اخبار و رویدادها, بازی, بازی, پی سی, کنسول, یادداشت

چهره‌های معروف با فصل ۶ به بازی Call Of Duty Modern Warfare می‌آیند

بازی Call Of Duty Modern Warfare

تریلر فصل ششم برخی از آتش بازی‌های زیرزمینی را به ما نشان داد. همچنین حضور فرح و نیکولای در فصل ششم بازی Call Of Duty Modern Warfare تایید شد. با تیلنو همراه باشید.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War به سرعت در حال نزدیک شدن است، اما اگر همچنان با بازی Call of Duty Modern Warfare سرگرم هستید، باید اعلام کنیم که محتوا‌های جدید در حال اضافه شدن به بازی است. فصل 6 هم برای بخش چند نفره‌ی بازی Modern Warfare و هم برای بازی رایگان Warzone، از تاریخ 29 سپتامبر در همه‌ی سیستم عامل‌ها راه اندازی می‌شود. کمتر از دو هفته‌ی دیگر زمان باقی مانده است و چند نفر از به یادماندنی‌ترین شخصیت‌های بازی در آن گنجانده خواهند شد.

بازی Call of Duty Modern Warfare

تریلر فصل جدید دو شخصیت مدرن وارفر، یعنی مبارز آزادی فرح کریم و سرباز شوروی نیکولای را باز می‌گرداند. این دو مربوط به یک عملیات زیر زمینی هستند، همچنین ایستگاه متروکه‌ی مترو به نظر می‌رسد یک نقشه‌ی جدید برای فصل 6 است که قرار است به بازی اضافه شود. گفتنی است که نیکولای در بازی اصلی سال 2007 حضور داشت. متاسفانه این تریلر چیزهای دیگری راجع به مواردی که در فصل 6 به بازی اضافه می‌شود یا مواردی که مختص Warzone است، توضیح نداده است. به احتمال زیاد می‌توان حدس زد که Farah و Nikolai را می‌توان به عنوان اپراتور، با خرید Battle Pass به دست آورید، همانطور که در شخصیت های اصلی فصل گذشته این امر جریان داشته است. هم چنین، نسخه‌ی آلفای بخش آنلاین بازی Call of Duty Black Ops Cold War هفته‌ی پیش برای پلی استیشن چهار منتشر شد و یک بتا در ماه بعدی نیز به سیستم عامل‌های بیشتری عرضه می‌شود آن هم قبل از اینکه برای بازیکنان Xbox One و PC در دسترس قرار بگیرد، ابتدا به PS4 می‌آید. بازی Call of Duty Black Ops Cold War به عنوان دنباله‌ای مستقیم برای Black Ops اصلی عمل خواهد کرد. در داستان بازی که از وقایع تاریخی الهام گرفته، به شکار یک مامور شوروی در اوج جنگ سرد می‌رویم.

با توجه به اینکه به منتشر شدن بازی Call of Duty Black Ops Cold War نزدیک می‌شویم، به نظر شما محتوا‌های جدید و هیجان‌انگیزی که برای کال آف دیوتی مدرن وارفر منتشر می‌شود، می‌تواند هوادار‌ها را به ماندن در سرور‌های Modern بازی ترغیب کند؟

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید