با فردی که از کاخ ذکر شده محافظت می‌کند، صحبت کنید و او شما را به سمت این صندوقچه هدایت خواهد کرد. اگر این فرد را پیدا نکردید نیز نگران نباشید و به محض رسیدن به تخت پادشاهی کاخ، از درب سمت چپ آن خارج شوید و به حیاط بروید. از این نقطه مسیر مستقیم را تا انتهای دیگر حیاط دنبال کنید و وارد یک درب دیگر بشوید. سپس از آدمی که در این منطقه حضور دارد رد شوید و به اتاق آن نزدیکی بروید و صندوقچه‌ی مد نظر را باز کنید.

علاوه بر زره رایگان، یک نامه از ینیفر نیز پیدا خواهید که می‌توانید آن را دوباره در بخش Quest Items مطالعه کنید.

زره جدید و رایگان بازی The Witcher 3

دیگر محتویات صندوقچه

زره و تمام وسایل دیگری که در این صندوقچه پیدا می‌کنید همگی یک قسمت از ست Thousand Flowers هستند و شامل ۴ بخش یک زره و دو شمشیر می‌شوند:

  • Steel Sword: Sword of a Thousand Flowers
  • Silver Sword: White Widow of the Valley of Flowers
  • Chest: Armor of a Thousand Flowers
  • Gauntlets: Gauntlets of a Thousand Flowers
  • Trousers: Trousers of a Thousand Flowers
  • Boots: Boots of a Thousand Flowers

باید بگوییم که ممکن است بسته به لول گرالت هنگام باز کردن صندوقچه، بجای ست Thousand Flowers، یک ست دیگر یعنی White Tiger را بدست بیاورید. با این وجود به محتوای رایگان و قوی نمی‌توان اعتراض کرد و فقط باید از آن لذت برد. اگر نگران هستید که باید سیو جدیدی را برای دریافت این محتوا در کنسول نسل نهمی خود شروع کنید، باید بگوییم که سی دی پراجکت رد فکر این مشکل را کرده و شما می‌توانید به کمک این آپدیت نسل نهمی، سیو‌های خود در دیگر پلتفرم‌ها را منتقل کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *