اخبار و رویدادها, بازی

انتشار سریع تر نسخه Cyberpunk 2077 Collector’s Edition

بازی Cyberpunk 2077

طبق اطلاعات منتشر شده، ظاهرا نسخه‌ی Collector’s Edition بازی Cyberpunk 2077 زودتر وقت مقرر به بازار خواهد آمد.

بر خلاف اینکه پیش بینی می‌شد قبل از تاریخ از پیش تعیین شده‌ی بازی، (۱۰دسامبر مصادف با ۲۰ آذر) نسخه‌های ویژه‌ی بازی عرضه نشود، اما اطلاعاتی به بیرون درز کرده است که نشان از فروش زودتر نسخه‌ی Collectors (نسخه‌ی Collectors Edition بازی‌ها، معمولا کامل‌ترین نسخه‌ از آن‌ها می‌باشد و شامل خود دیسک بازی، چند Sound Track، پوستر، اکشن فیگور و… می‌شود، به طور کلی این نسخه تمام امکانات بسته‌های دیگر را شامل می‌شود و معمولا تنها در چند شی و اکشن فیگور تفاوت دارد) این بازی توسط خرده فروش آمریکایی Best Buy می‌دهد.

چندی پیش عکسی در رسانه‌ها دست به دست شد که یکی از کاربران ادعای خرید این بازی قبل از عرضه‌ی رسمی را داشت؛ کم بعدتر هم شاهد عکسی بودیم که بر روی بسته‌ی بازی نوشته شده بود: «قبل از ۱۰ دسامبر به فروش نرود» اما Best Buy آن محصول را زودتر از وقت موعود به فرد عکاس فروخته بود. (البته انگار تنها به این دو مورد ختم نشده است و این خرده فروشی این بازی را در دسترس عده‌ای قرار داده است) سپس استودیو CD Projekt Red در اقدامی غیر منتظره به کاربران هشدار داد که در اینترنت خود را از اسپویل‌های داستانی در رابطه با Cyberpunk 2077 محفوظ نگه دارند. بنابراین به احتمال ۹۹٪ تمامی اخبار مربوط به این خبر درست بوده‌اند (حتی CD Projekt Red در توییتی این خبر را تایید کرد و اعلام کرد از اینکه عده‌ای از کاربران زودتر از وقت مقرر به بازی دسترسی یافته‌اند خرسند نیست).

بازی Cyberpunk 2077

شرکت سازنده‌ی بازی (CD Projekt Red) در ادامه افزود :

در صورتی که افراد مورد نظر (کسانی که بازی را زودتر از عرضه رسمی دریافت کرده‌اند) مایل به استریم (پخش آنلاین بازی) کردن از بازی خود باشند، باید تا تاریخ ۹ دسامبر (۱۹ آذر) صبر کنند؛ در صورت تخلف از این حرف، ویدیو آنها حذف خواهد شد.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر) به صورت رسمی برای کنسول‌های نسل نهمی و هشتمی مایکروسافت و سونی، کامپیوتر‌های شخصی (PC) و سرویس گوگل استادیا منتشر خواهد شد؛ لازم به ذکر است این بازی موفق به کسب نمره عالی ۹۱ از ۱۰۰ از سوی سایت متاکریتک شده است. درصورت تمایل می‌توانید با مراجعه به این خبر «زمان پری لود بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد» اطلاعاتی درباره‌ی پری لود این بازی نیز بدست آورید. همچنین با مراجعه به این لینک تمام اطلاعات درباره‌ی بازی Cyberpunk 2077 را در یک جا مطالعه فرمایید.

نظر خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید و فراموش نکنید که همین حالا می‌توانید این بازی را از تیلنو تهیه کنید.

منبع : Games radar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید