راهنمای بازی‌های موبایل, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش, موبایل

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

از زمان محبوبیت وارزون یک در دوران کرونا بود که شایعاتی مبنی بر انتشار این اثر بر روی تلفن‌های همراه شنیده شد. پس از گذشت مدت زمانی زیاد و عرضه‌ی دو وارزون دیگر برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی، چند وقتی است که به صورت محدود شاهد انتشار نسخه‌ی موبایلی این عنوان هستیم. از آنجایی که کال آف دیوتی موبایل برای کاربران ایرانی محبوبیت بالایی دارد و همین باعث محبوبیت دیگر عناوین اکتیویژن برروی موبایل هم می‌شود، تصمیم گرفتیم راهنمای بهترین اسلحه های بازی وارزون موبایل را برای شما آماده کنیم تا چه در فواصل نزدیک و چه در فواصل دور بتوانید دشمنان خود را نابود کنید.

بهترین اسلحه‌ها برای فواصل نزدیک در وارزون موبایل

سلاح‌های این لیست برای فواصل نزدیک فوق‌العاده هستند و به همین روی، بیشتر به کسانی پیشنهاد می‌شوند که درگیری را به صبر کردن ترجیح می‌دهند. البته که در هر لوداوت وارزون، باید یک نزدیک زن و یک دور زن همراه خود داشته باشید.

سلاح ISO 45

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

ISO 45 بهترین اسلحه‌ی ممکن برای دشمنان نزدیک به حساب می‌آید و از آنجایی که از آخرین سلاح‌هایی بود که برای وارزون اصلی منتشر شد، آنقدر نرف و یا همان ضعیف نیز نشده است. ایسو، سرعت تیر زدن یا همان Fire Rate بالایی دارد و تا فاصله‌ی ۸ متر را با ۳۰ دمیج نابود می‌کند. این مقدار دمیج در کنار مقدار تیر بالایی که از ISO45 در هر لحظه خارج می‌شود، با یک لوداوت خوب هر کسی حتی برخی اوقات در فواصل دور، را به دردسر می‌اندازد.

سلاح Lachman Sub

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

با وجود آن که در نگاه اول Lachman Sub اسم عجیبی دارد اما کمتر کسی است که با آن آشنایی نداشته باشد. این سلاح در حقیقت همان MP5 به حساب می‌آید که نه فقط در کال آف دیوتی، بلکه در تمامی بازی‌ها قابل اعتماد است. این اسلحه نیز سرعت تیراندازی بالایی دارد (800rpm) و تا فاصله ۸ متر با هر تیر ۳۵ دمیج وارد می‌کند. تنها دلیلی که باعث می‌شود Lachman Sub در رده دوم قرار بگیرد، سرعت بالای ISO 45 به حساب می‌آید که تقریبا ۱۰۰ واحد بیشتر است.

سلاح Vel-46

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

Vel 46 یکی دیگر از اسلحه‌های آشنای وارزون به حساب می‌آید که به دلایل مختلف اسم اصلی خود یعنی MP7 را از دست داده است. این سلاح بخاطر داشتن دمیج ۲۶ تا فاصله‌ی ۱۳ متری و البته سرعت تیر زدن بالا (952rpm) در لیست بهترین اسلحه های وارزون موبایل قرار می‌گیرد. البته که بهترین نکته‌ی آن در مقایسه با دو مورد دیگر لیست، لگد پایینش است که در درگیری‌های نزدیک و در برخی لحظات حساس به شما کمک شایانی می‌کند.

بهترین اسلحه‌ها برای فواصل دور در وارزون موبایل

سلاح‌های این بخش، برای فواصل دور مناسب هستند و به همین دلیل و بر خلاف قسمت قبلی، به لگد پایین و البته سرعت تیر زدن متوسط، نیاز دارند.

سلاح Cronen Squall

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

Cronen Squall درست به مانند اولین سلاح بخش نزدیک زن، اخیرا به وارزون اضافه شده است و به همین دلیل نرف یا ضعیف نشده. دقت بالا، لگد پایین و البته کشتن دشمنان در کمترین زمان، از ویژگی‌های برتر آن هستند. این Battle Rifle تا فاصله ۳۱ متری به بازیکنان ۳۷ دمیج وارد می‌کند و با Fire Rate بسیار خوبی که دارد (674rpm) به معنای واقعی، آن‌ها را ذوب می‌کند. دیگر نکته‌ی مثبت Cronen Squall آن است که در فواصل نزدیک نیز در صورت الزام، عملکرد خوبی به جای می‌گذارد.

سلاح Taq-V

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

Scar-H یا همان Taq-V یکی دیگر از تفنگ‌هایی است که در هر بازی‌ای قدرتمند به حساب می‌آید. این اسلحه آنقدر خوب عمل می‌کند که حتی در جدیدترین نسخه‌ی وارزون همچنان توسط بسیاری استفاده می‌شود. ۴۲ دمیج آن تا فاصله ۳۱ متر که بسیار زیاد است، همراه با Fire Rate متوسط، همگی باعث می‌شوند که این سلاح بهترین گزینه برای فواصل دور باشد. دلیل قرار گرفتن Taq-V در رتبه دوم اما به دلیل آن است که کنترل کردن لگدش کار هرکسی نیست و فقط افراد با تجربه می‌توانند به استفاده از آن بپردازند.

سلاح HCR 56

بهترین اسلحه های وارزون موبایل

بدون شک HCR 56 به علت Mobility بالایی که نسبت به دیگر هم نوعان خود دارد، تنها رگبار یا همان LMG لیست بهترین اسلحه های وارزون موبایل ما خواهد بود. این اسلحه تا فاصله ۲۵ متر دمیج نسبتا پایین ۲۸ را وارد می‌کند و با تعداد تیر بالا و Fire Rate خوبی که دارد دشمنان را به دردسر می‌اندازد. نکته‌ای که شاید باعث شود HCR 56 را امتحان کنید، آن است که بر خلاف تمامی گزینه‌های لیست ما، فواصل متوسط را در یک چشم به هم زدن، نابود می‌کند.

در این نقطه به پایان لیست بهترین اسلحه های وارزون موبایل می‌رسیم. اگر اسنایپرهای محبوب خود را نمی‌بینید نگران نباشید، ما قصد داریم در مطلب بعدی، بهترین اسنایپرها را به علاوه‌ی بهترین سلاح‌هایی که می‌توانید در کنارش بیاورید، معرفی کنیم. اگر چیز زیادی از وارزون موبایل نمی‌دانید، سری به مقاله‌ی تمام آنچه که از وارزون موبایل می‌دانیم بزنید. اگر راهنمای دیگری از این بازی نیز می‌خواهید حتما در بخش نظرات به ما بگویید تا در اسرع وقت آن‌ها را آماده کنیم.

منبع: Zilliongamer

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *