بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش, یادداشت

بهترین مادهای بازی Red Dead Redemption 2 که باید نصب کنید

بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 مانند سایر بازی‌های بزرگی که برای پلتفرم PC منتشر شده، حسابی مورد توجه جامعه‌ی مادسازها قرار گرفته و امروزه می‌توانیم با نصب مادهای مختلف به تجربه خود در جهان این بازی تنوع ببخشیم. از این رو، در این مقاله قصد داریم چند تا از بهترین مادهای رد دد ردمپشن 2 روی پلتفرم PC را به شما معرفی کنیم.

بازی Red Dead Redemption 2 به شدت عظیم بوده و ساعت‌های زیادی برای تکمیل و گشتن دنیای بزرگ آن نیاز است. تازه پس از اتمام بخش داستانی، بسیاری از بازیکنان به سراغ Red Dead Online می‌روند و مدت زمان زیادی را هم در این قسمت سرگرم می‌شوند. اما با وجود همه‌ی این‌ها، یک جهان جداگانه برای اکثر بازی‌های PC وجود دارد که سازندگان بازی تاثیر مستقیمی روی آن ندارند. این جهان جداگانه، جامعه‌ی مادهایی است که افراد مختلفی به درست کردن آن‌ها می‌پردازند تا بازیکنان پلتفرم PC بتوانند از تجربه آن‌ها لذت ببرند. حالا اگر شما هم می‌خواهید به تجربه خود در بازی Red Dead Redemption 2 کمی تنوع دهید و وارد دنیای مادها شوید، در ادامه به معرفی بهترین Modهای ممکن برای رد دد رمپشن 2 خواهیم پرداخت. اما پیش از پرداختن به هر موضوعی، اگر قصد به تجربه جدیدترین ساخته Rockstar دارید می‌توانید به صفحه خرید بازی Red Dead Redemption 2 مراجعه کنید.

بهترین مادهای بازی Red Dead Redemption 2 که باید نصب کنید

بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 Mod Manager

اولین ماد که شما باید به سمت آن بروید، Red Dead Redemption 2 Mod Manager است. این ماد یک ابزارک کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد از یک صفحه، چند ماد را به صورت همزمان فعال یا غیرفعال کنید. این ابزارک از آن‌جایی به کار شما می‌آید که بازی Red Dead Redemption شامل مادهای جذاب زیادی می‌شود که می‌توانید به صورت همزمان از آن‌ها استفاده کنید.

لینک دانلود: Red Dead Redemption 2 Mod Manager

پرواز بر فراز آسمان‌ها

اگر شما به اندازه کافی آرتور مورگان را در سطح دنیای بازی Red Dead Redemption 2 همراهی کرده‌اید، شاید بهتر باشد کنترل یک NPC دیگر یا حیوانات موجود در بازی را به دست بگیرید. ماد Switch Models به شما اجازه می‌دهد کنترل هر حیوان و موجودی را که مشاهده می‌کنید، به دست بگیرید. حال مهم نیست که این موجود یکی از شهروندان شهر Saint Denis باشد یا عقابی که در آسمان این شهر پرواز می‌کند.

لینک دانلود: Switch Models

گرافیک واقع‌گرایانه‌تر

بازی Red Dead Redemption 2 از لحاظ بصری، یکی از بهترین آثار تاریخ به حساب می‌آید؛ اما این بدان معنا نیست که قابلیت بهتر شدن را ندارد. مادهای گرافیکی زیادی برای این بازی وجود دارند، اما اطمینان حاصل کنید که در سال ۲۰۲۱ هیچ مادی بهتر از Photorealistic ReShade نمی‌تواند سطح گرافیک رد دد 2 را بالا ببرد.

این ماد با اضافه کردن برخی ویژگی‌های اضافی و سنگین، روی عملکرد بازی تاثیر نمی‌گذارد و باعث پایین آمدن نرخ فریم شما نمی‌شود؛ اما از طرفی دیگر با بهبود رنگ‌آمیزی و سایه‌زنی همراه خواهد شد.

لینک دانلود: Photorealistic ReShade

بازی Red Dead Redemption 2

تبدیل به جوکر شوید

شاید فلسفه و کارکرد این ماد کمی عجیب باشد، اما اگر دوست دارید چهره آرتور مورگان را با چهره و آرایش جوکر ترکیب کنید، می‌توانید از ماد Arthur Morgan as Joker استفاده کنید. نکته جالبی که در مورد این ماد وجود دارد، این است که سازنده یا سازندگان آن برای واقع‌گرایانه‌تر شدن نتیجه نهایی چهره آرتور را برای هماهنگ شدن با لبخند مشهور جوکر، بازطراحی کردند.

حالا سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که این ماد به چهره کدام جوکر پایبندتر است؟ همان‌طور که می‌دانید ما در طول تاریخ نسخه‌های مختلفی از جوکر را در مدیوم‌های مختلف مشاهده کرده‌ایم. اما ماد Arthur Morgan as Joker بیش‌تر به گریم و چهره واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در فیلم Joker 2019 وفادار است.

لینک دانلود: Arthur Morgan as Joker 

توجه: دز زمان نوشتن این مقاله ماد Arthur Morgan as Joker به پایان نرسیده و هنوز مراحل توسعه خود را پشت سر می‌گذارد. اما این روند بالاخره به پایان خواهد رسید؛ پس اگر علاقه به نصب این ماد دارید بهتر است هر چند وقت یک‌بار لینکی که برای شما قرار دادیم را مجددا بررسی کنید.

صحنه آهسته

تجربه بازی Red Dead Redemption 2 در حالت صحنه آهسته به شما اجازه می‌دهد که خیلی بهتر به بررسی زیبایی‌های آن بپردازید. هم‌چنین، تنها زمانی که شما در طول بازی شاهد صحنه آهسته هستید هنگام استفاده از Dead Eye است. اما مشکل اینجاست که Dead Eye تنها به مبارزات محدود می‌شود و عملا راهی برای صحنه آهسته کردن وجود ندارد.

اما جالب است بدانید که حالا می‌توانید به لطف ماد Simple Slow Motion هر موقع که تمایل داشتید بازی را صحنه آهسته کنید. این ماد خیلی ساده کار می‌کند و برای فعال کردن آن کافی است دکمه Y را فشار دهید تا وارد حالت صحنه آهسته شوید. اگر هم خواستید به سرعت معمولی بازگردید، دکمه Y را به طور مجدد فشار دهید تا همه چیز به حالت عادی بازگردد.

لینک دانلود: Simple Slow Motion

استفاده از بالون

ماد Hot Air Balloon یکی از ساده‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین مادهای بازی Red Dead Redemption 2 است. با نصب این ماد می‌توانید خیلی ساده هر جا که هستید یک بالون احضار کنید و سوار آن شوید. این ماد به شما اجازه می‌دهد که سوار بالون شوید و زیبایی‌های دنیای ساخته شده توسط Rockstar را از بالا مشاهده کنید.

لینک دانلود: Hot Air Balloon

بازی Red Dead Redemption 2

رد شدن از بخش مقدمه

اگر شما برای اولین بار می‌خواهید به تجربه بازی Red Dead Redemption 2 بپردازید بهتر است این ماد را به کلی فراموش کنید. چپتر اول یا بخش مقدماتی بازی، علاوه بر این که مکانیک‌های بازی را به شما آموزش می‌دهد، شما را با شخصیت‌ها و داستان اصلی بازی هم آشنا خواهد کرد.

اما در دستی دیگر، اگر می‌خواهید برای بار دوم یا چندم به تجربه بخش داستانی این بازی بپردازید، بخش مقدماتی بازی می‌تواند حسابی کسل کننده باشد. مهم‌ترین دلیل در این میان، این است که شما باید بخش‌های آموزشی را به طور مجدد از ابتدا پشت سر بگذارید. اما اگر ماد Intro Completed Save File را دانلود و نصب کنید از این روند فارغ خواهید شد. در واقع، با نصب این ماد می‌توانید بازی را پس از اتمام بخش مقدماتی و هنگامی که رویدادهای جذاب‌تر بازی شروع می‌شوند پیگیری کنید. Intro Completed Save File یک فایل ذخیره را در حافظه PC به شما به وجود می‌آورد که با Load کردن آن از بخش مقدماتی رد می‌شوید.

لینک دانلود: Intro Completed Save File

Red Dead Redemption 2 Trainer

ماد Red Dead Redemption 2 Trainer در واقع حکم همان God Mode در بازی‌های قدیمی را دارد که رسما شما را در دنیای بازی به یک خدا تبدیل می‌کند. با نصب این ماد به میزان نامحدودی از گلوله، پول و Health دست پیدا می‌کنید و رسما به یک آرتور مورگان رویین‌تن تبدیل می‌شوید. هم‌چنین محدودیت حالت Dead Eye از میان می‌رود و می‌توانید هر چقدر که دوست داشتید از آن استفاده کنید و دیگر نیازی به Reload اسلحه‌ها نیز نخواهد بود.

لینک دانلود: Red Dead Redemption 2 Trainer

چگونه مادها را به بازی اضافه کنیم؟

به طور کلی، برای این که بتوانید روی رایانه شخصی خود از مادها استفاده کنید، باید فایل نصبی آن ماد را در مسیر محل نصب بازی کپی کنید. البته در این میان برخی از مادها وجود دارند که روند متفاوتی را می‌طلبند. اگر این گونه بود، می‌توانید آموزش نصب را از همان صفحه‌ای که ماد را از آن دانلود کردید دنبال کنید.

نظر شما در مورد بهترین مادهای بازی Red Dead Redemption 2 چیست؟ آیا ماد دیگری را سراغ دارید که پتانسیل اضافه شدن به این لیست را داشته باشد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Fossbytes

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “بهترین مادهای بازی Red Dead Redemption 2 که باید نصب کنید

  1. Captain Alireza گفت:

    آفرین به آقای ادبخواه…..مطلب فوق العاده ای بود.

    1. ارحام ادبخواه گفت:

      ممنون که مطالعه کردید

دیدگاهتان را بنویسید