اخبار و رویدادها, راهنمای خرید, راهنمای خرید بازی, راهنمایی و آموزش, رویدادهای گیمی

بهترین تخفیف های بازی های PS5 و PS4 به مناسبت پایان سال میلادی

بازی های PS5

از آن جایی که در حال حاضر در ماه دسامبر و روزهای پایانی سال میلادی هستیم، سونی طبق روال هر ساله برای بازی‌ های PS5 و PS4 تخفیفات قابل توجهی را در نظر گرفته است که موقعیت مناسبی برای تهیه‌ی بازی‌ها با بهترین قیمت ممکن است.

سونی پیش از شروع ماه دسامبر و به مناسبت جمعه‌ی سیاه، بازی های PS5 و PS4 موجود را با تخفیف‌های قابل توجه به اشتراک گذاشت تا مردم بتوانند بازی‌های مختلف را با قیمت بهتری خریداری کنند. حال جالب است بدانید با این که هنوز مدت زمان زیادی از تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه نگذشته است، سونی قصد دارد یک بازه‌ی زمانی دیگر را برای تخفیف بازی‌ها در نظر بگیرید. این دوره که با نام تخفیف‌های پایان سال شناخته می‌شود، برخی از محصولات را با ۷۰ درصد تخفیف در اختیار طرفداران قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند در تعطیلات کریسمس، سرگرم شوند. در لیست این تخفیفات، بازی‌های PS4 و بازی های PS5 که به لطف قابلیت Backward Compatibility اجرا می‌شوند را نیز در بر می‌گیرد. اگر شما قصد به تهیه‌ی کنسول‌های نسل نهمی سونی دارید، می‌توانید به صفحات خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی مراجعه کنید. هم چنین اگر می‌خواهید با این دو کنسول و قابلیت‌هایشان بیش‌تر آشنا شوید، می‌توانید به مقاله‌ی هر آن چه که باید در مورد PS5 بدانید، مراجعه کنید.

به هر حال، سردمدار این تخفیف‌ها نسخه‌ی Digital Deluxe بازی تحسین شده‌ی Death Stranding است که با کاهش ۳۳ درصدی قیمت و با برچسب ۴۰.۱۹ دلار به فروش می‌رسد. این نسخه‌ی خاص، علاوه بر یک آلبوم دیجیتالی موسیقی شامل ویدیوهای پشت پرده و یک ست کامل از آواتارهای این بازی می‌شود. هم چنین آن دسته از بازیکنانی که می‌خواهند نسخه‌ی استاندارد این بازی را تهیه کنند، تنها نیاز به ۱۹.۹۹ دلار خواهند داشت. در واقع نسخه‌ی استاندارد، نصف قیمت نسخه‌ی Digital Deluxe Edition است.

بازی های PS5

طرفداران سبک وحشت هم می‌توانند در طی تخفیف‌های پایان سال به خرید بازی Resident Evil 2 Remake بپردازند. این اثر که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، به عنوان یکی از نامزدهای اصلی کسب بهترین بازی سال هم شناخته می‌شد. نسخه‌ی Deluxe Edition بازی Resident Evil 2 Remake در حال حاضر با احتساب یک تخفیف ۶۰ درصدی با قیمت ۱۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد و این در حالی است که قیمت اصلی این نسخه، با ۴۹.۹۹ دلار برابری می‌کند. نسخه‌ی Deluxe، علاوه دو Skin جدید برای دو شخصیت Leon و Claire، دو پروتاگونیست بازی، شامل اسلحه‌هایی می‌شود که تنها برای این نسخه در نظر گرفته شده‌اند. هم چنین، اگر شما هم جزء طرفداران قدیمی این مجموعه هستید، می‌توانید با خرید نسخه‌ی Deluxe به قطعات موسیقی نسخه‌ی اصلی Resident Evil 2 که در سال ۱۹۹۸ هم منتشر شد، دسترسی پیدا می‌کنند. به عبارتی دیگر، خریداران این نسخه می‌توانند تصمیم بگیرند که جای قطعات جدید، با قطعات موسیقی نسخه‌ی اوریجینال جابجا شود.

داستان بازی Resident Evil 2 مربوط به دوشخصیت به نام Leon S. Kennedy و Claire Redfield است که در شهر راکون سیتی و جایی که زامبی‌ها شهر را فرا گرفته‌اند، گیv می‌کنند. در ادامه، بازیکن می‌تواند از میان این دو شخصیت یکی را انتخاب کرده و به ماجراجویی خود ادامه دهد. بازیکنان همراه با پیشروی در روند بازی، متوجه عوامل به وجود آمدن فاجعه‌ی زامبی‌ها می‌شوند و باید در طی این راه، ترس‌های خود را پشت سر بگذارند و به سمت جلو حرک کنند.

یکی دیگر از بازی های PS5 و PS4 که در حال حاضر با قیمت مناسبی در فروشگاه قرار گرفته، بازی Dragon Ball Z: Kakarot Deluxe Edition‌ است که با قمیت ۴۲.۴۹ دلار در دسترس است. در واقع، این قیمت با احتساب تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته شده و نسخه‌ی Deluxe Edition این بازی در حال معمولی، با قمیت ۸۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. اگر با بازی Dragon Ball Z: Kakarot آشنایی ندارید، باید بدانید که این اثر یک بازی نقش آفرینی و تکن فره است که با الهام از مجموعه انیمه‌ی Dragon Ball Z ساخته شده است. در طول بازی، گیمر کنترل شخصیت گوکو (Goku) و دوستانش را در دست می‌گیرد و به جنگ با دشمنان می‌رود.

در ادامه، می‌توانید لیست کامل بازی‌ها و قیمت با احتساب نرخ تخفیف را مشاهده کنید:

 • Dead By Daylight: Special Edition برای PS5 و PS5 با تخفیف: ۱۱.۹۹ دلار
 • Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition با تخفیف: ۲۴.۹۹ دلار
 • Dark Souls 3 Deluxe Edition با تخفیف: ۲۱.۲۴
 • LA Noire با تخفیف: ۱۹.۹۹ دلار
 • Borderlands 3 Season Pass برای PS5 و PS4 با تخفیف: ۲۹.۹۹ دلار
 • Monster Hunter World با تخفیف: ۱۴.۹۹ دلار
 • Resident Evil 7 با تخفیف: ۱۱.۹۹ دلار
 • Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition با تخفیف: ۳۴.۹۹ دلار
 • Metro Exodus Gold edition با تخفیف ۲۲.۷۴ دلار
 • Dragon Age Inquisition با تخفیف: ۱۰.۷۹ دلار
 • The Evil Within 1 با تخفیف: ۴.۹۹ دلار
بازی های PS5

در پایان نظر شما در مورد تخفیف‌های پایان سال سونی برای بازی‌های PS5 و PS4 چیست؟ آیا شما در طی این تخفیفات به خرید محصول خاصی اقدام خواهید کرد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Rant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید