تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

زمانی که به نسل پنجم و بازی‌های پلی استیشن ۱ فکر می‌کنیم، ناخود‌آگاه ذهنمان به سمت چند بازی می‌رود؛ بازی‌هایی که هر کدام در زمان خود نوآوری‌های زیادی داشتند و خاطرات زیادی را برای ما رقم زدند. کرش بندیکوت و آثار مختلفی که بر اساس این کاراکتر دوست‌داشتنی ساخته می‌شدند، بخش زیادی از خاطرات ما با پلی استیشن را رقم زدند. از نسخه‌های اصلی تا بازی‌هایی مانند Bash و Team Racing هر کدام باعث شدند که بیشتر و بیشتر عاشق این کاراکتر و دنیای رنگارنگش شویم. حال استودیو Vicarious Visions دست به بازسازی سه نسخه‌ی اصلی این مجموعه در قالب یک بازی به اسم Crash Bandicoot N. Sane Trilogy زده و چیزی را خلق کرده که تمام ویژگی‌های مثبت آثار اوریجینال را دارد و جلوه‌های صوتی و بصری بسیار زیبایی را نیز به مخاطبان ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید تروفی‌های این بازسازی با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست بیاورید، با تیلنو و ادامه‌ی این مطلب همراه باشید.

اگر نسخه‌ی جدید این مجموعه را نیز خریداری کرده‌اید، می‌توانید به راهنمای تروفی بازی Crash Bandicoot 4 نیز مراجعه کنید.

  • میانگین زمان مورد نیاز برای به دست آوردن تروفی پلاتینیوم: ۱۵ تا ۳۰ ساعت (کاملا بستگی به مهارت بازیکن دارد.)
  • تروفی آنلاین: ندارد
  • تروفی آفلاین: ۲۳ تروفی
  • آیا درجه‌ی سختی در دریافت تروفی‌ها تاثیر دارد؟ خیر
  • آیا نیاز به تجربه‌ی دوباره بازی دارید؟ بله (برای دریافت Relicها که از طریق SpeedRun کردن بازی به دست می‌آید.)

پلاتینوم

طلا – ۸ تروفی

نقره – ۸ تروفی

برنز – ۸ تروفی

The N. Trepid Crash Bandicoot

تمام تروفی‌های بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را به دست بیاورید.

Nitrus Broken

باس فایت N. Brio را بکشید. این تروفی مربوط به بخش داستانی بازی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Cortex N. Capacitated

باس فایت N. Cortex را نابود کنید. این تروفی نیز مربوط به بخش داستانی بازی می‌شود و به صورت خودکار در طول تجربه‌ی شما از بازی، به دست می‌آید.

The Ultimate Gem Path

۲۶ الماس را به دست بیاورید. تعداد تمام الماس‌های حاضر در بازی ۲۶ عدد است که به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول Colored Gems هستند. شش عدد از این الماس‌ها در بازی برای جمع‌آوری وجود دارند که از طریق نابود کردن تمام جعبه‌ها بدون حتی یک بار مردن در مراحل به دست می‌آیند.

دسته‌ی دوم این الماس‌ها، Clear Gems هستند. این الماس‌ها در بعضی مراحل خاص وجود دارند و با نابود ‌کردن تمام جعبه‌ها به دست می‌آیند. (نیازی به تمام کردن این مراحل بدون مردن نیست)

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا Colored Gems را به دست بیاورید. زیرا برای گرفتن بعضی از Clear Gem ها به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

More Gems Are Better Than None

۱۳ الماس را به دست بیاورید. برای راهنمایی به تروفی بالا مراجعه کنید.

Practice Makes Perfect

۲۶ عدد Relic را به دست بیاورید. در مجموع همین تعداد رلیک در بازی وجود دارد. رلیک‌ها، جوایزی هستند که بازی در قبال اسپید‌ران ‌کردن (به اتمام رساندن مراحل در سریع‌ترین زمان ممکن) به شما می‌دهد. رلیک‌ها در سه دسته‌ی Sapphire، Gold و Platinum دسته‌بندی می‌شوند. شما برای به دست آوردن این تروفی نیاز به دریافت ۲۶ عدد از رلیک‌های طلا دارید. برای به دست آوردن این تروفی، شما باید مراحل را در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون مردن به اتمام برسانید. یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که نمردن نقش بسیار مهم‌تری را نسبت به سرعت شما در به دست آوردن این تروفی ایفا می‌کند. در قسمت‌های مختلف مراحل، تعدادی جعبه هستند که شما می‌توانید با نابود کردن آن‌ها برای مدت‌زمان کوتاهی تایمر مرحله را متوقف کنید. استفاده از این جعبه‌ها در کنار حفظ کردن نقشه‌ی مراحل، بیشترین کمک را به شما برای دریافت این تروفی می‌کنند.

No Holds Barred

پنج دشمن را با استفاده از ضربه‌ی چرخشی شخصیت Coco نابود کنید. شما این شخصیت را پس از نابود کردن اولین باس ‌فایت بازی آزاد می‌کنید. پس از انتخاب او به عنوان شخصیت اصلی، به مرحله‌ی اول بازی بروید و همه‌ی دشمنان را با استفاده از ضربه‌ی Spin نابود کنید. این تروفی بسیار آسان است و در پنج الی ده دقیقه به دست می‌آید.

On Cloud 99

۹۹ جان اضافه را دریافت کنید. در طول تجربه‌ی شما از بازی Crash Bandicoot N.sane Trilogy دو روش برای به دست آوردن جان‌های اضافه پیش روی شما قرار می‌گیرد. روش اول پیدا کردن جان‌های اضافه در جعبه‌های مخلتف است. روش دوم نیز، جمع ‌آوری ۱۰۰ سیب است که در نهایت به گرفتن یک جان اضافه منجر می‌شود. برای به دست آوردن این تروفی، شما می‌توانید به انجام یک مرحله به صورت مداوم بپردازید تا زمانی که تمام جان‌های مورد نیاز را به دست بیاورید.

An Ancient Antiquity

برای به دست آوردن این تروفی، شما باید مرحله‌ی Stormy Ascent را در سریع‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانید تا رلیک طلایی را کسب کنید. پس از تکمیل ‌کردن این مرحله برای اولین بار، زمانی که برای دومین‌ بار وارد این مرحله می‌شوید، یک ساعت را در ابتدای مسیر خود مشاهده می کنید، با برداشتن این ساعت بازی وارد حالت Speedrun می‌شود و شما باید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون مردن این مرحله را به اتمام برسانید. این تروفی به واسطه‌ی چالش برانگیز بودن مرحله‌ی مذکور، بسیار سخت بوده و نیاز به تمرین و تکرار زیاد دارد.

Koala Konked

باس فایت Koala Kong را نابود کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی بازی Crash Bandicoot N.sane Trilogy می‌شود و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Pinstripe Patooey

باس فایت Pinstripe Potoroo را نابود کنید. این تروفی نیز به صورت خودکار به دست می‌آید.

A Hidden Gem

یک مسیر که به الماس ختم می‌شود را با استفاده از Colored Gem پیدا کنید. در ابتدا شما نیاز به یک الماس دارید. مرحله‌ی «Lost City» مناسب‌ترین بخش بازی برای دریافت یک الماس است. این مرحله را بدون مردن و با نابود‌ کردن تمام جعبه‌ها به اتمام برسانید تا الماس مد نظر را به دست بیاورید. سپس به مرحله‌ی «Jungle Rollers» بروید تا با یک مسیر جدید مواجه شوید. مسیر جدید را تا انتها بروید تا به الماس جدید برسید و تروفی را به دست بیاورید.

Cortex’s Crazed Contest

کلید مخفی در منطقه‌ی Sunset Vista را پیدا کنید. این تروفی در جزیره‌ی دوم قابل دریافت است. زمانی که وارد مرحله‌ای با همین نام می‌شوید، باید به دنبال سه سکه‌ی مخفی باشید. تمام جعبه‌های حاضر در مرحله را نابود کنید تا سکه‌های مد نظر را به دست بیاورید. توجه داشته باشید که تروفی در پایان مرحله به دست می‌آید.

Cortex’s Terrifying Trial

کلید مخفی در منطقه‌ی Jaws of Darkness را به دست بیاورید. این تروفی نیز مانند مورد قبلی است، اما باید در مرحله‌ی Jaws of Darkness آن را انجام دهید.

Could Go… All… The… Way

۱۰ عدد Relic را به دست بیاورید. برای راهنمایی به تروفی «Practice Makes Perfect» مراجعه کنید.

I See London, I See France

یک بار توسط شوک الکتریکی بمیرید! این تروفی در مرحله‌ی «Cortex Power» قابل دریافت است. در محیط این مرحله شما با تله‌های الکتریکی مواجه می‌شوید. صرفا با یکی از آن‌ها برخورد کنید تا تروفی را به دست بیاورید. این تروفی بسیار آسان است و احتمال از دست دادنش خیلی پایین می‌باشد.

The Crown Jewel

الماس مرحله‌ی Stormy Ascent را به دست بیاورید. شما این الماس را با شکستن تمام جعبه‌های حاضر در مرحله به دست می‌آورید. (جعبه‌های بخش Bonus نیز برای این تروفی لازم هستند.)

Papu Popped

باس فایت Papu-Papu را نابود کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی بازی Crash Bandicoot N.sane Trilogy می‌شود و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Ripper Ruined

باس فایت Ripper Roo را نابود کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی بازی می‌شود و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Spin Doctor

در یک مرحله، دو دشمن را برای دو بار با استفاده از Spin به یکدیگر بزنید. اولین مرحله‌ی بازی بسیار برای این تروفی مناسب است. زیرا شما در آن مرحله با خرچنگ‌های زیادی مواجه می‌شوید که نه‌ تنها چالش برانگیز نیستند بلکه به واسطه‌ی ابعاد بزرگشان، اهداف بسیار مناسبی برای انجام این کار هستند.

I Meant To Do That

یک جان اضافه را با استفاده از حرکت Spin پرتاب کنید.

That’s What Those Do

با جمع ‌کردن سه Token مخصوص در یک مرحله، وارد مرحله‌ی ویژه (Bonus) شوید. این تروفی در همان مرحله‌ی ابتدایی نیز قابل دریافت است.

Catch Me If You Can

پنج عدد Relic را جمع آوری کنید. برای راهنمایی به تروفی «Practice Makes Perfect» مراجعه کنید.

Feeeed Meeeee

توسط یکی از گیاهان آدم خوار، خورده شوید. این تروفی برای اولین بار در مرحله‌ی «Jungle Roller» قابل دریافت است.

The Box That Broke the Bandicoot’s Back

در یک مرحله، جعبه‌های زیادی را از دست دهید. صرفا وارد یک مرحله‌ی آسان شوید و تا حد ممکن هیچ جعبه‌ای را نابود نکنید.

آیا راهنمای تروفی ما برای شما مفید بود؟ دیدگاه و نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

برای خرید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و هم‌چنین خرید بازی Crash Bandicoot 4 با مناسب‌ترین قیمت ممکن می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید