بازی, یادداشت

بهترین زمان خرید و فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22

بهترین زمان خرید و فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22

اگر می‌خواهید در Ultimate Team عملکرد خوبی داشته باشید، باید بدانید که چه زمانی برای خرید و فروش بازیکنان مناسب است. ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم بهترین زمان برای خرید و فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22 چه وقتی است. پس اگر می‌خواهید در نقل و انتقالات عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارید، در ادامه با تیلنو همراه باشید.

باید قبول کنیم که بخشی از موفقیت و عملکرد شما در بازار نقل و انقالات به خوش‌شانسی‌تان بستگی دارد. در واقع شما کنترلی روی محتوای پک‌هایی که تهیه می‌کنید، ندارید. شما برای دریافت پک‌های مختلف یا باید پول واقعی خرج کنید، یا به سراغ سکه‌های (Coin) موجود در بازی بروید. شما می‌توانید از راه‌های مختلف سکه جمع کنید و با افزایش آن‌ها راحت‌تر دست به خرید و فروش بزنید. اگر می‌خواهید با بهترین روش‌هابرای فروش بازیکنان جهت افزایش تعداد سکه‌ها آشنا شوید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چه زمانی در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22 بازیکن بخریم؟

بهترین زمان خرید و فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22

به عنوان یک قانون عمومی، بهترین زمان برای خرید بازیکن در آلتیمیت تیم بازی فیفا 22، آخر شب‌های یکشنبه و اوایل صبح دوشنبه است. دلیل آن هم چیزی نیست جز رقابت‌های FUT Champions در آخر هفته‌ها. در این زمان معمولا بازیکنان خود را برای کسب سکه بیشتر به فروش می‌گذارند. همچنین این زمان مصادف است با پاداش‌های Squad Battles. در نتیجه این در این بازه زمانی مارکت پر از بازیکن‌های مختلف می‌شود که قیمت‌های به مراتب پایین‌تری دارند.

همیشه سعی کنید آخر شب‌ها به بازار نقل و انتقالات سر بزنید. البته این بستگی به موقعیت زمانی محل سکونت شما دارد. به هر حال زمانی را انتخاب کنید که کاربران کمتری بیدار باشند. در این حالت کمتر کسی پیدا می‌شود که با شما برای خرید یک کارت رقابت کند. از همین رو در این مواقع می‌توانید بازیکنان بهتری را در اختیار بگیرید. با در اختیار داشتن آن‌ها می‌توانید تیم خود را بسیار قوی‌تر از قبل کنید. همچنین می‌توانید این بازیکنان را در طول هفته با قیمت بهتری به فروش برسانید.

Preview Packها در سال‌های اخیر تاثیر زیادی رو قیمت‌ها گذاشته‌اند. به هر حال در طول شب قیمت‌ها هنوز هم در پایین‌ترین میزان خود قرار دارند و این بازه زمانی بهترین وقت برای خرید بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22 است. اگر بخواهیم جزئی‌تر صحبت کنیم، باید بگوییم که بهترین زمان برای نقل و انتقالات، بین ساعت سه تا 10 صبح (به وقت انگلستان) است. اگر می‌خواهید بهترین قیمت‌ها را پیدا کنید باید از سایت‌های ترد پارتی (Third Party) نظیر  FUTBin استفاده کنید. این سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند که از قیمت بازیکنان مختلف آگاه شده و با بهترین قیمت ممکن آن‌ها در اختیار بگیرید.

یادتان باشد که چالش‌های Squad Building یا همان SBC تاثیر زیادی روی بازار نقل و انتقالات می‌گذارند. پس باید حتما توجه ویژه‌ای به آن‌ها داشته باشید. زیرا اگر شما بخواهید بازیکنی را بخرید که مثلا در بین بازیکنان Team of the Week حضور دارد، احتمالا به دلیل SBC قیمت بالاتری خواهد داشت. همه این‌ها به عملکرد بازیکنان در آن هفته بستگی دارد.

بهترین کار این است که عملکرد بازیکنان مدنظرتان را زیر نظر داشته باشید. در این حالت می‌توانید قیمت احتمالی آن‌ها را تخمین بزنید. نباید خیلی روی سود کردن از تمام خرید‌هایتان حساس باشید. مخصوصا اگر می‌خواهید از آن‌ها در ترکیب تیم‌تان استفاده کنید. اما باید همیشه سعی کنید که کمترین مبلغ ممکن را برای خرید بازیکن خرج کنید.

چه زمانی در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22 بازیکن بفروشیم؟

بهترین زمان خرید و فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22

همان‌طور که خرید بازیکنان زمان خاصی را می‌طلبد، فروش بازیکنان نیز در بازه‌های زمانی خاص بهترین نتیجه را در بر دارند. بهترین زمان برای فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی فیفا 22 شب‌های پنجشنبه و صبح جمعه است. به این دلیل که در این بازه زمانی کاربران سعی می‌کنند تیم‌های خود را پیش از رقابت‌های FUT Champions تقویت کنند. در نتیجه قیمت بازیکنان در این مواقع افزایش پیدا می‌کند. در این مواقع هم باید به چالش‌های Squad Building توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر می‌خواهید در فروش بازیکنان سود کنید، باید دندان روی جگر گذاشته و منتظر بهترین فرصت بمانید.

دیگر موردی که باید به آن توجه کنید، عملکرد بازیکنان در دنیای واقعی است. مثلا اگر یکی از بازیکنان در عصر یکشنبه در لیگ برتر انگلستان هتریک کند، قیمتش به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. برای فروش بازیکنان هم باید حواستان به سایت FUTBin باشد تا هیچ کس را زیر قیمت واقعی‌اش نفروشید. بازه زمانی مناسب برای فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم بازی FIFA 22 هم به موقعیت مکانی شما بستگی دارد. مثلا در انگلستان بهترین زمان بین 7 تا 9 شب است.

این بود هرآنچه باید درباره خرید و فروش بازیکنان در آلتیمیت تیم فیفا 22 می‌دانستید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. به نظر شما بهترین زمان برای نقل و انتقالات چه وقتی است؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PushSquare

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *