اخبار و رویدادها, کنسول

کنسول PS5 مشکی رنگ با حال و هوای پلی استیشن ۲ به بازار می‌آید

کنسول PS5

یکی از شرکت‌های خصوصی، چند هزار دستگاه کنسول PS5 را با رنگ مشکی و حال و هوای PS2 شخصی‌سازی کرده و خیلی زود آن‌ها را برای فروش قرار خواهد داد. همراه تیلنو باشید.

بعد از معرفی رسمی کنسول PS5 و رونمایی از رنگ سفید این کنسول، طرفداران پلی استیشن منتظر تولید کنسول نسل نهمی سونی در رنگ‌های مختلف شدند. متاسفانه ژاپنی‌ها تا به امروز هیچ اطلاعاتی از رنگ‌های مختلف PS5 منتشر نکرده‌اند و تمام صحبت‌ها درباره شکل و شمایل رنگ‌های رسمی PS5 در حد شایعه هستند. طراحی خاص و جدیدی که سونی برای PS5 در نظر گرفت، تغییر نسل را به خوبی نمایش داد. ظاهر فضایی پلی استیشن 5 با ورقه‌های سفید رنگ کناری و بخش مشکی رنگ وسط، قدرت طراحی جذاب و نوآورانه ژاپنی‌ها را به کل دنیا نشان داد. تاخیر سونی در رونمایی از نسخه مشکی رنگ پلی استیشن ۵ باعث شد تا شرکت‌ها و فروشگاه‌های زیادی به سراغ طراحی‌های شخصی خود رفته و کنسول نسل نهمی سونی را با ظاهر دلخواه خود برای فروش قرار دهند. شاید خلاقانه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شخصی‌سازی کنسول PS5 تا به امروز را می‌توان نسخه مشکی رنگ فروشگاه SUP3R5 قلمداد کرد.

نسخه‌هایی که این فروشگاه خلاق از کنسول PS5 طراحی کرده و به فروش می‌رساند، برای طرفداران قدیمی حال و هوای PS2 را زنده خواهد کرد. این پلی استیشن 5 زیبا، لوگوی PS2 را جایگزین لوگوی جدید سونی کرده، دکمه‌های سنتی دسته را درست مانند پلی استیشن ۲ رنگ آمیزی کرده و رنگ مشکی متالیک بسیار زیبایی را برروی بدنه کناری دستگاه پیاده‌سازی کرده است. اگر از رنگ و طراحی زیبایی که فروشگاه SUP3R5 روی پلی استیشن 5‌های خود پیاده‌سازی کرده خوشتان آمده و قصد خرید آن‌ها را دارید، هنوز خیلی دیر نشده است؛ می‌توانید در تاریخ ۸ ژانویه (جمعه ۱۹ دی) با مراجعه به سایت این فروشگاه اقدام به خرید کنید.

موجودی این کنسول‌ها آنقدر زیاد نیست و فقط ۳۰۴ کنسول آمده فروش قرار دارند و باید کمی سریع اقدام به خرید کنسول مورد نظر خود کنید. اگر با تعداد کم کنسول‌های پلی استیشن ۵ قابل فروش، ناامید شده‌اید می‌توانید شانس خود را با خرید کنترلر دوال سنس امتحان کنید. فروشگاه SUP3R5 تعداد ۵۰۰ عدد دسته دوال سنس را نیز بصورت جداگانه به فروش می‌رساند و شانس بیشتری نسبت به خرید PS5 برای طرفداران به ارمغان آورده است. راستی قیمت این کنسول‌ها به ترتیب برای نسخه دیجیتالی و دیسک خور ۶۵۰ و ۷۵۰ دلار خواهد بود. کنترلر دوال سنس هم بصورت جداگانه برای فروش ۱۰۰ دلار قیمت دارد. چند وقت پیش بود که اعلام شد قاب‌ های قابل تعویض پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد و حالا نیز با اعلام خبر انتشار این کنسول‌های زیبا انتشار می‌رود سونی هم خیلی زود با رونمایی از رنگ‌های مختلف کنسول نسل نهمی خود پا به عرصه شخصی‌سازی و رنگ‌های جدید بگذارد.

راستی، اگر قصد ورود به نسل نهم را دارید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه تیلنو و صفحه خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال کنسول‌های نسل نهمی سونی را از تیلنو خریداری کنید. فراموش نکید که امکان خرید Dual Sense نیز در تیلنو فراهم است و می‌توانید این کنترلر جذاب را نیز با بهترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما درباره طراحی فروشگاه SUP3R5 چیست؟ ایده طراحی این فروشگاه را دوست داشتید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید