بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه اسلحه‌‌های Contraband در بازی Warzone 2 DMZ را شخصی سازی کنیم؟

چگونه اسلحه‌‌های Contraband در بازی Warzone 2 DMZ را شخصی سازی کنیم؟

با در دسترس قرار گرفتن فصل سوم بازی‌های Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2، مورد انتظار‌ترین تغییر مد محبوب DMZ بلاخره اضافه شد. Contraband Weapons که در حقیقت سلاح‌هایی بودند که می‌توانستید با ورود به نقشه در Al Mazrah پیدا کنید، در گذشته قابل Customize کردن نبودند و شما نمی‌توانستید به آن‌ها دوربین مورد نظر، صدا خفه کن و… اضافه کنید. در فصل سوم اما، این قابلیت به اسلحه‌های Contraband در بازی Warzone 2 DMZ اضافه شده و تغییر بزرگی را در این مد ایجاد کرده. حالا دیگر بازیکنان هر چقدر Loadout بهتری داشته باشند، می‌توانند راحت‌تر در مبارزات خود به پیروزی برسند. شخصی سازی این سلاح‌های ذکر شده اما، مقداری پیچیدگی دارد و ما به همین علت، راهنمای انجام این عملیات را آماده کردیم.

Workbenchها را کجا پیدا کنیم؟

چگونه اسلحه‌‌های Contraband در بازی Warzone 2 DMZ را شخصی سازی کنیم؟

فصل سوم به مد DMZ ویژگی Workbenchها را اضافه می‌کند. با پیدا کردن این میز‌های کار است که شما می‌توانید اسلحه‌های خود را کاستومایز کنید. Workbenchها موقعیت‌های جدیدی هستند که در نزدیکی Buy Stations قرار می‌گیرند. از آنجایی که میز‌های کار در نقشه مشخص نمی‌شوند، شما برای پیدا کردنشان باید به نزدیک‌ترین Buy Station مراجعه کنید. در تصویر بالا شکل و ظاهر آن‌ها را می‌توانید ببینید.

چگونه Attachment اضافه یا کم کنیم؟

Workbenchها درست به مانند قابلیت Gunsmith در بخش مولتی‌پلیر عمل می‌کنند.شما می‌توانید هر کدام از اسلحه‌هایی که در دست دارید را شخصی سازی کرده و Attachmentهای مد نظر خود را برای رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه تغییر دهید. البته که محدودیت‌های برای انجام این کار وجود دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

در قدم اول، شما نیاز دارید که مقدار زیادی پول ذخیره کنید و مقداری خرت و پرت برای فروش و پول بدست آوردن، آماده داشته باشید زیرا که برای تغییر هر Attachment باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. خوشبختانه Buy Stationها در آن نزدیکی وجود دارند تا بتوانید آیتم‌های ارزشمند خود را برای فروش قرار دهید.

Workbench شما را مجبور می‌کند برای هر Attachment، سه هزار دلار پرداخت کنید. درست مانند بتل رویال و مولتی‌پلیر نیز بازیکن فقط می‌تواند تا سقف پنج Attachment را داشته باشد. در نتیجه با در نظر گرفتن تمام نکات، شما به حداقل ۱۵۰۰۰ دلار برای پیش بردن کار خود نیاز خواهید داشت. علاوه بر این ممکن است که با امتحان کردن یکی از Buildهای خود بخواهید آن را بعد از مدتی دوباره تغییر دهید.

Workbench به شما دسترسی کامل به تمام Attachmentهایی که برای سلاح خود باز کردید می‌دهد و دیگر اتچمنت‌هایی که آن‌ها را آزاد نکردید به علامت یک قفل به شما نشان داده می‌شوند.

اکثر اسلحه‌‌های Contraband در بازی Warzone 2 DMZ حداقل یک یا دو اتچمنت از قبل دارند، اما اگر قصد تغییر آن‌ها را دارید نگران نباشید زیرا حذف کردن Attachmentها هزینه‌ای برای شما در پی ندارد. فقط از نیاز نداشتن به اتچمنتی که قصد نابود کردن آن‌ را دارید اطمینان حاصل کنید، زیرا دیگر نمی‌توانید آن‌ها را بدست بیاورید.

برای محتوای بیشتر در مورد مد DMZ سری به مقاله‌های راهنمای دسترسی به Building 21 و راهنمای DMZ برای مبتدیان، بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *