اخبار و رویدادها, بازی

Ragnarok نام نسخه جدید بازی God of War نخواهد بود

بازی God of War

سونی بالاخره به نام نسخه جدید بازی God of War واکنش نشان داد و اعلام کرد که برخلاف باور عمومی، رگناروک (Ragnarok) نام اصلی این بازی نخواهد بود. عنوان اصلی این بازی در آینده اعلام خواهد شد.

نسخه جدید بازی God of War سال پیش و با انتشار یک تیزر کوتاه معرفی شد. ما در این تیزر شاهد نام رسمی بازی نبودیم، اما از آن جایی که کلمه Ragnarok در طی این تیزر کوتاه دیده می‌شد، بسیاری از بازیکنان فکر کردند که رگناروک نام اصلی گاد آف وار جدید خواهد بود. پس از این اتفاق، سونی هیچگونه واکنشی در مورد نام این بازی نشان نداد تا این که به زمان حال رسیدیدم. با این که هنوز نام اصلی بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، متوجه شدیم که این نام حداقل رگناروک نخواهد بود.

همین چند وقت پیش بود که سونی جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران تدارک دید و نسخه جدید این مجموعه را با لوگو بازی God of War: Ragnarok نشان داد و به همین دلیل خیلی‌ها گمان کردند که اسم رسمی بازی تایید شده است. اما برای جلوگیری از سوء تفاهم کوری بارلوگ، کارگردان بازی، به صورت رسمی در حساب توییتر خود اعلام کرد که رگناروک نام نهایی بازی نخواهد بود. هم‌چنین، سونی هم لوگویی که به آن اشاره کردیم را حذف کرده و آن را با یک لوگو معمولی God of War جایگزین کرد.

بازی God of War

البته از آن جایی که احتمالا با نمایش از نام اصلی بازی God of War فاصله داریم، بهتر است تا آن موقع از عبارت رگناروک استفاده کنیم تا زمانی که با یک عنوان رسمی روبرو شویم. با توجه به تیزر کوتاهی که منتشر شد، نسخه جدید گاد آف وار قرار است در سال جاری و به عنوان یک انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شود، اما آن طور که از شرایط مشخص است این اتفاق حداقل در سال ۲۰۲۱ به واقعیت نخواهد پیوست.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ به نظر شما نام نهایی این بازی چه خواهد بود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *