اخبار و رویدادها, بازی

تریلر جدید بازی Black Myth: Wukong ویژگی‌های جذاب آن را نمایش می‌دهد

بازی Black Myth Wukong

بازی Black Myth: Wukong با ویژگی‌های جدید و دنیای خاص خود، آمده تا یک بازی نقش‌آفرینی از چین را به گیمر‌های سرتاسر دنیا معرفی کند. همراه تیلنو باشید.

بازی Black Myth Wukong یکی از آن آثار مستقلی بود که بعد از معرفی به شدت مورد توجه قرار گرفت. اثر اکشن RPG جذابی که با الهام مستقیم از افسانه‌های محلی چینی در استودیو Game Science در حال ساخت است. داستان بازی پیرامون شخصیت ووکانگ (Wukong)، یکی از کاراکتر‌های افسانه‌ای چین می‌گذرد. در جدیدترین اخبار از این بازی، به مناسبت سال نو چینی تریلر جذابی از آن منتشر شده است. تریلر بازی به خوبی المان‌های جذاب بازی را به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد بازی Black Myth Wukong قصد ارائه تجربه‌ای خاص و منحصر به فردی را دارد. دنیای بازی گیمر را غرق در لوکیشن‌های چشم‌نواز و متفاوتی می‌کند که در کم‌تر جایی نظیر آن‌ها را دیده‌ایم. دنیایی که پر است از موجودات عجیب و غریبِ اساطیر چینی، خون و خون‌ریزی و البته جادو‌ها و معجون های جادویی مختلف. قبل از ارائه توضیحی درباره بازی، ابتدا به تماشای تریلر منتشر شده بپردازید.

می‌توانید این تریلر سه دقیقه‌ای جذاب را تماشا کنید.

تریلر بازی با نمایش معبدی بزرگ در بیابانی بی آب و علف شروع می‌شود. در صحنه بعد ظاهرا نمایی از درون معبد داریم و با حشرات چندش‌آوری که در این معبود به نحوی آویزان شده‌اند مواجه می‌شویم. موجودی خاص نیز در همین نقطه قرار دارد و بنظر می‌رسد در حال دعا کردن است. بخش بعد تریلر، گیمر را با موجوداتی آشنا می‌کند که به سمت ووکانگ شخصیت اصلی بازی حمله‌ور می‌شوند. با توجه به موجوداتی که در تریلر مشاهده کردیم، بنظر می‌رسد این موجودات با تلفیق حیوانات و دیگر موجودات اساطیری مرسوم در دنیا، ساخته شده‌اند. بخش‌هایی از گیم پلی بازی نیز به نمایش در آمد که نوید استفاده کردن ووکانگ از جادو‌های مختلف در برابر دشمنان را، به گیمر می‌دهد. در بخش‌های دیگر تریلر شاهد معرفی دشمنان جدیدی هستیم که هرکدام شیوه مبارزه خاص خود را دارند. با توجه به تنوع دشمنان و سبک بازی، احتمالا باید از روش‌های مبارزه مختلف، برای از پا درآوردن دشمنان استفاده کرد. یکی از لحظات قابل توجه تریلر، تبدیل شدن ووکانگ به موجودی عجیب و غریب است بنظر می‌رسد در بازی شاهد تبدیل شدن شخصیت اصلی بازی به موجودات مختلف هستیم. یکی از نکات قابل توجه در بازی، گرافیک بصری زیبا و تخریب‌پذیری محیطی خیلی خوب آن است. در بازی شاهد صحنه‌های خاص و جذابی خواهیم بود و بنظر می‌رسد در لحظاتی از بازی جنگ و خون‌ریزی را کنار گذاشته و تنها به تماشای اطراف خود می‌نشینیم. در تریلر با چند تن از باس‌ها و مینی باس‌های بازی آشنا می‌شویم و در این لحظات، شاهد تخریب‌پذیری خیلی خوب عوامل محیطی هستیم. بخش‌های مختلفی از گیم پلی بازی Black Myth: Wukong نیزدر تریلر به نمایش در می‌آید و گیمرها هرچه بیشتر با سبک مبارزات بازی آشنا می‌شوند.

در حال حاضر خبری از تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی نیست و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از بازی منتظر بمانیم.

نظر شما درباره بازی Black Myth: Wukong و ویژگی‌های خاص آن چیست؟ بنظر شما ووکانگ و ماجراجویی خاص او می‌تواند جذاب و سرگرم کننده ظاهر شود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: IGN

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید