اخبار و رویدادها, کنسول

اولین واکنش‌ها نسبت به کنسول PS5

ps5 hands on

رسانه‌های ژاپنی، بعضی استریمر‌ها و یوتیوبر‌های ژاپنی کنسول پلی استیشن 5 را در دسترس خود دارند و نسبت به آن طبق تجربه‌ای که از سخت افزار، Dualsense و بازی‌های موجود بر روی آن داشتند را به اشتراک گذاشتند.

با تیلنو همراه باشیذ.

playstation 5 reaction

طبق گفته‌های AV Watch، سونی به طور رسمی دکمه تایید را در تمامی مناطق (X-ضربدر) اعلام کرد. اگرچه این استاندارد در برخی مناطق آسیایی بسته به اصلاحات سونی (O-دایره) بود. ولی حال سخنگوی این کمپانی اعلام کرده است که این مورد مشکلاتی د ارتباط با رابط کاربری و برخی بازی‌ها ایجاد کند. به همین دلیل دکمه تایید را برای همیشه در همه‌ی مناطق به (X-ضربدر) تغییر داد.

علاوه بر این‌ رسانه‌های 4Gamer و Degenki Online در مورد کم صدا بودن کنسول PS5 گزارش دادند که:

4Gamer

بازیکنان این رسانه در اتاقی با دمای 30 درجه سانتی‌گراد شروع به تجربه بازی Godfall کردند. طبق گفته آن‌ها باد به سادگی از دریچه‌های باز عبور و خروج می‌کردند و کمتر صدایی از آن بیرون می‌آمد.

Dengeki Online

آن‌ها گفتند علاوه بر سرعت لودینگ بازی‌ها، از بی صدایی کنسول تعجب کردیم و شگفت زده شدیم. بسیار آرام و بی هیاهو بود.

کنسول PS5 در تاریخ 12 نوامبر 2020 در ایالات متحده، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزلند، کره جنوبی و در تاریخ 19 نوامبر 2020 در بقیه نقاط جهان از جمله اروپا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آسیا و آفریقای جنوبی در بازار عرضه می‌شود.

دیگر زمانی تا عرضه کنسول پلی استیشن 5 باقی نمانده. نظرتان نسبت به واکنش‌های منتشر شده از این کنسول را با کاربران و تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *