اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ به Building 21 دسترسی پیدا کنیم؟

Warzone 2 DMZ Building 21

یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های Warzone 2.0، نسبت به نسخه‌ی قبلی، حالت DMZ است که به این بازی بتل رویال ظاهری متفاوت و مشابه با Escape From Tarkov می‌دهد. در این حالت چند نفره که بستگی زیادی به داشتن یک تیم خوب نیز دارد، شما در نقشه‌ی بزرگ بازی قدم می‌زنید و مشغول به جمع‌آوری آیتم‌های ارزشمندی می‌شوید. این آیتم‌ها شامل مواردی می‌شوند که می‌توانند در آینده  مانند اسلحه M13B به کمک شما بیایند. با آپدیت میان فصلی وارزون ۲ و مدرن وارفر ۲، یک ساختمان و منطقه‌ی جدید موقت به DMZ اضافه شده، که به گفته‌ی خود سازندگان آیتم‌های ارزشمندی در آن وجود دارند، و بعد از بسته شدن آن شما باید برای موقعیت بعدی تا اطلاع ثانوی صبر کنید. بازیکنان اما برای دسترسی به  Building 21 نیاز به پیدا کردن کلید‌هایی دارند که ما برای شما در این مقاله، جای این آن‌ها را مشخص کردیم.

ساختمان Building 21 چیست؟

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ به Building 21 دسترسی پیدا کنیم؟

همانطور که گفتیم، با آپدیت میان فصلی وارزون دو این ساختمان به حالت DMZ اضافه شد اما تا به الان کسی نمی‌دانست چطور به آن دسترسی پیدا کند. در روز ۱۹ دسامبر اما، با اضافه شدن یک ماموریت جدید به بازی، مشخض شد که شما می‌توانید با پیدا کردن یک سری Key Card در Al Mazrah درب این ساختمان را برای خود باز کنید. اینفینیتی وارد هنوز زمان دقیقی برای اینکه دسترسی به Building 21 کی قطع می‌شود نداده، اما اشاره کرده که کسانی که فرصت را از دست دهند باید برای “ماموریت بعدی” صبر کنند. این منطقه علاوه بر لوت‌های لول بالا، اسلحه‌هایی خاصی از جمله Chimera نیز در خود جای داده و بهتر است که شما به آن سری بزنید.

این مکان از Al Mazrah جدا است و شما قبل از مچ‌میکینگ باید انتخاب کنید که می‌خواهید به Building 21 بروید و یا ماجراجویی خود را در همان نقشه اصلی دنبال کنید. البته که قبل از رفتن به این ساختمان جدید، بحرحال باید کلید آن را در Al Mazrah بدست بیاورید.

چگونه کلید Building 21 را پیدا کنیم؟

کارت امنیتی و یا همان کلید این ساختمان DRC Building 21 Access Card نام دارد و شما می‌توانید آن را در صندوق‌های نارنجی کمیاب، Public supply drop events و SAM Site Supply Drops پیدا کنید. البته که با نابود کردن هلیکوپتر فرمانده نیز این کلید در اختیار شما قرار می‌گیرد، ولی این کار بسیار سخت است. در کل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به مناطق Strongholds و Denied Area رفته و با باز کردن صندوقچه‌های نارنجی ذکر شده کلید خود را بدست بیاورید.

این کارت امنیتی به بخش  DMZ key storage انتقال پیدا می‌کند، پس قبل از جست و جو برای آن از خالی بودن این محفظه اطمینان حاصل کنید.

چگونه کارت‌های امنیتی قرمز و آبی را پیدا کنیم؟

علاوه بر کلید اصلی، شما نیاز دارید که دو کارت قرمز و آبی نیز پیدا کنید. این کارت‌ها که باز هم در Al Mazrah هستند، درب دو اتاق مهم با لوت‌های باورنکردنی را در Building 21 باز می‌کنند.

این دو مانند مرحله‌ی قبلی، در صندوق‌های نارنجی و Supply Drop‌ها پیدا می‌شوند پس تلاش کنید در یک مچ، تمام آن‌ها را بگردید و کلید‌های مورد نیاز را یکجا بدست بیاورید. همچنین به نظر می‌آید کارت‌های قرمز و آبی به صورت محدود، تنها چند بار قابل استفاده هستند زیرا در نام برخی از آن‌ها  کلمات “Worn” و یا “Used” دیده می‌شوند. بر این اساس پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از کارت‌های خود از نبود دشمنان در محیط اطراف، اطمینان حاصل کنید.

ترفند‌هایی برای داشتن یک Exfill موفق

در Al Mazrah خود را مجهز کنید.

آیتم‌های کاربردی برای رفتن به Building 21 شامل یک Self Revive، یک کوله‌پشتی لول ۳ و یک زره سطح آخر می‌شوند، پس بهتر است آن‌ها را قبل از رفتن در Al Mazrah جمع‌آوری و خارج کنید و همراه خود به این ساختمان جدید ببرید.

با یک Loadout هوشمندانه کار را شروع کنید

منطقه‌ی Building 21، بر درگیری‌های نزدیک با بازیکنان آنلاین و دشمنان هوش مصنوعی، تاکید دارد به همین دلیل شاتگان‌ها بسیار به کار شما می‌آیند. برای بخش Lethal خود بهتر از Drill Charge و یا SemTex استفاده کنید تا راحت‌تر تر با دشمنان شیلد و آرمور دار کنار بیایید. برای Field Upgrade نیز پیشنهاد می‌کنیم از Munitions box استفاده کنید زیرا در چندین موقعیت ممکن است بخواهید تیر و لوازم خود را پر کنید.

یک تیم جمع کنید و با کمک آن‌ها آماده شوید.

تنها مبارزه نکنید. درست است که DMZ به شما گزینه‌ی شروع کردن مچ به صورت تک نفره را می‌دهد اما Building 21 دشمنان سرسختی در خود جای داده و بخاطر داشتن لوت سطح بالا بازیکنان قوی‌ای را نیز به خود جذب می‌کند. پس با دو شخص دیگر هم تیمی شوید تا کار خود را آسان کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *