اخبار و رویدادها, بازی

لوگوی مخفی در بازی Crash Bandicoot 4 به نسخه جدیدی اشاره دارد

بازی Crash Bandicoot 4 It's About Time

یکی از بازیکنان بازی Crash Bandicoot 4 پس از به اتمام رساندن مرحله‌ی اول بازی، تصویری را در صفحه‌ی توییتر خود به اشتراک گذاشت که می‌تواند یک اشاره به نسخه‌ی جدیدی از سری کرش باشد. با تیلنو و جزئیات این خبر همراه باشید.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

حدود دو ماه از انتشار بازی Crash Bandicoot 4 می‌گذرد. اثری که توانست نظر بسیار مثبت منتقدان وبسایت های معتبر را جلب کند و یک اثر پلتفرمر و اکشن شدیدا هیجان انگیز است. بازیکنان و طرفداران این شخصیت دوست داشتنی، در همین مدت زمان کم توانسته‌اند تا ایستراگ و موارد مخفی بسیار زیادی را در این بازی پیدا کنند. اثر جدید اکتیویژن دارای اشارات و ایستراگ‌های مختلفی به آثار مختلف و حتی نسخه‌های قدیمی خودش است که بسیاری از آن‌ها توسط بازیکنان کشف و تعدادی نیز همچنان مخفی مانده‌اند.

به تازگی یکی از بازیکنان، ویدیویی را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده و ادعا دارد که این قسمت از بازی، اشاره‌ای بسیار کوچک به نسخه‌ی بعدی این سری محبوب دارد. این کاربر با پیداکردن یک تلویزیون در بخشی از نقشه که لوگوی نسخه‌های قدیمی کرش را نشان می‌دهد و ضربه‌زدن به آن باعث عوض‌شدن شبکه می‌شود، پس از چند ضربه‌ی متوالی برای مدت زمان بسیار کوتاهی با یک لوگوی جدید نامرتبط به نسخه‌های قبلی مواجه می‌شود. متن توییت این شخص به شکل زیر است:

آیا پس از تمام کردن بخش داستانی یک تصویر جدید بر روی این تلویزیون ظاهر می‌شود؟ آیا این تصویر به نسخه‌ی ۵ اشاره دارد یا یک نسخه‌ی جدید اسپین آف؟

در حالت عادی، تلویزیون مورد نظر پس از نشان دادن لوگوی بازی Crash Bandicoot 4 خاموش می‌شود. اما بازیکنانی که بازی را به صورت ۱۰۰ درصد به اتمام رسانده باشند، پس از لوگوی نسخه‌ی ۴، با همان تصویر مواجه می‌شوند. البته این مورد نیز قابل ذکر است که نحوه‌ی پایان‌بندی نسخه‌ی ۴ کاملا پتانسیل ساخت یک دنباله‌ی مستقیم را دارد و کسانی که بازی را به اتمام رسانده‌اند قطعا از این مورد آگاهی دارند. در هر صورت باید تا زمانی که اکتیویژن واکنشی را به این ویدیو نشان بدهد، منتظر ماند.

اگر می‌خواهید به تجربه‌ی جدید‌ترین ماجراجویی کرش بپردازید و در دنیای فانتزی آن غرق شوید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time از فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما درباره‌ی این ویدیو چیست؟ به نظر شما این ایستراگ به یک دنباله اشاره دارد؟ دیدگاهتان را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید