تریلر بازی, اخبار و رویدادها, نمایش و پیش نمایش

پیش نمایش زمان عرضه بازی Control: Ultimate Edition

بازی Control

بازی Control: Ultimate Edition پیش نمایش جدیدی دریافت کرده است که برخی پیشرفت‌های نسل بعدی این بازی را برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس نشان می‌دهد. با تیلنو همراه باشید.

نسخه Ultimate Edition بازی کنترل نشخه نهایی و کامل این بازی با کیفیت و خوش ساخت رمدی و سم لیک به شمار می‌رود. برای خرید بازی Control: Ultimate Edition با بهترین قیمت به وب‌سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

بازی Control: Ultimate Edition در ابتدا در سال گذشته برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شد، در این نسخه بخش اصلی بازی به علاوه بسته‌های الحاقی این بازی وجود دارند و علاوه بر این، سازندگان وعده یک به روز رسانی رایگان برای نسل نهم بازی Cotrol را به خریداران این نسخه دادند. حالا این نسخه از بازی Control برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. همراه با انتشار این نسخه پیش نمایشی از تغییرات آن برای کنسل‌های نسل نهمی منتشر شده که به توضیح ویژگی‌های نسخه نسل نهمی آن می‌پردازد.

این نسخه از بازی Control، برای افرادی که تاکنون موفق به تجربه این بازی نشده‌اند، نسخه‌ای کامل به شمار می‌رود.

این بازی در کنسول‌های PS5 و Xbox Series X از ری تریسینگ و نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند و روی این پلتفرم‌ها تعدادی گزینه و قابلیت دیگر را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. جدا از این که کدام گزینه را انتخاب می‌کنید، می‌توانید پیشرفت‌های چشم‌گیر در عملکرد کلی بازی Control: Ultimate Edition را در کنسول‌های نسل نهمی در مقایسه با کنسول‌های نسل هشتمی ببینید.

از این‌ها گذشته، این نسخه از بازی Control، برای افرادی که تاکنون موفق به تجربه این بازی نشده‌اند نسخه‌ای کامل به شمار می‌رود که با آن می‌توانند این عنوان موفق رمدی را به طور کامل تجربه کنند. این نسخه نه تنها بهترین نسخه از نظر فنی این بازی محسوب می‌شود، بلکه شامل بسته‌های محتوایی اضافه این بازی یعنی The Foundation و AWE نیز می‌شود. این بسته‌های اضافه بازی Control، به همان اندازه که نسخه اصلی بازی هیاهو به راه انداخت، نتوانستند سر و صدایی به پا کنند، اما آن‌ها به خوبی به ارزش تجربه بازی کنترل می‌افزایند و تا حدودی به پیشرفت دنیای این بازی رمدی کمک می‌کنند.

نکته قابل توجه دیگر عدم وجود به روز رسانی رایگان بازی Control به کنسول‌های نسل بعد برای افرادی است که از نسخه اصلی و پایه این بازی استفاده می‌کنند. ارتقا و به روز رسانی رایگان این بازی برای کنسول‌های نسل نهم تنها برای نسخه نهایی بازی کنترل وجود دارد. اگر کسی علاقه مند به تجربه این نسخه است در ابتدا باید عضو سرویس PlayStation Plus شود.

بازی Control

بازی Control: Ultimate Edition یکی از بازی‌های رایگان این سرویس برای ماه فوریه ۲۰۲۱ به شمار می‌رود که امکان تجربه آن هم روی PS5 و هم روی PS4 وجود دارد. البته این خبر، برای افرادی که این بازی را به تازگی خریده‌اند خبر خوشی نیست و سونی هم قابلیت باز پس گیری این بازی را برای این افراد در نظر نگرفته است.

در حالی ‌که این نسخه بدون جنجال هم نبوده است، دسترسی آن در سرویس PlayStation Plus می‌تواند باعث دسترسی افراد بیشتر به نشخه کامل بازی Control شود. این اتفاق به گونه‌ای می‌تواند باعث محبوبیت بیشتر این بازی شود و رمدی را برای ساخت بازی بعدی تحت فشار قرار دهد. این تصمیم سونی فرصت خوبی را برای تجربه این بازی با تمام بسته‌ها و محتواهای الحاقی به بازیکنان می‌دهد.

صنعت بازی‌های ویدیویی و سینما علی‌رغم تفاوت‌هایی که دارند با یکدیگر دارای ارتباطات نزدیکی‌اند. در بلاگ تیلنو و در مقاله‌ای، به این ارتباطات بین بازی ها و دنیای سینما و سینمایی ترین بازی های نسل هشتم پرداخته‌ایم.

شما تاکنون این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا انتظار بازی جدیدی از رمدی و سم لیک دارید؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *