راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای چالش های هفتگی فورتنایت (هفته اول تا پنجم سیزن ۲ از چپتر ۳)

چالش های هفتگی فورتنایت

چالش‌های هفتگی جدید سیزن ۲ از چپتر سوم فورتنایت در دسترس قرار گرفته‌اند که شامل چالش‌های مختلفی می‌شوند. اگر قصد تکمیل این چالش‌ها و به دست آوردن مقدار زیادی XP را دارید، با راهنمای چالش‌های هفتگی فورتنایت وب سایت تیلنو همراه شوید.

بالاخره آپدیت سیزن دوم از چپتر سوم بازی Fortnite منتشر شد که در آن شاهد حضور دو کاراکترمعروف دکتر استرنج (Doctor Strange) و آرون دیویس یا همان پرولر (Prowler) از دنیای مارول هستیم. علیرقم تکراری بودن فرآیند بازی فورتنایت و تمامی بازی‌های Battle Royal که تنها هدف اصلی بقا و اول شدن در یک تورنمت بی‌رحم صد نفره است، این بار شرکت Epic Games سنت شکنی کرده و با راه اندازی سرویس  Battle Pass که شامل تعداد زیادی کاراکتر و اسکین اسلحه و پیک اکس می‌شود، باعث به وجود اومدن چالش‌های متفاوت و گاها سختی شده است. حال بدین وسیله، بازی فورتنایت از حالت یک نواختی خارج شده و باعث سرگرم شدن پلیرهای این بازی محبوب می‌گردد.

همانطور که می‌دانید برای به دست آوردن آیتم‌های Battle Pass باید چالش‌های هفتگی این بخش را انجام دهید تا بدین صورت مقادير زيادي XP را جمع کنید و آیتم‌های بیش‌تری به دست آورید. در این نقطه باید اشاره کنیم که اگر قصد دارید آیتم‌های تزئینی بیش‌تری در بازی Fortnite به دست آورید، می‌توانید به صفحه خرید باندل Fortnite: The Last Laugh برای PS5 مراجعه کنید.

همچنین از آنجایی که چالش‌های هفتگی این سیزن تا پایان فصل در دسترس قرار دارند، می‌توانید همواره به تکمیل آن‌ها بپردازید. در ادامه به سراغ راهنمای چالش‌های هفتگی فورتنایت خواهیم رفت.

چالش‌های هفته اول سیزن ۱ چپتر ۳ فورتنایت

توضیحات نام چالش
۵۰۰ واحد شمش طلا را خرج کنید Spend Bars (0/500)
در یک مسابقه، یک Drum Shotgun و یک Combat SMG پیدا کنید Collect a Drum Shotgun and a Combat SMG in a single match (0/2)
در عرض 3 ثانیه پس از دویدن، به یک دیوار آویزان شوید (سه بار این کار را تکرار کنید) Mantle onto a ledge within 3 seconds of sprinting (0/3)
برای تعمیر وسیله نقلیه از Repair Torch استفاده کنید Use a Repair Torch to fix a vehicle (0/200)
Chestها را در کشتی‌های هوایی نیروهای IO باز کنید Search chests on IO Airships (0/3)
به نیروهای IO حدود ۵۰۰ واحد صدمه بزنید Deal damage to IO Forces (0/500)
به وسیله یک توپ جنگی (Siege Cannon)، خود را ۱۵۰ متر به جلو پرتاب کنید Launch yourself 150 meters from a Siege Cannon (0/150)
جعبه‌های مهمات یا Chestها را در مکان‌های نام‌گذاری شده باز کنید Search chests or ammo boxes at named locations (0/10)
با استفاده از یک Shotgun یا SMG به حریفان ۱۰۰۰ واحد آسیب بزنید Damage opponents with a shotgun or SMG (0/1000)

خوب همانطور که می‌بینید چالش‌های هفته اول فورتنایت بسیار ساده و راحت هستند و برای انجام دادن‌شان فقط نیاز به حوصله و صبر دارید. چالش اول به همان اندازه که به نظر می‌رسد آسان است، شما ابتدا باید با انجام دادن ماموریت‌ها یا دريافت جوایز، شمش‌های طلا را جمع آوری کنيد. پس از جمع‌آوری، شما می‌توانيد به یک NPC مراجعه كنيد تا شمش‌های طلاي خود را برای خرید یک اسلحه جدید يا برای ارتقای اسلحه‌های خود خرج کنيد، حتی می‌توانید NPC ها را به صورت مزدور به خدمت بگیرید. چالش دوم ممکن است زمان زیاد یا کمی را از شما بگیرد، در واقع این به شانس و مهارت و سرعت عمل شما بستگی دارد. استراتژی توصیه شده برای تکمیل چالش دوم این است که قید برنده شدن در یک مسابقه را بزنید و فقط وقت خود را برای پیدا کردن لوت باکس‌ها و اسلحه‌های مورد نظر بپردازید تا به دو اسلحه Drum Shotgun و SMG Combat برسید. در چالش سوم شما باید مکانی با کلبه‌های سر راهی پیدا کنید که دیوار کوتاهی دارند؛ زیرا دویدن و پریدن روی آن‌ها ساده‌ترین کاری است که شما می‌توانید انجام دهید و همچنین می‌توانید این چالش را در یک جلسه به پایان برسانید. خب هنگامی که یک دیوار را پیدا کردید، اگر کنسول پلیر هستید باید با فشار دادن آنالوگ L3 و پرش روی دیوار به سمت آن بپرید و اگر PC پلیر هستید با فشار و نگه داشتن دکمه Shift و  بعد دکمه Space می‌توانید این کار را انجام دهید. شما در اصل باید سه بار این کار را انجام دهید تا چالش را تكميل کنید.

چالش چهارم به عنوان یک چالش جدید در سیزن دوم از فصل سوم این بازی معرفی شده که تا حدودی هم دشوار به نظر می‌رسد؛ زیرا تا حالا نمونه‌ی مشابهی در انجام چالش‌ها نداشته است. اما نگران نباشید، ما به شما کمک می‌کنیم تا این چالش را هم مانند چالش‌های قبلی با موفقیت پشت سر بگذارید. آیتم Repair Torch اساسا مانند Med Mist عمل می‌کند، شما می‌توانید آن را به سمت وسیله نقلیه آسیب دیده‌تان نشانه بگیرید و مقدار خسارت وارده به وسیله نقلیه‌تان را بازسازی کنید. Repair Torchها این توانایی را دارد که 200 واحد از آسيب وارد شده به وسیله نقیله را تعمیر کند. حالا  شما باید از  Repair Torchها برای تعمیر وسیله نقلیه آسیب دیده تان استفاده کنید تا این چالش تکمیل شود. حالا سراغ چالش پنجم برویم، برای انجام دادن این چالش نسبتا آسان فقط باید روی کشتی‌های هوایی نیروی‌هایی IO که در مکان‌های مختلفی روی نقشه حضور دارند، فرود بیاید. زمانی که روی کشتی هوایی فرود آمدید، باید برای تکمیل این چالش سه صندوق یا Chest را باز کنید. حالا می‌رویم سراغ چالش ششم، این چالش را می‌توانید همراه با چالش قبلی تکمیل کنید، هنگام فرود بر روی کشتی هوایی و پیدا کردن Chestها، می‌توانید به سراغ نیروهای سازمان IO که در کشتی حضور دارند بروید و آن‌ها را شکست دهید و بدین گونه چالش را کامل کنید. برای تکمیل چالش ششم باید 500 واحد آسیب را به نیروهای IO وارد کنید، البته مراقب مهمات‌ خود باشید تا با مشکل کمبود تیر مواجه نشوید. برای حل چالش هفتم که انصافا هم خیلی هیجان انگیزه است، باید ابتدا به سمت مکان Daily Bugle بروید؛ زیرا Siege Canonها را می‌توانید در آنجا پیدا کنید. پس از سوار شدن روی یک Canon Siege، اگر کنسول پلیر هستید برای کاربران پلی استیشن L2 و برای کاربران ایکس باکس LT و اگر PC پلیر هستید راست کلیک کنید؛ اما توجه داشته باشید که قبل از شلیک به سمت یک منطقه باز نشانه بگیرید تا بتوانید بیشترین مسافت را طی کنید. چالش هشتم هم بسیار ساده است. شما باید به دنبال Ammo Boxها یا Chestها در مکان‌هایی که توسط بازی مشخص شده بروید و مهمات مورد نیاز را بردارید. این کار را ده بار انجام دهید. چالش نهم هم کاملا واضح است شما باید یا با شاتگان یا با اسلحه SMG به نگهبانان درون بازی شلیک کرده و 1000 واحد آسیب را به آن‌ها وارد کنید.

در تیلنو بخوانید:

آموزش فورتنایت: چگونه به Victory Royale نزدیک‌تر شویم؟

مرور شایعات بازی GTA 6؛ مواردی که امیدواریم حقیقت داشته باشند

۷ نکته و ترفند برای تازه‌کاران بازی Battlefield 2042

چالش‌های هفته دوم سیزن ۱ چپتر ۳ فورتنایت

توضیحات نام چالش
با تانک مسافت 300 متری را طی کنید. Travel in a tank (0/300)
با یک اسلحه Exotic به نیروهای مخالف شلیک کنید Damage opponents with an Exotic weapon (0/150)
از مکان‌های Sanctuary، Tilted Towers و Command Cavern دیدن کنید Visit Sanctuary, Tilted Towers, and Command Cavern (0/3)

در عرض 5 ثانیه پس از دویدن به وسیله شاتگان به دشمنان آسیب وارد کنید

  Deal shotgun damage to opponents within 5 seconds of sprinting (0/200)
یک اسلحه Rare، Epic، Legendary یا Exotic را از Vending Machineها تهیه کنید Purchase a weapon of Rare or higher rarity from a vending machine (0/1)
سازه‌ها را با استفاده از مواد منفجره از راه دور تخریب کنید Destroy structures using Remote Explosives (0/25)
در هنگام سر خوردن یک اسلحه را بردارید Collect a weapon while sliding (0/1)
با استفاده از یک Sniper Rifle به دشمنان ۵۰۰ واحد آسیب بزنید Damage opponents with a Sniper Rifle (0/500)
یک Chest را در عرض ۱۰ ثانیه پس از فرود روی زمین باز کنید (این کا را سه بار انجام دهید) Search chests within 10 seconds of landing (0/3)

خب همانطور که می‌بینید چالش‌های هفته دوم بازی فورتنایت همانند هفته اول بسیار ساده و راحت هستند و برای انجام دادن آن‌ها فقط  نیاز به حوصله و صبر دارید. پس بی‌مقدمه می‌رویم سراغ چالش‌های هفته دوم. چالش اول همانطور که از توضیحاتش پیدا است باید یک تانک را پیدا کنید و مسافت 300 متری را با آن طی کنید تا این چالش انجام شود. برای انجام چالش دوم باید یک اسلحه Exotic پیدا کنید و با استفاده از آن به دشمنان ۱۵۰ واحد آسیب بزنید. چالش سوم نیز امکان دارد مقداری وقت گیر باشد و باید قید یک مسابقه را بزنید تا بتوانید این چالش را انجام دهید. برای این چالش باید از سه مکانِ Sanctuary ، Tilted Towers و Command Cavern دیدن کنید تا چالش با موفقیت انجام شود. همان‌طور که گفتیم این چالش مقدار زیادی از وقت شما را می‌گیرد، پس برای انجام دادن آن شکیبا باشید. حالا نوبت به چالش چهارم رسیده که در این چالش باید در عرض 5 ثانیه بعد از دویدن به وسیله‌ی اسلحه شاتگان به حریفان خود شلیک کنید. برای تکمیل چالش پنجم، باید به یک Vending Machine مراجعه کرده و از آن یک اسلحه Rare، Epic، Legendary یا Exotic بخرید. چالش ششم هم برای کسانی است که عاشق خرابکاری هستند. در این چالش باید به وسیله بمب‌های C4 که در بازی به صورت فراوان یافت می‌شوند سازه‌هایی که توسط حریفان ساخته شده است را تخریب کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید، می‌توانید امتیاز چالش ششم را بدست آورید. چالش هفتم هم اصلا نیاز به توضیحات اضافه ندارد. برای آن به مکانی که در آن اسلحه یافت می‌شود بروید و قبل از اینکه اسلحه را بردارید به سمت اسلحه سُر بخورید و در هنگام سر خوردن اسلحه را بردارید. چالش هشتم که انصافا هم سخت می‌باشد باید به وسیله یک Sniper Rifle یا تک تیرانداز 500 واحد به حریفان خود آسیب وارد کنید. اینکار ممکن است مقداری دشوار باشد، البته به موقعیت شما در صحنه نبرد و شانس و مهارت شما نیز بستگی دارد. چالش نهم نیز نیاز به سرعت عمل شما دارد و باید در مناطقی فرود بیاید که در آن Chest و Ammo Box به صورت فراوان یافت می‌شود. این کار را باید بعد از ده ثانیه از فرودتان انجام دهید.

چالش‌های هفته سوم سیزن ۲ چپتر ۳ فورتنایت

توضیحات عنوان چالش
به حریفان از فاصله ۳۰ متری یا بیش‌تر با اسلحه Revolver آسیب وارد کنید Damage opponents from 30 or more meters with the Revolver (0/100)
در یکی از دو مکان Synapse Station یا The Daily Bugle به حریفان آسیب وارد کنید Deal damage to Opponents at Synapse Station or The Daily Bugle (0/75)
در فاصله ۱۰ متری یک NPC شروع به Emote کنید Emote within 10m of a character
با مصرف مواد خوراکی Shield به دست آورید Gain shields by consuming foragables (0/50)
وسیله نقلیه را به وسیله یک Cow Catcher ارتقا بدید Mod a vehicle with the Cow Catcher (0/1)
سه chests و ammo boxes را در پایگاه‌های IO باز کنید Search chests and ammo boxes at IO Outposts (0/3)
از Ascender در مکان‌های Speedway Chonker و Command Cavern استفاده کنید Use an Ascender at Chonker’s Speedway and Command Cavern (0/2)

خب همانطور که می‌بینید چالش‌های هفته سوم نیز مانند چالش‌های هفته پیش بسیار ساده و راحت هستند و تنها نیاز به صبر و حوصله دارند. پس بدون مقدمه گویی می‌رویم سراغ چالش اول. برای تکمیل چالش اول ابتدا به وسیله یک اسلحه Revolver به سمت یک NPC یا بازیکن از فاصله 30 متری 100 واحد آسیب وارد کنید. همچنین نیازی نیست که این کار را به یک باره انجام دهید، بنابراین، اگر در حین انجام چالش جان خود را از دست دادید، می‌توانید در نوبت بعدی از جایی که متوقف شده‌اید کار را ادامه دهید. برای انجام چالش دوم، باید به یکی از دو منطقه‌ی Synapse Station یا The Daily Bugle بروید و به دشمنان خود ۷۵ واحد آسیب بزنید. از آنجایی که این مکان‌ها، مکان‌های ثابت فرود اکثر بازیکنان هستند، احتمالاً بتوانید این چالش را بدون مشکل انجام دهید. پیشنهاد ما به فرود آمدن بر روی کشتی هوایی نیروهای IO است، زیرا مملو از اسلحه خواهد بود. پس یک اسلحه‌ را به دلخواه بردارید و با آن به سراغ پلیرها بروید. چالش سوم نیز خیلی راحت است. باید از فاصله ده متری یک ان پی سی، شروع به Emote کنید تا این چالش تکمیل شود. جهت سهولت انجام دادن این چالش،  مکان حضور NPC ها را در جدول زیر برای شما مخاطب‌های عزیز جمع آوری کرده‌ایم.

محل اقامت NPC نام NPC
شمال منطقه‌ی  Sanctuary The Visitor
  Seven Outpost ها Agent Jones
آپارتمان‌های نزدیک منظقه‌ی  Daily Bugle Peely
Camp Cuddle Cabin Metal Team Leader
Camp Cuddle Cuddlepool
در منطقه‌ی Joneses Bunker Jonesy
در منطقه‌ی Joneses Ludwig
در منطقه‌ی Joneses Mullet Marauder
در منطقه‌ی Joneses Jonesy the First
در منطقه‌ی Camp Cuddle Cabin Cuddle Team
 درمنطقه‌ی Camp Cuddle Cabin Quackling
 در قسمت Seven Outpost ها The Imagined
 در منطقه‌ی Synapse Station The Scientist
در منطقه‌ی Sanctuary The Foundation
شمال منطقه‌ی Sanctuary The Origin
در منطقه‌ی Joneses The Brainiac

برای انجام چالش چهارم باید 50 درصد از Shield خود را به وسیله خوردن قارچ‌های Shield ساز به دست آورید. برای سهولت در انجام دادن این چالش، پیشنهاد ‌می‌کنیم که در شرق منطقه‌ی Tilted Towers در قسمت اسکله فرود ‌بیاید، زیرا مقدار زیادی قارچ Shield ساز در آنجا موجود است و شما می‌توانید با خوردن این قارچ‌ها این چالش را تکمیل کنید. در چالش پنجم باید یک Cow Catcher را روی وسیله نقلیه قرار دهید. آیتم Cow Catcher را معمولا می‌توان در جعبه ابزارهای قرمز و نزدیک پمپ بنزین‌ها یافت. به محض اینکه یک Cow Catcher را پیدا کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی ماشین بیندازید و آن را شخصی‌سازی کنید. چالش ششم را به کرات در چالش‌های هفتگی قدیمی‌تر توضیح داده‌ایم. برای انجام چالش ششم باید سه Chest و Ammo Box را در پایگاه‌های IO Outpost باز کنید.

برای تکمیل چالش هفتم از آیتم Ascender که نوعی Zip Line محسوب ‌می‌شود استفاده کنید. این آیتم را در نزدیکی کوه‌ها و صخره‌ها می‌توانید بیابید. از Ascender در دو مکان Chonker’s Speedway و Command Cavern باید استفاده کنید. چالش آخر نیز با موفقیت انجام شد.

چالش‌های هفته چهارم سیزن ۲ چپتر ۳ فورتنایت

توضیحات عنوان چالش
در آسمان به وسیله جت پک 100 متر پرواز کنید Travel in the air with a Jetpack (0/100)
از راننده اتوبوس تشکر کنید و سپس جزو 25 نفر برتر، بازی را به پایان برسانید Thank the bus driver and then finish top 25 (0/2)
به وسیله یه Battle Bus از سه پمپ بنزین مختلف دیدن کنید Visit Gas Stations in a Battle Bus (0/3)
سه بار با استفاده از نارنجک Shockwave چند ثانیه پرواز کنید Get seconds of airtime after being hit by a Shockwave Grenade (0/3)
در یک مسابقه واحد سه نفر از نیروهای IO را بکشید Eliminate IO Forces within a single match (0/3)
یک ماهی Thermal را صید کنید Catch or collect a Thermal Fish (0/1)
در عرض 30 ثانیه پس از فرود، یک Bounty را از تابلوی اعلانات Bounty بردارید Accept a bounty from a bounty board within 30 seconds of landing (0/1)
به وسیله Pickaxe خود به دشمنان 75 واحد آسیب بزنید Deal damage to opponents with a harvesting tool (0/75)
در دو منطقه Shifty Shafts و Camp Cuddle سه Ammo Box را پیدا کنید Search ammo boxes at Shifty Shafts or Camp Cuddle (0/3)

خوب همانطور که دیدید چالش‌های هفته چهارم نیز همانند چالش‌های هفته قبل بسیار ساده هستند و فقط نیاز به تمرکز و حوصله دارند. پس بدون مقدمه گویی می‌رویم سراغ چالش‌های این هفته.

در چالش اول به وسیله یک جت پک باید مسافتی را در آسمان پرواز کنید تا چالش تکمیل شود. در چالش دوم باید در دو مسابقه متفاوت از راننده اتوبوس قبل از پرش تشکر کنید. برای اینکار اگر کنسول پیلر هستید باید با زدن دکمه D-Pad پایین کنترلر (در هر دو کنسولی XBOX وPlayStation  فرقی نمی‌کند)، و اگر PC پلیر هستید با زدن دکمه حرف B این کار را انجام دهید. بعد از انجام دادن مرحله اول این چالش، سعی کنید در دو نوبت جزو 25 نفر برتر باشید تا این چالش تکمیل شود. استراژی پیشنهادی ما این است تا جای ممکن از حضور در مناطقی که احتمال درگیری زیاد است اجتناب کنید و در مناطق خلوت پنهان شوید تا بتوانید جز 25 نفر باقی مانده باشید. در چالش سوم باید به وسیله یک Battle Bus که در دو منطقه Sanctuary  و Synapse Station پیدا ‌می‌شود از سه پمپ بنزین دیدن کنید تا این چالش تکمیل شود. حال نوبت چالش چهارم است. برای انجام دادن این چالش ابتدا آیتم نارنجک‌های Shockwave را پیدا کنید، بعد نارنجک را نزدیک خود پرتاپ کنید تا بعد از انفجار شما را به یک طرف پرت کند. برای تکمیل چالش پنجم در ابتدا باید مهمات زیادی را جمع آوری کنید تا در حین انجام چالش با مشکل مواجه نشوید. بعد از اینکه مهمات کافی را داشتید، باید به سراغ نیروی‌های IO بروید و آن‌ها را از بین ببرید تا چالش تکمیل شود.

در چالش ششم شما نیاز به یک قلاب ماهی گیری دارید تا از دریاچه‌های متعدد درون بازی یک عدد ماهی Thermal را صید کنید. ممکن است این چالش مقداری وقت گیر باشد، پس برای تکمیل آن صبور باشید. در چالش هفتم نیاز به سرعت عمل داریم، برای انجام این چالش 30 ثانیه پس از فرودتان به سمت یک تابلوی Bounty مراجعه کنید و چالش انجام کشتن یک حریف را بپذیرید و به سراغ حریف که توسط بازی انتخاب شده است بروید و او را از بین ببرید تا این چالش تکمیل شود. چالش هشتم تا حدودی به شانس و مهارت نیاز دارد. این چالش از شما می‌خواهد که با Pickaxe یا همان سلاح سردی که در دست کارکترها است به حریفان خود صدمه بزنید. سعی کنید تا جای ممکن جایی فرود بیاید که هیچکس اسلحه به دست ندارد تا بتوانید به حریفان راحت صدمه بزنید. در چالش نهم که آخرین چالش این هفته محسوب ‌می‌شود باید در دو منطقه‌ی Shifty Shafts و Camp Cuddle به دنبال Ammo Box  باشید. زمانی که توانستید سه جعبه مهمات را پیدا کنید، این چالش تکمیل ‌می‌شود.

چالش‌های هفته پنجم سیزن ۲ چپتر ۳ فورتنایت

با Heavy Sniper به وسایل نقلیه حریفان 600  واحد آسیب وارد کنید Damage opponent vehicles with the Heavy Sniper (0/600)
بدون آنکه آسیب ببینید، از یک سازه‌ی 10 طبقه‌ای یا بیش‌تر بپرید Fall 10 stories or more without taking damage (0/1)
در یک بازی سه بار از آیتم Small Shield استفاده کنید Gain shield from Small Shield Potions in one match (0/75)
به وسیله‌ی یک اسلحه‌ی تک تیرانداز، نیروهای IO را سه دفعه هدشات کنید Headshot IO forces with a sniper at Command Cavern or a battle location (0/3)
نیروی‌های Seven را به وسیله‌ی Med Mist در میدان نبرد نجات دهید Heal The Seven forces with Med Mist at a battle location (0/1)
به وسیله‌ی اسلحه‌ی Ranger Shotgun بدون آنکه آسیب ببینید به حریفان خود دو بار آسیب وارد کنید Hit an opponent twice using the Ranger Shotgun without receiving damage (0/1)

خوب همانطور که مشاهده کردید چالش‌های هفته پنجم نیز همانند چالش‌های هفته چهارم بسیار ساده هستند و فقط نیاز به تمرکز و حوصله دارند. پس بدون مقدمه گویی می‌رویم سراغ چالش‌های این هفته.

در چالش اول به خاطر کم یاب بودن آیتم Heavy Sniper ممکن است مقداری از وقت شما گرفته شود، پس برای انجام این چالش نیاز به صبر و حوصله می‌باشد. برای انجام چالش اول، ابتدا باید یک اسلحه Heavy Sniper را پیدا کرده و بعد، به وسیله‌ی آن 600 واحد آسیب را به یک وسیله‌ی نقلیه در حال حرکت وارد سازید. از آنجایی که کم پیش می‌آید پلیرها از وسیله نقلیه استفاده کنند، پیشنهاد می‌کنیم که به تانک نیروهای IO که دائماً در سر تا سر نقشه در حال حرکت هستند شلیک کنید تا این چالش انجام شود. در چالش دوم باید به مکانی بروید که دارای ساختمان‌های بلند باشد (حداقل ده طبقه). البته یک راه راحت‌تر هم وجود دارد. می توانید به وسیله امکانات آیتم Build یک ساختمان ده طبقه درست کنید و از طبقه آخر آن بدون اینکه آسیبی ببینید به سمت پایین بپرید، خب این چالش هم تکمیل شد. در چالش سوم باید سه بار از آیتم Small Shield در یک مسابقه استفاده کنید تا چالش سوم نیز تکمیل شود. در چالش چهارم با استفاده از یک اسلحه تک تیرانداز سه نفر از نیروهای IO را که در منطقه‌ی Command Cavern حضور دارند را هدشات کنید. این چالش نیز با موفقیت تکمیل شد. برای انجام چالش پنجم، ابتدا باید یک عدد اسپری Med Mist را بردارید و به منطقه Coney CrossRoads مراجعه کنید، سپس به سمت نیروهای Seven Forces که در حال نبرد هستند بروید و در کنار آن‌ها از Med Mist استفاده کنید. چالش پنجم نیز تکمیل شد.

در چالش ششم ابتدا یک اسلحه‌ی Ranger Shotgun را پیدا کنید و سپس به وسیله آن به حریفان خود شلیک کنید. توجه داشته باشید که در انجام دادن این چالش نباید قبل از وارد کردن آسیب به حریفان، از حریف خود دمیج دریافت کنید وگرنه این چالش انجام نخواهد شد. پس از رعایت کردن موارد فوق چالش ششم نیز تکمیل خواهد شد.

خب در این مقاله ما سعی کردیم که چالش‌های هفتگی فورتنایت رابه ساده‌ترین شیوه ممکن برای شما عزیزان به رشته تحریر در بیاوریم. اگر هنوز در انجام چالش‌ها به مشکل برخوردید یا سوالی در مورد بازی فورتنایت دارید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همچنین ما خوشحال می‌شویم که شما را در مورد مشکلات این بازی راهنمایی کنیم.

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *